CO. ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ SHENZHEN FURONG, ΕΠΕ

Παρέχουμε την επαγγελματική λύση οπτικών ινών για σας

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

Άλτης 12 οπτικών ινών Sc MPO MTP μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τηλεπικοινωνιών πυρήνων

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Όλα παραδοθε'ντα εγκαίρως, είχαν μια ερώτηση για τους μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και πήραν μια γρήγορη απάντηση

—— Ernest

οι έγκαιρες απαντητικές, καλές επικοινωνίες μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, της μεγάλης αξίας του καλωδίου διανομής, και της ποιότητας είναι καλές

—— Greffen Thompson

Το αγοράσαμε για να εγκαταστήσουμε για το πρόγραμμα δικτύων μας, το υπαίθριο καλώδιο είναι νερό και υγρασία ανθεκτικά

—— Andrew Dan

Μεγάλος όρος, μεγάλη συσκευασία, μεγάλη ποιότητα

—— Brian D.Lepard

Μεγάλη αξία και λειτουργία

—— Edgar Allan

Είμαι Online Chat Now

Άλτης 12 οπτικών ινών Sc MPO MTP μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τηλεπικοινωνιών πυρήνων

Κίνα Άλτης 12 οπτικών ινών Sc MPO MTP μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τηλεπικοινωνιών πυρήνων προμηθευτής
Άλτης 12 οπτικών ινών Sc MPO MTP μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τηλεπικοινωνιών πυρήνων προμηθευτής Άλτης 12 οπτικών ινών Sc MPO MTP μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τηλεπικοινωνιών πυρήνων προμηθευτής Άλτης 12 οπτικών ινών Sc MPO MTP μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τηλεπικοινωνιών πυρήνων προμηθευτής Άλτης 12 οπτικών ινών Sc MPO MTP μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τηλεπικοινωνιών πυρήνων προμηθευτής Άλτης 12 οπτικών ινών Sc MPO MTP μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τηλεπικοινωνιών πυρήνων προμηθευτής Άλτης 12 οπτικών ινών Sc MPO MTP μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τηλεπικοινωνιών πυρήνων προμηθευτής Άλτης 12 οπτικών ινών Sc MPO MTP μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τηλεπικοινωνιών πυρήνων προμηθευτής Άλτης 12 οπτικών ινών Sc MPO MTP μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τηλεπικοινωνιών πυρήνων προμηθευτής Άλτης 12 οπτικών ινών Sc MPO MTP μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τηλεπικοινωνιών πυρήνων προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Άλτης 12 οπτικών ινών Sc MPO MTP μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τηλεπικοινωνιών πυρήνων

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong Κίνα
Μάρκα: FURONG
Πιστοποίηση: ROHS
Αριθμό μοντέλου: Σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc MPO

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 100PCS
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: Ανά μπάλωμα οπτικών ινών το σκοινί θα έχει τη μεμονωμένη πλαστική πολυ τσάντα
Χρόνος παράδοσης: 3-10 οι εργάσιμες ημέρες μετά από έλαβαν την πληρωμή σας
Όροι πληρωμής: Western Union, L/C, T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 30.000 το μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύποι ινών: G652D, G655, G657A, G657B, OM1, OM2, OM3, OM4 Προαιρετικοί συνδετήρες: SC
λειτουργία: SingleMode, MultiMode Απώλεια εισαγωγής: UPC< 0.2dB, APC<0.3dB
Επιστροφής απώλεια (πίσω αντανάκλαση): UPC>55dB, APC>65dB Γυαλίζοντας τύπος: UPC, APC
Υλικό σακακιών: PVC OFNP Εξωτερική Διάμετρος: 0.9 mm

Άλτης 12 οπτικών ινών Sc MPO MTP μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τηλεπικοινωνιών πυρήνων

 

 

 Περιγραφή

 

•   σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας  

•   Οι συνελεύσεις MPO/MTP AOC εγκαθίστανται στο ενεργό οπτικό καλώδιο, όπως QSFP/QDR/CXP. 

   Ferrule χρησιμοποιώντας MPO/MTP και το FA για να συγκεντρώσει τη μίνι μεγάλη ταχύτητα συνδέστε patchcord.  

•   Καλώδιο οπτικής ίνας από 2core σε 24core

•   Ίνα: μπορέστε να επιλέξει SM 9/125 ή τους ΚΚ: 62.5/125, 50/125, OM1, OM2, OM3, OM4

•   Χαμηλό σκοινί μπαλωμάτων απώλειας  

 

 

 Χαρακτηριστικά

 

MPO/MTP στη διεπαφή ινών του 8/12/24 για τις επιλογές.

Προσάρμοσε το μήκος συνελεύσεων και καλωδίων σειράς ινών.

Διαθέσιμος σε +/--0.2mm για την ανοχή του μήκους.

Μικροί όγκος και υψηλή επίδοση. 

 

 

Γρήγορες λεπτομέρειες:

  1.  Όνομα: Mpo-Sc άλτης οπτικών ινών
  2.  Πυρήνας καλωδίων: 12core
  3.  Τύπος καλωδίων: ενιαία ίνα 12, επίπεδος, στρογγυλή
  4.  Ferrule τέλος-πρόσωπο: PC, UPC, APC
  5.  Τρόπος: OS1, OS2, OM1, OM2, OM3, OM4
  6.  Χρώμα καλωδίων: 12colors, κίτρινος, πορτοκαλιά, Aqua, βιολέτα

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

  1.  Υψηλή απώλεια αντανάκλασης
  2.  Ενιαίος τρόπος και πολλαπλού τρόπου (επίπεδο/κύκλος) διαθέσιμος
  3.  Υψηλή πυκνότητα ινών (μέγιστες 24 ίνες)
  4.  Ίνα στον ενιαίο συνδετήρα: 4, 8, 12 24
  5.  μικρός τύπος, ώθηση 12 ινών ή 24 ινών/οπτικοί συνδετήρες τραβήγματος.

