CO. ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ SHENZHEN FURONG, ΕΠΕ

Παρέχουμε την επαγγελματική λύση οπτικών ινών για σας

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

FTTH απόθεσης καλώδιο

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Όλα παραδοθε'ντα εγκαίρως, είχαν μια ερώτηση για τους μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και πήραν μια γρήγορη απάντηση

—— Ernest

οι έγκαιρες απαντητικές, καλές επικοινωνίες μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, της μεγάλης αξίας του καλωδίου διανομής, και της ποιότητας είναι καλές

—— Greffen Thompson

Το αγοράσαμε για να εγκαταστήσουμε για το πρόγραμμα δικτύων μας, το υπαίθριο καλώδιο είναι νερό και υγρασία ανθεκτικά

—— Andrew Dan

Μεγάλος όρος, μεγάλη συσκευασία, μεγάλη ποιότητα

—— Brian D.Lepard

Μεγάλη αξία και λειτουργία

—— Edgar Allan

Είμαι Online Chat Now

FTTH απόθεσης καλώδιο

(22)
Κίνα Καλώδιο 2 πτώσης οπτικών ινών FTTH πυρήνων επίπεδο καλωδίων καλώδιο ινών Corning εσωτερικό υπαίθριο εργοστάσιο

Καλώδιο 2 πτώσης οπτικών ινών FTTH πυρήνων επίπεδο καλωδίων καλώδιο ινών Corning εσωτερικό υπαίθριο

Καλώδιο 2 πτώσης οπτικών ινών FTTH πυρήνων επίπεδο καλωδίων καλώδιο ινών Corning εσωτερικό υπαίθριο Τα καλώδια FTTH & FTTX περιλαμβάνουν τις εσωτερικές και υπαίθριες εφαρμογές. Αρίθμηση ινών από 1fiber σε ... Read More
2018-05-04 17:15:52
Κίνα Υπαίθριο 12 πυρήνων FTTH ινών πτώσης καλώδιο οπτικής ίνας τρόπου καλωδίων ενιαίο εργοστάσιο

Υπαίθριο 12 πυρήνων FTTH ινών πτώσης καλώδιο οπτικής ίνας τρόπου καλωδίων ενιαίο

Υπαίθριο 12 πυρήνων FTTH ινών πτώσης καλώδιο οπτικής ίνας τρόπου καλωδίων ενιαίο Προδιαγραφές: Τεχνικές παράμετροι: Καλώδιο Αρίθμηση Έξω θήκη Διάμετρος Βάρος Ελάχιστο επιτρεπόμενο Εκτατή δύναμη (ν) ελάχιστο επι... Read More
2018-05-04 16:20:18
Κίνα Πλαστική αυτοφερόμενη μορφή συνήθειας καλωδίων πτώσης FTTH GJYXCH GJYXFCH εργοστάσιο

Πλαστική αυτοφερόμενη μορφή συνήθειας καλωδίων πτώσης FTTH GJYXCH GJYXFCH

Πλαστική αυτοφερόμενη μορφή συνήθειας καλωδίων πτώσης FTTH GJYXCH GJYXFCH Τα καλώδια FTTH & FTTX περιλαμβάνουν τις εσωτερικές και υπαίθριες εφαρμογές. Αρίθμηση ινών από 1fiber σε 8fibers σύμφωνα με τις ζητούμε... Read More
2017-11-28 12:14:54
Κίνα Τύπος τόξων καλωδίων πτώσης οπτικής ίνας GJXH - 1/2/4 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών πυρήνων g657a εργοστάσιο

Τύπος τόξων καλωδίων πτώσης οπτικής ίνας GJXH - 1/2/4 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών πυρήνων g657a

Τύπος τόξων καλωδίων πτώσης οπτικής ίνας GJXH - 1/2/4 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών πυρήνων g657a Η μονάδα οπτικής ίνας τοποθετείται στο κέντρο. Δύο παράλληλα ενισχυμένα ίνα πλαστικά το (FRP) τοποθετούνται στ... Read More
2017-06-15 15:21:12
Κίνα Υψηλή επίδοση 1 καλώδιο δικτύων οπτικών ινών καλωδίων πτώσης πυρήνων FTTH εργοστάσιο

Υψηλή επίδοση 1 καλώδιο δικτύων οπτικών ινών καλωδίων πτώσης πυρήνων FTTH

Υψηλή επίδοση 1 καλώδιο δικτύων οπτικών ινών καλωδίων πτώσης πυρήνων FTTH Προδιαγραφές Αρίθμηση καλωδίων Έξω θήκη Διάμετρος Βάρος Ελάχιστη επιτρεπόμενη εκτατή δύναμη (ν) ελάχιστο επιτρεπόμενο φορτίο συντριβής ... Read More
2017-06-15 15:07:52
Κίνα Οπτικό καλώδιο πτώσης FRP G657A 16 πυρήνας FTTH/FTTX με τη θήκη LSZH/PVC εργοστάσιο

