CO. ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ SHENZHEN FURONG, ΕΠΕ

Παρέχουμε την επαγγελματική λύση οπτικών ινών για σας

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

FTTH καλώδιο οπτικών ινών

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Όλα παραδοθε'ντα εγκαίρως, είχαν μια ερώτηση για τους μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και πήραν μια γρήγορη απάντηση

—— Ernest

οι έγκαιρες απαντητικές, καλές επικοινωνίες μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, της μεγάλης αξίας του καλωδίου διανομής, και της ποιότητας είναι καλές

—— Greffen Thompson

Το αγοράσαμε για να εγκαταστήσουμε για το πρόγραμμα δικτύων μας, το υπαίθριο καλώδιο είναι νερό και υγρασία ανθεκτικά

—— Andrew Dan

Μεγάλος όρος, μεγάλη συσκευασία, μεγάλη ποιότητα

—— Brian D.Lepard

Μεγάλη αξία και λειτουργία

—— Edgar Allan

Είμαι Online Chat Now

FTTH καλώδιο οπτικών ινών

(24)
Κίνα Σακάκι καλωδίων LSZH οπτικών ινών πυρήνων FTTH μελών δύναμης FRP G657A2 δύο εργοστάσιο

Σακάκι καλωδίων LSZH οπτικών ινών πυρήνων FTTH μελών δύναμης FRP G657A2 δύο

Αγγελιοφόρος χάλυβα δύο πυρήνων με το σακάκι καλωδίων LSZH οπτικών ινών μελών δύναμης FRP G657A2 FTTH Τα καλώδια πτώσης FTTH είναι καλά να χρησιμοποιήσουν για την ίνα στη λύση εγχώριου τελευταία μιλι'ου, παρέχ... Read More
2018-03-13 11:24:33
Κίνα Καλώδιο πτώσης FTTH G657A1 1 υπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών πυρήνων με το μέλος δύναμης χάλυβα εργοστάσιο

Καλώδιο πτώσης FTTH G657A1 1 υπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών πυρήνων με το μέλος δύναμης χάλυβα

Κατασκευάζουμε το διάφορο καλώδιο πτώσης οπτικών ινών τύπων με G652D, G657A1, ίνα G657A2 για να καλύψουμε την εύκαμπτη απαίτηση installaiton. Χαρακτηριστικό --Η ειδική ίνα χαμηλός-κάμψη-ευαισθησίας παρέχει το υ... Read More
2018-03-13 11:24:32
Κίνα Ένα καλώδιο οπτικών ινών Insenstive FTTH κάμψεων πυρήνων G657A1 για την ίνα στην εγχώρια υπηρεσία με το μέλος δύναμης FRP εργοστάσιο

Ένα καλώδιο οπτικών ινών Insenstive FTTH κάμψεων πυρήνων G657A1 για την ίνα στην εγχώρια υπηρεσία με το μέλος δύναμης FRP

Χαρακτηριστικό --Η ειδική ίνα χαμηλός-κάμψη-ευαισθησίας παρέχει το υψηλό εύρος ζώνης και την άριστη ιδιοκτησία μετάδοσης επικοινωνίας --Δύο παράλληλα μέλη δύναμης FRP εξασφαλίζουν καλή απόδοση της αντίστασης συ... Read More
2018-02-27 11:20:02
Κίνα Αυτοφερόμενος με τον αγγελιοφόρο G657A1 FRP Ή χάλυβα Ή το υπαίθριο καλώδιο G657A2 FTTH εργοστάσιο

Αυτοφερόμενος με τον αγγελιοφόρο G657A1 FRP Ή χάλυβα Ή το υπαίθριο καλώδιο G657A2 FTTH

Τα καλώδια πτώσης FTTH είναι καλά να χρησιμοποιήσουν για την ίνα στη λύση εγχώριου τελευταία μιλι'ου, παρέχουμε στο καλώδιο πτώσης FTTH τις διαφορετικές αριθμήσεις από 1, 2, 4, σε 12. Αυτό το καλώδιο υιοθετεί τ... Read More
2018-02-27 11:19:50
Κίνα Το αρχείο που σπάζει το υπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών Ftth, ρίχνει το αδιάβροχο καλώδιο ένα οπτικών ινών πυρήνας εργοστάσιο

Το αρχείο που σπάζει το υπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών Ftth, ρίχνει το αδιάβροχο καλώδιο ένα οπτικών ινών πυρήνας

Το αρχείο που σπάζει το υπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών Ftth, ρίχνει το αδιάβροχο καλώδιο ένα οπτικών ινών πυρήνας Ενώ τα σημερινά δίκτυα οπτικών ινών είναι καλώδιο της υποστήριξης Netflix και απαίτηση ροής ... Read More
2017-06-15 15:18:48
Κίνα Εσωτερικό καλώδιο δικτύων οπτικών ινών 2 πυρήνων, οπτικό καλώδιο πτώσης Communicaion FTTH εργοστάσιο

Εσωτερικό καλώδιο δικτύων οπτικών ινών 2 πυρήνων, οπτικό καλώδιο πτώσης Communicaion FTTH

