CO. ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ SHENZHEN FURONG, ΕΠΕ

Παρέχουμε την επαγγελματική λύση οπτικών ινών για σας

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταPLC Splitter

1x2 Singlemode ίση αναλογία θραυστών οπτικών ινών Fbt με ή χωρίς συνδετήρες

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Όλα παραδοθε'ντα εγκαίρως, είχαν μια ερώτηση για τους μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και πήραν μια γρήγορη απάντηση

—— Ernest

οι έγκαιρες απαντητικές, καλές επικοινωνίες μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, της μεγάλης αξίας του καλωδίου διανομής, και της ποιότητας είναι καλές

—— Greffen Thompson

Το αγοράσαμε για να εγκαταστήσουμε για το πρόγραμμα δικτύων μας, το υπαίθριο καλώδιο είναι νερό και υγρασία ανθεκτικά

—— Andrew Dan

Μεγάλος όρος, μεγάλη συσκευασία, μεγάλη ποιότητα

—— Brian D.Lepard

Μεγάλη αξία και λειτουργία

—— Edgar Allan

Είμαι Online Chat Now

1x2 Singlemode ίση αναλογία θραυστών οπτικών ινών Fbt με ή χωρίς συνδετήρες

Κίνα 1x2 Singlemode ίση αναλογία θραυστών οπτικών ινών Fbt με ή χωρίς συνδετήρες προμηθευτής
1x2 Singlemode ίση αναλογία θραυστών οπτικών ινών Fbt με ή χωρίς συνδετήρες προμηθευτής 1x2 Singlemode ίση αναλογία θραυστών οπτικών ινών Fbt με ή χωρίς συνδετήρες προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  1x2 Singlemode ίση αναλογία θραυστών οπτικών ινών Fbt με ή χωρίς συνδετήρες

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen
Μάρκα: FURONG
Πιστοποίηση: ROHS, ISO
Αριθμό μοντέλου: SPLITTER1-2FBT-05

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: πλαστικό δίσκος ή κιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 1-8days
Δυνατότητα προσφοράς: 2000/day
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Connector: SC, FC, ST, LC, SCAPC, LCAPC, FCAPC Καλώδιο διαμέτρου: 0.9 mm
συσκευασία: σωλήνας χάλυβα Μήκος καλωδίου: Προσαρμοσμένη
Χωρίζοντας αναλογία: Ίσος μήκος κύματος: 1310 ή 1550

Οι ενιαίοι συζευκτήρες ινών παραθύρων FBT τρόπου ενιαίοι σχεδιάζονται για τη δύναμη που χωρίζει και που τρυπά στον εξοπλισμό τηλεπικοινωνιών, το δίκτυο CATV, και τον εξοπλισμό δοκιμής. Οι ενιαίοι οπτικοί συζευκτήρες τρόπου μας λειτουργούν είτε σε 1310nm είτε 1490nm είτε 1550nm. Οι ενιαίοι συζευκτήρες τρόπου FBT κατασκευάζονται χρησιμοποιώντας τις ενιαίες ίνες τρόπου. Έχουν το εύρος ζώνης λειτουργίας 40nm γύρω από το κεντρικό μήκος κύματός του. Η υπερβολική απώλεια είναι πολύ χαμηλή, όχι μεγαλύτερη από 0.15dB για το προϊόν βαθμού Α και όχι μεγαλύτερη από 0.1dB για το προϊόν βαθμού ασφαλίστρου. Επίσης, οι πελάτες μπορούν να διευκρινίσουν τις απαραίτητες αναλογίες ένωσής σας. FC/UPC ή APC, SC/UPC ή APC, LC/UPC ή APC και ST/UPC ή APC οι συνδετήρες οπτικών ινών είναι διαθέσιμο.

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Χαμηλή υπερβολική απώλεια

Διάφορες αναλογίες συζεύξεων

Ευρεία ζώνη περασμάτων

Υψηλές σταθερότητα και αξιοπιστία

 

Εφαρμογές

FTTX (FTTP, FTTH, FTTN, FTTC)

Παθητικά οπτικά δίκτυα το (PON)

Δίκτυα τοπικής περιοχής το (LAN)

Συστήματα CATV

Συστήματα οπτικών επικοινωνιών

 

Προδιαγραφές

Ενιαίοι συζευκτήρες παραθύρων FBT τρόπου ενιαίοι
Παράμετρος βαθμού Π Α
Λειτουργούν μήκος κύματος (NM) 1310 ή 1550, άλλα κατόπιν αιτήσεως
Λειτουργούν εύρος ζώνης (NM) ±20
Χαρακτηριστική υπερβολική απώλεια (DB) 0,07 0,10

 

 

 

 

Απώλεια εισαγωγής (DB)

50/50 ≤3.4 ≤3.6
40/60 ≤4.4/2.6 ≤4.7/2.8
30/70 ≤5.7/1.9 ≤6.0/2.0
20/80 ≤7.6/1.2 ≤8.0/1.3
10/90 ≤11.0/0.65 ≤11.5/0.8
5/95 ≤14.2/0.4 ≤14.8/0.5
3/97 ≤16.7/0.3 ≤17.2/0.4
2/98 ≤18.5/0.25 ≤19.0/0.35
1/99 ≤21.5/0.2 ≤22.0/0.3
PDL (DB) ≤0.10 ≤0.15
Κατευθυντικότητα το (dB) ≥55
Λειτουργούσα θερμοκρασία (℃) -40 ~ +85

1x2 Singlemode ίση αναλογία θραυστών οπτικών ινών Fbt με ή χωρίς συνδετήρες

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN FURONG FIBER OPTIC CABLE CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. kelvin

Τηλ.:: 86-0755-21000091

Φαξ: 86-0755-21000260

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
FTTH απόθεσης καλώδιο

Υπαίθριο 12 πυρήνων FTTH ινών πτώσης καλώδιο οπτικής ίνας τρόπου καλωδίων ενιαίο

1 ενιαίος τρόπος καλωδίων καλωδίων πτώσης πυρήνων επίπεδος οπτικός FTTH/πολυ καλώδιο οπτικών ινών τρόπου

καλώδιο πτώσης οπτικών ινών Ftth αμέταλλων μετάλλων 1 - 4 πυρήνα με το μέλος δύναμης 2

Πλαστική αυτοφερόμενη μορφή συνήθειας καλωδίων πτώσης FTTH GJYXCH GJYXFCH

Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών

Υψηλή πυκνότητα συμπαγές SM 24 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών STRAND LSZH

Στρατιωτικός ενιαίος τρόπος 24 οπτική ίνα CableG.657A1 G.657A2 επικοινωνίας σκελών

Η SZ προσάραξε το υπαίθριο ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών σκελών για Industial και στρατιωτικός με τη θήκη PE

Ο εσωτερικός πυρήνας 4 έως 12 καλωδίων οπτικών ινών διανομής για το κέντρο δεδομένων, ξεσπά καλώδιο

Οπτικών Ινών Patch Cord

Διπλό SM σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc τηλεπικοινωνιών με τη στίλβωση UPC/APC

12 πυρήνας 24 σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc πυρήνων για το δίκτυο επικοινωνίας και CATV

Διπλό FC ST δικτύων σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc LC καλωδίων 10G OM3 με το σακάκι LSZH

Άλτης 12 οπτικών ινών Sc MPO MTP μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τηλεπικοινωνιών πυρήνων

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Εξωτερική καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. Copyright © 2016 - 2019 fiberoptics-cables.com. All Rights Reserved. Developed by ECER