CO. ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ SHENZHEN FURONG, ΕΠΕ

Παρέχουμε την επαγγελματική λύση οπτικών ινών για σας

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταPLC Splitter

Θραύστης PLC οπτικών καλωδίων CATV PON 1×8, ενιαίος θραύστης οπτικής ίνας τρόπου

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Όλα παραδοθε'ντα εγκαίρως, είχαν μια ερώτηση για τους μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και πήραν μια γρήγορη απάντηση

—— Ernest

οι έγκαιρες απαντητικές, καλές επικοινωνίες μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, της μεγάλης αξίας του καλωδίου διανομής, και της ποιότητας είναι καλές

—— Greffen Thompson

Το αγοράσαμε για να εγκαταστήσουμε για το πρόγραμμα δικτύων μας, το υπαίθριο καλώδιο είναι νερό και υγρασία ανθεκτικά

—— Andrew Dan

Μεγάλος όρος, μεγάλη συσκευασία, μεγάλη ποιότητα

—— Brian D.Lepard

Μεγάλη αξία και λειτουργία

—— Edgar Allan

Είμαι Online Chat Now

Θραύστης PLC οπτικών καλωδίων CATV PON 1×8, ενιαίος θραύστης οπτικής ίνας τρόπου

Κίνα Θραύστης PLC οπτικών καλωδίων CATV PON 1×8, ενιαίος θραύστης οπτικής ίνας τρόπου προμηθευτής
Θραύστης PLC οπτικών καλωδίων CATV PON 1×8, ενιαίος θραύστης οπτικής ίνας τρόπου προμηθευτής Θραύστης PLC οπτικών καλωδίων CATV PON 1×8, ενιαίος θραύστης οπτικής ίνας τρόπου προμηθευτής Θραύστης PLC οπτικών καλωδίων CATV PON 1×8, ενιαίος θραύστης οπτικής ίνας τρόπου προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Θραύστης PLC οπτικών καλωδίων CATV PON 1×8, ενιαίος θραύστης οπτικής ίνας τρόπου

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: FURONG
Πιστοποίηση: ROHS SGS
Αριθμό μοντέλου: 1-8 PLC

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10 τεμ
Τιμή: Neogotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: PC 1 ανά τσάντα
Χρόνος παράδοσης: 3-7 ημέρες
Όροι πληρωμής: L / C, T / T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 30000 PC το μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος

Θραύστης PLC οπτικών καλωδίων CATV PON 1×8, ενιαίος θραύστης οπτικής ίνας τρόπου

 

 

Γρήγορη λεπτομέρεια:

  1. Όνομα: 1×8 PLC με τη γυμνή ίνα
  2. Ίνα κορδελλών
  3. Μήκος καλωδίων: 1M, 1.5m… που προσαρμόζεται
  4. Συσκευασία: Μίνι σωλήνας χάλυβα
  5. Τρόπος: Singlemode
  6. Τύπος ινών: G652D, G657A1, G657A2

 

Περιγραφή:
 
Ο θραύστης PLC είναι βασισμένος στην επίπεδη τεχνολογία κυματοδηγού.
Μπορούμε να παρέχουμε ολόκληρη τη σειρά 1xN και 2xN προϊόντα θραυστών που προσαρμόζονται για τις συγκεκριμένες εφαρμογές.
 
 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

  1. Χαμηλή απώλεια εισαγωγής
  2. Χαμηλό PDL (εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης)
  3. Συμπαγές σχέδιο
  4. Ευρύ λειτουργούν μήκος κύματος: Από το 1260 NM σε 1650nm
  5. Άριστη περιβαλλοντική & μηχανική σταθερότητα
  6. Υψηλές αξιοπιστία και σταθερότητα

 
Εφαρμογές:

  1. Συστήματα FTTX (FTTB, FTTH, FTTC)
  2. Παθητικό οπτικό δίκτυο το (PON)
  3. Καλωδιακή τηλεόραση το (CATV)
  4. Διανομή οπτικών σημάτων
  5. Σύστημα οπτικών επικοινωνιών ινών
  6. Οπτικοί αισθητήρες ινών

 

Προδιαγραφή:
 


Πίνακας 1 – 1×N θραύστης PLC
 

Παράμετροι 1×2 1×4 1×8 1×16 1×32 1×64
Λειτουργούν μήκος κύματος (NM) 1260~1650
Τύπος ινών G657A ή πελάτης που διευκρινίζεται
Απώλεια εισαγωγής (DB) (βαθμός P/S) 3.8/4.0 7.1/7.3 10.2/10.5 13.5/13.7 16.5/16.9 20.5/21.0
Ομοιομορφία απώλειας (DB) 0.4 0.6 0.8 1.2 1.5 2.0
Επιστροφής απώλεια (DB) (βαθμός P/S) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης (DB) 0.2 0.2 0.2 0.25 0.3 0.35
Κατευθυντικότητα το (dB) 55 55 55 55 55 55
Εξαρτώμενη απώλεια μήκους κύματος (DB) 0.3 0.3 0.3 0.5 0.5 0.5
Σταθερότητα θερμοκρασίας (- 40~85 ℃) (DB) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5
Λειτουργούσα θερμοκρασία (℃) -40~85
Θερμοκρασία αποθήκευσης (℃) -40~85
Συσκευασία Σωλήνας ή ABS χάλυβα