 

Εφαρμογές:

  1. FTTH, CATV, τοπικό LAN, ΆΤΟΜΟ, ΩΧΡΌ, δοκιμή
  2. Τηλεοπτική μετάδοση, μετάδοση στοιχείων
  3. Ενεργός λήξη συσκευών
  4. Εγκαταστάσεις προϋποθέσεων
  5. Τηλεπικοινωνίες και στοιχεία - δίκτυα επεξεργασίας
  6. Βιομηχανικός, ιατρικός & στρατιωτικός
  7. Ολοκλήρωση συστημάτων για μεγάλης απόστασης, το μετρό και το δίκτυο πρόσβασης

 

Προδιαγραφή:

 

Συνδετήρας ινών

 

Συνδετήρας Α

Τύπος συνδετήρων

12 ή 24 - ίνα MPO το /MTP

Ferrule του τέλους τουπροσώπου

UPC, APC

Χρώμα κατοικίας

ΚΚ (μπεζ/Aqua), SM (κίτρινο/πράσινο)

Απώλεια εισαγωγής, χαρακτηριστική

≤ 0,10 DB

Απώλεια εισαγωγής, μέγιστο.

≤ 0,35 DB

Διάρκεια (500 Matings)

<>

Συνδετήρας Β

Τύπος συνδετήρων

LC/SC

Ferrule του τέλους τουπροσώπου

UPC, APC

Χρώμα κατοικίας

Μπλε, μπεζ, Aqua

Απώλεια εισαγωγής, χαρακτηριστική

≤ 0,10 DB

Απώλεια εισαγωγής, μέγιστο.

≤ 0,35 DB

Διάρκεια (1000 Matings)

<>

 

 

Καλώδιο ινών

 

Τύπος ινών

OS2, OM1, OM2, OM3, OM4

Αρίθμηση ινών

12, 24 πυρήνες

Εξωτερική διάμετρος

12cores: 4.5±0.2mm  24cores: 5.4±0.2mm

Εξωτερικό χρώμα σακακιών

OS2 (κίτρινος), OM2 (πορτοκάλι), OM3 (Aqua), OM4 (βιολέτα)

Εξωτερικό υλικό σακακιών

LSZH, OFNP, OFNR

Εκτατή δύναμη

500N

Λειτουργούσα θερμοκρασία

-20 ~ +60°C

Θερμοκρασία αποθήκευσης

-40 ~ +70°C

 

 

Το πλεονέκτημά μας


1. Επαγγελματικός κατασκευαστής καλωδίων.
2. Παρέχουμε στο καλώδιο οπτικών ινών καλής ποιότητας την ανταγωνιστική τιμή κατασκευής
3. Καλύτερος χρόνος παράδοσης
4. Η υπηρεσία cOem παρέχει, το λογότυπο και το σχέδιό σας χαιρετίζονται.
5. Μεγάλης απόστασης αναθεώρηση εργοστασίων από την τηλεοπτική συζήτηση
6. Μπορέστε να είστε προσαρμοσμένη παραγωγή του καλωδίου οπτικών ινών
7. 30 καλωδίων έτη ζωής υπηρεσιών, ακόμη και 60 καλωδίων έτη ζωής υπηρεσιών.

 

Mpo-Sc

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN FURONG FIBER OPTIC CABLE CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. kelvin

Τηλ.:: 86-0755-21000091

Φαξ: 86-0755-21000260

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
FTTH απόθεσης καλώδιο

Υπαίθριο 12 πυρήνων FTTH ινών πτώσης καλώδιο οπτικής ίνας τρόπου καλωδίων ενιαίο

1 ενιαίος τρόπος καλωδίων καλωδίων πτώσης πυρήνων επίπεδος οπτικός FTTH/πολυ καλώδιο οπτικών ινών τρόπου

καλώδιο πτώσης οπτικών ινών Ftth αμέταλλων μετάλλων 1 - 4 πυρήνα με το μέλος δύναμης 2

Πλαστική αυτοφερόμενη μορφή συνήθειας καλωδίων πτώσης FTTH GJYXCH GJYXFCH

Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών

Υψηλή πυκνότητα συμπαγές SM 24 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών STRAND LSZH

Στρατιωτικός ενιαίος τρόπος 24 οπτική ίνα CableG.657A1 G.657A2 επικοινωνίας σκελών

Η SZ προσάραξε το υπαίθριο ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών σκελών για Industial και στρατιωτικός με τη θήκη PE

Ο εσωτερικός πυρήνας 4 έως 12 καλωδίων οπτικών ινών διανομής για το κέντρο δεδομένων, ξεσπά καλώδιο

Οπτικών Ινών Patch Cord

Διπλό SM σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc τηλεπικοινωνιών με τη στίλβωση UPC/APC

12 πυρήνας 24 σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc πυρήνων για το δίκτυο επικοινωνίας και CATV

Διπλό FC ST δικτύων σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc LC καλωδίων 10G OM3 με το σακάκι LSZH

Άλτης 12 οπτικών ινών Sc MPO MTP μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τηλεπικοινωνιών πυρήνων

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Εξωτερική καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. Copyright © 2016 - 2019 fiberoptics-cables.com. All Rights Reserved. Developed by ECER