CO. ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ SHENZHEN FURONG, ΕΠΕ

Παρέχουμε την επαγγελματική λύση οπτικών ινών για σας

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Όλα παραδοθε'ντα εγκαίρως, είχαν μια ερώτηση για τους μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και πήραν μια γρήγορη απάντηση

—— Ernest

οι έγκαιρες απαντητικές, καλές επικοινωνίες μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, της μεγάλης αξίας του καλωδίου διανομής, και της ποιότητας είναι καλές

—— Greffen Thompson

Το αγοράσαμε για να εγκαταστήσουμε για το πρόγραμμα δικτύων μας, το υπαίθριο καλώδιο είναι νερό και υγρασία ανθεκτικά

—— Andrew Dan

Μεγάλος όρος, μεγάλη συσκευασία, μεγάλη ποιότητα

—— Brian D.Lepard

Μεγάλη αξία και λειτουργία

—— Edgar Allan

Είμαι Online Chat Now

Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών

(36)
Κίνα Υψηλή πυκνότητα συμπαγές SM 24 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών STRAND LSZH εργοστάσιο

Υψηλή πυκνότητα συμπαγές SM 24 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών STRAND LSZH

24 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών STRAND LSZH με την υψηλή πυκνότητα ινών, συμπαγή Ίνα Τύπος ινών (διάσταση πυρήνων/επένδυσης) 9/125,50/125,62.5/125 Χαρακτηριστικά μετάδοσης SMF 50/125 62.5/125 1310... Read More
2018-05-11 09:01:46
Κίνα Η SZ προσάραξε το υπαίθριο ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών σκελών για Industial και στρατιωτικός με τη θήκη PE εργοστάσιο

Η SZ προσάραξε το υπαίθριο ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών σκελών για Industial και στρατιωτικός με τη θήκη PE

Η SZ προσάραξε το εσωτερικό ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών σκελών για Industial και στρατιωτικός Προδιαγραφή Αρίθμηση ινών Max εξωτερικός διάμετρος (χιλ.) Ονομαστικός Βάρος (kg/km) Max.tensile δύναμη (ν) Min... Read More
2018-05-11 08:55:59
Κίνα Διπλό στρογγυλό καλώδιο οπτικών ινών ξεμπλοκαρίσματος PVC/LSZH με το ενσωματωμένο σκέλος θηκών για την υψηλή εκτατή και αντίσταση συντριβής εργοστάσιο

Διπλό στρογγυλό καλώδιο οπτικών ινών ξεμπλοκαρίσματος PVC/LSZH με το ενσωματωμένο σκέλος θηκών για την υψηλή εκτατή και αντίσταση συντριβής

Διπλό στρογγυλό Fan-Out καλώδιο οπτικών ινών ξεμπλοκαρίσματος με το ενσωματωμένο σκέλος θηκών Προδιαγραφή πρότυπο Αρίθμηση ινών Έξω διάμετρος Ονομαστικό βάρος Max.tensile δύναμη Ανώτατη αντίσταση συντριβής Βραχ... Read More
2018-05-11 08:49:29
Κίνα Στρατιωτικός ενιαίος τρόπος 24 οπτική ίνα CableG.657A1 G.657A2 επικοινωνίας σκελών εργοστάσιο

Στρατιωτικός ενιαίος τρόπος 24 οπτική ίνα CableG.657A1 G.657A2 επικοινωνίας σκελών

Στρατιωτικός ενιαίος τρόπος 24 οπτική ίνα CableG.657A1 G.657A2 επικοινωνίας σκελών Περιγραφή προϊόντων Στρατιωτικές servral 900um καλωδίων GJFJU ίνες απομονωτών χρήσης flame-retardant σφιχτές ως μέσο οπτικών επ... Read More
2018-05-08 09:03:28
Κίνα Ένα Singlemode ή πολλαπλού τρόπου διπλό στρογγυλό εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών σωλήνων για το σκοινί πλεξίδων και μπαλωμάτων εργοστάσιο

Ένα Singlemode ή πολλαπλού τρόπου διπλό στρογγυλό εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών σωλήνων για το σκοινί πλεξίδων και μπαλωμάτων

Διπλό στρογγυλό καλώδιο οπτικών ινών 2 πυρήνων εσωτερικό για το σκοινί πλεξίδων και μπαλωμάτων Περιγραφή Άριστη απόδοση γδυσίματος του σφιχτού απομονωτή, καλώδιο οπτικής ίνας διανομής Εσωτερικό καλώδιο οπτικής ... Read More
2018-05-08 09:02:17
Κίνα 2-4 ο πυρήνας LC/Sc Singlemode 9/125 στεγανοποιεί τις μη μεταλλικές συνελεύσεις οπτικών ινών για τη βιομηχανία και CATV εργοστάσιο

2-4 ο πυρήνας LC/Sc Singlemode 9/125 στεγανοποιεί τις μη μεταλλικές συνελεύσεις οπτικών ινών για τη βιομηχανία και CATV