Οπτικό καλώδιο πτώσης FRP G657A 16 πυρήνας FTTH/FTTX με τη θήκη LSZH/PVC

Οπτικό καλώδιο πτώσης FRP G657A 16 πυρήνας FTTH/FTTX με τη θήκη LSZH/PVC Τα καλώδια FTTH & FTTX περιλαμβάνουν τις εσωτερικές και υπαίθριες εφαρμογές. Αρίθμηση ινών από 1fiber σε 8fibers σύμφωνα με τις ζητούμενε... Read More
2017-06-15 15:07:52
Κίνα FRP G657A 6 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών καλωδίων πτώσης πυρήνων FTTH για το εγχώριο δίκτυο εργοστάσιο

FRP G657A 6 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών καλωδίων πτώσης πυρήνων FTTH για το εγχώριο δίκτυο

FRP G657A 6 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών καλωδίων πτώσης πυρήνων FTTH για το εγχώριο δίκτυο Τα καλώδια FTTH & FTTX περιλαμβάνουν τις εσωτερικές και υπαίθριες εφαρμογές. Αρίθμηση ινών από 1fiber σε 8fibers σύμ... Read More
2017-06-15 15:07:52
Κίνα Εσωτερικό καλώδιο πτώσης FTTH 1 καλώδιο οπτικών ινών πυρήνων με το μέλος δύναμης 2 εργοστάσιο

Εσωτερικό καλώδιο πτώσης FTTH 1 καλώδιο οπτικών ινών πυρήνων με το μέλος δύναμης 2

Εσωτερικό καλώδιο πτώσης FTTH 1 καλώδιο οπτικών ινών πυρήνων με το μέλος δύναμης 2 Τα καλώδια FTTH & FTTX περιλαμβάνουν τις εσωτερικές και υπαίθριες εφαρμογές. Αρίθμηση ινών από 1 ίνα σε 8 ίνες σύμφωνα με τις ζ... Read More
2017-06-15 15:07:52
Κίνα Εύκαμπτη προ λήξη καλωδίων οπτικών ινών Connectorized Ftth για την τηλεγράφηση αγωγών εργοστάσιο

Εύκαμπτη προ λήξη καλωδίων οπτικών ινών Connectorized Ftth για την τηλεγράφηση αγωγών

Εύκαμπτη προ λήξη καλωδίων οπτικών ινών Connectorized Ftth για την τηλεγράφηση αγωγών Τα καλώδια FTTH & FTTX περιλαμβάνουν τις εσωτερικές και υπαίθριες εφαρμογές. Αρίθμηση ινών από 1 ίνα σε 8 ίνες σύμφωνα με τι... Read More
2017-06-15 15:07:52
Κίνα καλώδιο πτώσης οπτικών ινών Ftth αμέταλλων μετάλλων 1 - 4 πυρήνα με το μέλος δύναμης 2 εργοστάσιο

καλώδιο πτώσης οπτικών ινών Ftth αμέταλλων μετάλλων 1 - 4 πυρήνα με το μέλος δύναμης 2

καλώδιο πτώσης οπτικών ινών Ftth αμέταλλων μετάλλων 1 - 4 πυρήνα με το μέλος δύναμης 2 Τα καλώδια FTTH & FTTX περιλαμβάνουν τις εσωτερικές και υπαίθριες εφαρμογές. Αρίθμηση ινών από 1fiber σε 8fibers σύμφωνα με ... Read More
2017-06-15 15:07:52
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|
FTTH απόθεσης καλώδιο

Υπαίθριο 12 πυρήνων FTTH ινών πτώσης καλώδιο οπτικής ίνας τρόπου καλωδίων ενιαίο

1 ενιαίος τρόπος καλωδίων καλωδίων πτώσης πυρήνων επίπεδος οπτικός FTTH/πολυ καλώδιο οπτικών ινών τρόπου

καλώδιο πτώσης οπτικών ινών Ftth αμέταλλων μετάλλων 1 - 4 πυρήνα με το μέλος δύναμης 2

Πλαστική αυτοφερόμενη μορφή συνήθειας καλωδίων πτώσης FTTH GJYXCH GJYXFCH

Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών

Υψηλή πυκνότητα συμπαγές SM 24 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών STRAND LSZH

Στρατιωτικός ενιαίος τρόπος 24 οπτική ίνα CableG.657A1 G.657A2 επικοινωνίας σκελών

Η SZ προσάραξε το υπαίθριο ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών σκελών για Industial και στρατιωτικός με τη θήκη PE

Ο εσωτερικός πυρήνας 4 έως 12 καλωδίων οπτικών ινών διανομής για το κέντρο δεδομένων, ξεσπά καλώδιο

Οπτικών Ινών Patch Cord

Διπλό SM σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc τηλεπικοινωνιών με τη στίλβωση UPC/APC

12 πυρήνας 24 σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc πυρήνων για το δίκτυο επικοινωνίας και CATV

Διπλό FC ST δικτύων σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc LC καλωδίων 10G OM3 με το σακάκι LSZH

Άλτης 12 οπτικών ινών Sc MPO MTP μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τηλεπικοινωνιών πυρήνων

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Εξωτερική καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. Copyright © 2016 - 2019 fiberoptics-cables.com. All Rights Reserved. Developed by ECER