CO. ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ SHENZHEN FURONG, ΕΠΕ

Παρέχουμε την επαγγελματική λύση οπτικών ινών για σας

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

Διπλό FC ST δικτύων σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc LC καλωδίων 10G OM3 με το σακάκι LSZH

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Όλα παραδοθε'ντα εγκαίρως, είχαν μια ερώτηση για τους μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και πήραν μια γρήγορη απάντηση

—— Ernest

οι έγκαιρες απαντητικές, καλές επικοινωνίες μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, της μεγάλης αξίας του καλωδίου διανομής, και της ποιότητας είναι καλές

—— Greffen Thompson

Το αγοράσαμε για να εγκαταστήσουμε για το πρόγραμμα δικτύων μας, το υπαίθριο καλώδιο είναι νερό και υγρασία ανθεκτικά

—— Andrew Dan

Μεγάλος όρος, μεγάλη συσκευασία, μεγάλη ποιότητα

—— Brian D.Lepard

Μεγάλη αξία και λειτουργία

—— Edgar Allan

Είμαι Online Chat Now

Διπλό FC ST δικτύων σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc LC καλωδίων 10G OM3 με το σακάκι LSZH

Κίνα Διπλό FC ST δικτύων σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc LC καλωδίων 10G OM3 με το σακάκι LSZH προμηθευτής
Διπλό FC ST δικτύων σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc LC καλωδίων 10G OM3 με το σακάκι LSZH προμηθευτής Διπλό FC ST δικτύων σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc LC καλωδίων 10G OM3 με το σακάκι LSZH προμηθευτής Διπλό FC ST δικτύων σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc LC καλωδίων 10G OM3 με το σακάκι LSZH προμηθευτής Διπλό FC ST δικτύων σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc LC καλωδίων 10G OM3 με το σακάκι LSZH προμηθευτής Διπλό FC ST δικτύων σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc LC καλωδίων 10G OM3 με το σακάκι LSZH προμηθευτής Διπλό FC ST δικτύων σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc LC καλωδίων 10G OM3 με το σακάκι LSZH προμηθευτής Διπλό FC ST δικτύων σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc LC καλωδίων 10G OM3 με το σακάκι LSZH προμηθευτής Διπλό FC ST δικτύων σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc LC καλωδίων 10G OM3 με το σακάκι LSZH προμηθευτής Διπλό FC ST δικτύων σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc LC καλωδίων 10G OM3 με το σακάκι LSZH προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Διπλό FC ST δικτύων σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc LC καλωδίων 10G OM3 με το σακάκι LSZH

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong Κίνα
Μάρκα: FURONG
Πιστοποίηση: ROHS
Αριθμό μοντέλου: om3 σκοινί μπαλωμάτων ινών

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 100PCS
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: Ανά μπάλωμα οπτικών ινών το σκοινί θα έχει τη μεμονωμένη πλαστική πολυ τσάντα
Χρόνος παράδοσης: 3-10 οι εργάσιμες ημέρες μετά από έλαβαν την πληρωμή σας
Όροι πληρωμής: Western Union, L/C, T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 30.000 το μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύποι ινών: OM3 Προαιρετικοί συνδετήρες: LC, SC, FC, ST, MU, MTRJ, MTP, MPO, E2000, ESCON, DIN, D4, SMA,
λειτουργία: Πολλαπλού τρόπου Απώλεια εισαγωγής: UPC< 0.2dB, APC<0.3dB
Επιστροφής απώλεια (πίσω αντανάκλαση): UPC>55dB, APC>65dB Γυαλίζοντας τύπος: UPC, APC
Υλικό σακακιών: PVC Εξωτερική Διάμετρος: 2.0mm

Διπλό FC ST δικτύων σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc LC καλωδίων 10G OM3 με το σακάκι LSZH

 

 

    1. 10G, οπτικό σκοινί μπαλωμάτων ινών OM3-50/125 
    2. RoHS, CE, TLC, ISO9001 υποχωρητικό 
    3. LC/SC/FC/ST σκοινί μπαλωμάτων ινών

 

 

Γρήγορες λεπτομέρειες:

 

  1.  Όνομα: Σκοινί μπαλωμάτων Uniboot LC
  2.  Χρώμα μποτών: Μπεζ
  3.  Μήκος καλωδίων: 1m, 2m, 3m….προσαρμοσμένος
  4.  Τρόπος: OM3, OM4, OS1, OS2, OM1, OM2
  5.  Ferrule τέλος-πρόσωπο: PC, UPC, APC
  6.  Πυρήνας καλωδίων: Διπλός

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

 

  1.  Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια
  2.  Καθαρίστε και γρατσουνιά-ελεύθερο πρόσωπο τελών
  3.  Καλή ανταλλαγή
  4.  Καλή επανάληψη
  5.  Υψηλός - ποιοτικό 100% εργοστάσιο δοκιμασμένο
  6.  το τρισδιάστατο παρεμβαλλόμετρο ινών είναι διαθέσιμο

 

Εφαρμογές:

  1.  Εφαρμογή FTTH
  2.  Εγκαταστάσεις προϋποθέσεων
  3.  Στοιχεία - δίκτυα επεξεργασίας
  4.  Δίκτυα το (WANs) ευρείας περιοχής
  5.  Βιομηχανικός, μηχανικός και στρατιωτικός

 

Προδιαγραφή: 

 

Παράμετρος

Μονάδα

FC, SC, LC

ST, MU

ΑΜ-RJ, MPO

SM

ΚΚ

SM

ΚΚ

SM

ΚΚ

PC

UPC

APC

PC

PC

UPC

PC

PC

UPC

PC

Απώλεια εισαγωγής (χαρακτηριστική)

DB

≤0.3

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.2

Επιστροφής απώλεια

DB

≥45

≥50

≥60

≥30

≥45

≥50

≥30

≥45

≥50

≥35

Λειτουργούν μήκος κύματος

NM

1310, 1510

1310, 1510

1310, 1510

Ανταλλαξιμότητα

DB

≤0.2

≤0.2

≤0.2

Διάρκεια

DB

>1000

>1000

>1000

Λειτουργούσα θερμοκρασία

°C

-40~75

-40~75

-40~75

Θερμοκρασία αποθήκευσης

°C

-45~85

-45~85

-45~85

Διάμετρος καλωδίων

χιλ.

φ3.0, φ2.0, φ0.9

φ3.0, φ2.0, φ0.9

φ3.0, φ2.0, φ0.9

 

 

Φύλλο απόδοσης

 

Στοιχείο

LC/UPC-LC/UPC

Τύπος καλωδίων

Καλώδιο δικτύων - OM3

μήκος

προσαρμόστε

Τύπος συνδετήρων

LC/UPC

LC/UPC

Διάμετρος ινών (um)

50um

Καλώδιο OD (χιλ.)

2

Τύπος Endface

UPC

UPC

Χαρακτηριστική απώλεια εισαγωγής (DB)

<0>

Επιστροφής απώλεια (DB)

>50dB

>50dB

Δοκιμή ένθετο-τραβήγματος (DB)

<0>

Ανταλλαξιμότητα (DB)

<0>

Αντι-εκτατή δύναμη (Ν)

> 70

Σειρά θερμοκρασίας (ºC)

-40ºC~+80ºC

 

Το πλεονέκτημά μας


1. Επαγγελματικός κατασκευαστής καλωδίων.
2. Παρέχουμε στο καλώδιο οπτικών ινών καλής ποιότητας την ανταγωνιστική τιμή κατασκευής
3. Καλύτερος χρόνος παράδοσης
4. Η υπηρεσία cOem παρέχει, το λογότυπο και το σχέδιό σας χαιρετίζονται.
5. Μεγάλης απόστασης αναθεώρηση εργοστασίων από την τηλεοπτική συζήτηση
6. Μπορέστε να είστε προσαρμοσμένη παραγωγή του καλωδίου οπτικών ινών
7. 30 καλωδίων έτη ζωής υπηρεσιών, ακόμη και 60 καλωδίων έτη ζωής υπηρεσιών.

OM3

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN FURONG FIBER OPTIC CABLE CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. kelvin

Τηλ.:: 86-0755-21000091

Φαξ: 86-0755-21000260

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
FTTH απόθεσης καλώδιο

Υπαίθριο 12 πυρήνων FTTH ινών πτώσης καλώδιο οπτικής ίνας τρόπου καλωδίων ενιαίο

1 ενιαίος τρόπος καλωδίων καλωδίων πτώσης πυρήνων επίπεδος οπτικός FTTH/πολυ καλώδιο οπτικών ινών τρόπου

καλώδιο πτώσης οπτικών ινών Ftth αμέταλλων μετάλλων 1 - 4 πυρήνα με το μέλος δύναμης 2

Πλαστική αυτοφερόμενη μορφή συνήθειας καλωδίων πτώσης FTTH GJYXCH GJYXFCH

Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών

Υψηλή πυκνότητα συμπαγές SM 24 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών STRAND LSZH

Στρατιωτικός ενιαίος τρόπος 24 οπτική ίνα CableG.657A1 G.657A2 επικοινωνίας σκελών

Η SZ προσάραξε το υπαίθριο ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών σκελών για Industial και στρατιωτικός με τη θήκη PE

Ο εσωτερικός πυρήνας 4 έως 12 καλωδίων οπτικών ινών διανομής για το κέντρο δεδομένων, ξεσπά καλώδιο

Οπτικών Ινών Patch Cord

Διπλό SM σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc τηλεπικοινωνιών με τη στίλβωση UPC/APC

12 πυρήνας 24 σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc πυρήνων για το δίκτυο επικοινωνίας και CATV

Διπλό FC ST δικτύων σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc LC καλωδίων 10G OM3 με το σακάκι LSZH

Άλτης 12 οπτικών ινών Sc MPO MTP μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τηλεπικοινωνιών πυρήνων

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Εξωτερική καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. Copyright © 2016 - 2019 fiberoptics-cables.com. All Rights Reserved. Developed by ECER