Εσωτερικό καλώδιο δικτύων οπτικών ινών 2 πυρήνων, οπτικό καλώδιο πτώσης Communicaion FTTH Προδιαγραφές 1. εμπειρία πολλών ετών 2. ISO9001, ISO14001, CE, ROHS 3. IEC60794, IEC60793 4. Μίνι. Διαταγή: 1000meters 5... Read More
2017-06-15 15:07:52
Κίνα Μίνι αυτοφερόμενος τύπος τόξων καλωδίων οπτικών ινών FTTH, πυρκαγιά LSZH - σακάκι καθυστερούντω εργοστάσιο

Μίνι αυτοφερόμενος τύπος τόξων καλωδίων οπτικών ινών FTTH, πυρκαγιά LSZH - σακάκι καθυστερούντω

Μίνι αυτοφερόμενος τύπος τόξων καλωδίων οπτικών ινών FTTH, πυρκαγιά LSZH - σακάκι καθυστερούντω Ειδική κυρτή οπτική ίνα, που παρέχει το μεγαλύτερο εύρος ζώνης και τα ενισχυμένα χαρακτηριστικά μετάδοσης δικτύων ... Read More
2017-06-15 15:07:52
Κίνα Μαύρο σακάκι 1 σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας καλωδίων οπτικών ινών πυρήνων FTTH για CATV εργοστάσιο

Μαύρο σακάκι 1 σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας καλωδίων οπτικών ινών πυρήνων FTTH για CATV

Μαύρο σακάκι 1 σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας καλωδίων οπτικών ινών πυρήνων FTTH για CATV Εισαγωγή Οι μονάδες οπτικής ίνας τοποθετούνται στο κέντρο. Το χαλύβδινο σύρμα δύο ή FRP τοποθετείται στις δύο πλευρές. Έ... Read More
2017-06-15 15:07:52
Κίνα Ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών τρόπου FTTH του ST SX, καλώδια οπτικής ίνας υψηλής ταχύτητας εργοστάσιο

Ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών τρόπου FTTH του ST SX, καλώδια οπτικής ίνας υψηλής ταχύτητας

Ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών τρόπου FTTH του ST SX, καλώδια οπτικής ίνας υψηλής ταχύτητας Περιγραφή Ένα σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι ένα οπτικό καλώδιο που χρησιμοποιείται για να συνδέσει μια ο... Read More
2017-06-15 15:07:52
Κίνα Οπτικό καλώδιο 2 ινών δικτύων FTTH καλώδιο Tpye τόξων πυρήνων με το Μαύρο ή τη θήκη LSZH εργοστάσιο

Οπτικό καλώδιο 2 ινών δικτύων FTTH καλώδιο Tpye τόξων πυρήνων με το Μαύρο ή τη θήκη LSZH

Οπτικό καλώδιο 2 ινών δικτύων FTTH καλώδιο τύπων τόξων πυρήνων με το Μαύρο ή τη θήκη LSZH Περιγραφή Η μονάδα οπτικής ίνας τοποθετείται στο κέντρο. Δύο παράλληλα ενισχυμένα ίνα πλαστικά το (FRP) τοποθετούνται στ... Read More
2017-06-15 15:07:52
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|
FTTH απόθεσης καλώδιο

Υπαίθριο 12 πυρήνων FTTH ινών πτώσης καλώδιο οπτικής ίνας τρόπου καλωδίων ενιαίο

1 ενιαίος τρόπος καλωδίων καλωδίων πτώσης πυρήνων επίπεδος οπτικός FTTH/πολυ καλώδιο οπτικών ινών τρόπου

καλώδιο πτώσης οπτικών ινών Ftth αμέταλλων μετάλλων 1 - 4 πυρήνα με το μέλος δύναμης 2

Πλαστική αυτοφερόμενη μορφή συνήθειας καλωδίων πτώσης FTTH GJYXCH GJYXFCH

Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών

Υψηλή πυκνότητα συμπαγές SM 24 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών STRAND LSZH

Στρατιωτικός ενιαίος τρόπος 24 οπτική ίνα CableG.657A1 G.657A2 επικοινωνίας σκελών

Η SZ προσάραξε το υπαίθριο ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών σκελών για Industial και στρατιωτικός με τη θήκη PE

Ο εσωτερικός πυρήνας 4 έως 12 καλωδίων οπτικών ινών διανομής για το κέντρο δεδομένων, ξεσπά καλώδιο

Οπτικών Ινών Patch Cord

Διπλό SM σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc τηλεπικοινωνιών με τη στίλβωση UPC/APC

12 πυρήνας 24 σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc πυρήνων για το δίκτυο επικοινωνίας και CATV

Διπλό FC ST δικτύων σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc LC καλωδίων 10G OM3 με το σακάκι LSZH

Άλτης 12 οπτικών ινών Sc MPO MTP μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τηλεπικοινωνιών πυρήνων

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Εξωτερική καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. Copyright © 2016 - 2019 fiberoptics-cables.com. All Rights Reserved. Developed by ECER