 

 

Πίνακας 2 – 2×N θραύστης PLC
 

Παράμετροι 2×2 2×4 2×8 2×16 2×32 2×64
Λειτουργούν μήκος κύματος (NM) 1260~1650
Τύπος ινών G657A ή πελάτης που διευκρινίζεται
Απώλεια εισαγωγής (DB) 4.0 7.6 11.0 14.4 17.5 21.0
Ομοιομορφία απώλειας (DB) 0.6 1.0 1.2 1.5 1.8 2.2
Επιστροφής απώλεια (DB) (βαθμός P/S) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης (DB) 0.2 0.2 0.3 0.3 0.4 0.4
Κατευθυντικότητα το (dB) 55 55 55 55 55 55
Εξαρτώμενη απώλεια μήκους κύματος (DB) 0.3 0.4 0.5 0.5 0.5 0.5
Σταθερότητα θερμοκρασίας (- 40~85 ℃) (DB) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5
Λειτουργούσα θερμοκρασία (℃) -40~85
Θερμοκρασία αποθήκευσης (℃) -40~85
Συσκευασία Σωλήνας ή ABS χάλυβα

 
Σημειώσεις:

  1. Διευκρινισμένος χωρίς συνδετήρες.
  2. Προσθέστε μια πρόσθετη απώλεια 0.15dB ανά συνδετήρα.

Το πλεονέκτημά μας


    1. Επαγγελματικός κατασκευαστής καλωδίων.
    2. Παρέχουμε στο καλώδιο οπτικών ινών καλής ποιότητας την ανταγωνιστική τιμή κατασκευής
    3. Καλύτερος χρόνος παράδοσης
    4. Η υπηρεσία cOem παρέχει, το λογότυπο και το σχέδιό σας χαιρετίζονται.
    5. Μεγάλης απόστασης αναθεώρηση εργοστασίων από την τηλεοπτική συζήτηση
    6. Μπορέστε να είστε προσαρμοσμένη παραγωγή του καλωδίου οπτικών ινών
    7. 30 καλωδίων έτη ζωής υπηρεσιών, ακόμη και 60 καλωδίων έτη ζωής υπηρεσιών.

 

PLC

 

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN FURONG FIBER OPTIC CABLE CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. kelvin

Τηλ.:: 86-0755-21000091

Φαξ: 86-0755-21000260

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
FTTH απόθεσης καλώδιο

Υπαίθριο 12 πυρήνων FTTH ινών πτώσης καλώδιο οπτικής ίνας τρόπου καλωδίων ενιαίο

1 ενιαίος τρόπος καλωδίων καλωδίων πτώσης πυρήνων επίπεδος οπτικός FTTH/πολυ καλώδιο οπτικών ινών τρόπου

καλώδιο πτώσης οπτικών ινών Ftth αμέταλλων μετάλλων 1 - 4 πυρήνα με το μέλος δύναμης 2

Πλαστική αυτοφερόμενη μορφή συνήθειας καλωδίων πτώσης FTTH GJYXCH GJYXFCH

Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών

Υψηλή πυκνότητα συμπαγές SM 24 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών STRAND LSZH

Στρατιωτικός ενιαίος τρόπος 24 οπτική ίνα CableG.657A1 G.657A2 επικοινωνίας σκελών

Η SZ προσάραξε το υπαίθριο ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών σκελών για Industial και στρατιωτικός με τη θήκη PE

Ο εσωτερικός πυρήνας 4 έως 12 καλωδίων οπτικών ινών διανομής για το κέντρο δεδομένων, ξεσπά καλώδιο

Οπτικών Ινών Patch Cord

Διπλό SM σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc τηλεπικοινωνιών με τη στίλβωση UPC/APC

12 πυρήνας 24 σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc πυρήνων για το δίκτυο επικοινωνίας και CATV

Διπλό FC ST δικτύων σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc LC καλωδίων 10G OM3 με το σακάκι LSZH

Άλτης 12 οπτικών ινών Sc MPO MTP μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τηλεπικοινωνιών πυρήνων

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Εξωτερική καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. Copyright © 2016 - 2019 fiberoptics-cables.com. All Rights Reserved. Developed by ECER