Αδιάβροχο μη μεταλλικό εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για Telocommunication και CATV Προδιαγραφή Αρίθμηση ινών Καλώδιο OD Αρίθμηση σωλήνων Ονομαστικό βάρος Μέγιστη εκτατή δύναμη Μέγιστη αντίσταση συντριβής Βραχ... Read More
2018-05-08 09:00:18
Κίνα 24 Fan-Out ινών πολλαπλού τρόπου εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών ξεμπλοκαρίσματος με υψηλής αντοχής εργοστάσιο

24 Fan-Out ινών πολλαπλού τρόπου εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών ξεμπλοκαρίσματος με υψηλής αντοχής

24 Καλώδιο οπτικών ινών πολλαπλών οριζόντιων ινών με εσωτερική κάλυψη με υψηλή αντοχή Γεωμετρικά χαρακτηριστικά Τύπος καλωδίου διανομής 2 4 6 8 10 12 24 Διάμετρος καλωδίου διανομής (mm) 4.00 4.80 5.10 5.60 5.80 ... Read More
2018-05-08 08:56:30
Κίνα Εύκαμπτο Corning εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών GJFJV ενιαίο καλώδιο οπτικής ίνας τρόπου 2 - 48 πυρήνων εργοστάσιο

Εύκαμπτο Corning εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών GJFJV ενιαίο καλώδιο οπτικής ίνας τρόπου 2 - 48 πυρήνων

Εύκαμπτο καλώδιο οπτικών ινών Corning εσωτερικό ενιαίο καλώδιο οπτικής ίνας τρόπου 2 - 48 πυρήνων Προδιαγραφές Αρίθμηση ινών 4 6 8 12 16 24 48 εξωτερική διάμετρος 4.8±0.2 5.2±0.2 6.2±0.2 6.8±0.2 7.4±0.2 8.2±0.2 ... Read More
2018-05-08 08:55:17
Κίνα Σφιχτά αποθηκευμένο εσωτερικό καλώδιο 0.9mm οπτικών ινών με το σακάκι PVC LSZH εργοστάσιο

Σφιχτά αποθηκευμένο εσωτερικό καλώδιο 0.9mm οπτικών ινών με το σακάκι PVC LSZH

Σφιχτά αποθηκευμένο εσωτερικό καλώδιο 0.9mm οπτικών ινών με το σακάκι PVC LSZH Σειρά θερμοκρασίας PVC: Α: -20~+70℃ Β: - 20℃~+90℃ HYTREL: - 40℃~+120℃ LSZH: - 20℃~+70℃ ΝΑΥΛΟΝ: - 40℃~+120℃ Χαρακτηριστικά: Μαλακός, ... Read More
2018-05-08 08:54:23
Κίνα Βιομηχανικά 16 - 144 προσαράσσουν το εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών από το πόδι, φλόγα - καθυστερών εργοστάσιο

Βιομηχανικά 16 - 144 προσαράσσουν το εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών από το πόδι, φλόγα - καθυστερών

Βιομηχανικά 16 - 144 προσαράσσουν το εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών από το πόδι, φλόγα - καθυστερών Το fiberoptic καλώδιο ξεμπλοκάρισμα-ύφους (επίσης αποκαλούμενο το καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος ή fanout καλώδιο), ... Read More
2018-05-04 15:53:34
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|
FTTH απόθεσης καλώδιο

Υπαίθριο 12 πυρήνων FTTH ινών πτώσης καλώδιο οπτικής ίνας τρόπου καλωδίων ενιαίο

1 ενιαίος τρόπος καλωδίων καλωδίων πτώσης πυρήνων επίπεδος οπτικός FTTH/πολυ καλώδιο οπτικών ινών τρόπου

καλώδιο πτώσης οπτικών ινών Ftth αμέταλλων μετάλλων 1 - 4 πυρήνα με το μέλος δύναμης 2

Πλαστική αυτοφερόμενη μορφή συνήθειας καλωδίων πτώσης FTTH GJYXCH GJYXFCH

Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών

Υψηλή πυκνότητα συμπαγές SM 24 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών STRAND LSZH

Στρατιωτικός ενιαίος τρόπος 24 οπτική ίνα CableG.657A1 G.657A2 επικοινωνίας σκελών

Η SZ προσάραξε το υπαίθριο ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών σκελών για Industial και στρατιωτικός με τη θήκη PE

Ο εσωτερικός πυρήνας 4 έως 12 καλωδίων οπτικών ινών διανομής για το κέντρο δεδομένων, ξεσπά καλώδιο

Οπτικών Ινών Patch Cord

Διπλό SM σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc τηλεπικοινωνιών με τη στίλβωση UPC/APC

12 πυρήνας 24 σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc πυρήνων για το δίκτυο επικοινωνίας και CATV

Διπλό FC ST δικτύων σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc LC καλωδίων 10G OM3 με το σακάκι LSZH

Άλτης 12 οπτικών ινών Sc MPO MTP μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τηλεπικοινωνιών πυρήνων

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Εξωτερική καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. Copyright © 2016 - 2019 fiberoptics-cables.com. All Rights Reserved. Developed by ECER