CO. ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ SHENZHEN FURONG, ΕΠΕ

Παρέχουμε την επαγγελματική λύση οπτικών ινών για σας

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταPLC Splitter

Singlemode τριπλό παράθυρο 1310/θραύστης 1:99 με 2.0mm, καλώδιο 1490nm/1550nm Fbt κιβωτίων ABS 3.0mm

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Όλα παραδοθε'ντα εγκαίρως, είχαν μια ερώτηση για τους μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και πήραν μια γρήγορη απάντηση

—— Ernest

οι έγκαιρες απαντητικές, καλές επικοινωνίες μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, της μεγάλης αξίας του καλωδίου διανομής, και της ποιότητας είναι καλές

—— Greffen Thompson

Το αγοράσαμε για να εγκαταστήσουμε για το πρόγραμμα δικτύων μας, το υπαίθριο καλώδιο είναι νερό και υγρασία ανθεκτικά

—— Andrew Dan

Μεγάλος όρος, μεγάλη συσκευασία, μεγάλη ποιότητα

—— Brian D.Lepard

Μεγάλη αξία και λειτουργία

—— Edgar Allan

Είμαι Online Chat Now

Singlemode τριπλό παράθυρο 1310/θραύστης 1:99 με 2.0mm, καλώδιο 1490nm/1550nm Fbt κιβωτίων ABS 3.0mm

Κίνα Singlemode τριπλό παράθυρο 1310/θραύστης 1:99 με 2.0mm, καλώδιο 1490nm/1550nm Fbt κιβωτίων ABS 3.0mm προμηθευτής
Singlemode τριπλό παράθυρο 1310/θραύστης 1:99 με 2.0mm, καλώδιο 1490nm/1550nm Fbt κιβωτίων ABS 3.0mm προμηθευτής Singlemode τριπλό παράθυρο 1310/θραύστης 1:99 με 2.0mm, καλώδιο 1490nm/1550nm Fbt κιβωτίων ABS 3.0mm προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Singlemode τριπλό παράθυρο 1310/θραύστης 1:99 με 2.0mm, καλώδιο 1490nm/1550nm Fbt κιβωτίων ABS 3.0mm

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen
Μάρκα: FURONG
Πιστοποίηση: ROHS, ISO
Αριθμό μοντέλου: SPLITTER1-3FBT-03

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: πλαστικό δίσκος ή κιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 1-8days
Δυνατότητα προσφοράς: 2000/day
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Connector: SC, FC, ST, LC, SCAPC, LCAPC, FCAPC Καλώδιο διαμέτρου: 2.0mm, 3.0mm
συσκευασία: ABS Μήκος καλωδίου: Προσαρμοσμένη
SPLITTLING: Προσαρμοσμένη μήκος κύματος: 1310, 1490, 1550

Οι Singlemode συζευκτήρες ινών δέντρων και αστεριών FBT χρησιμοποιούνται για να διανείμουν τα οπτικά σήματα στην περιοχή συζεύξεων. Ο Singlemode συζευκτήρας δέντρων και αστεριών FBT λειτουργεί το εύρος ζώνης επεκτείνεται στα παράθυρα επικοινωνίας 1310nm, 1490nm και 1550nm τρία. Ο συζευκτήρας δέντρων και αστεριών FBT έχει την ίδια αναλογία συζεύξεων το 1310, τα παράθυρα επικοινωνίας 1490 και 1550nm, με τη χαμηλή υπερβολική απώλεια και χαμηλό PDL.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Χαμηλή υπερβολική απώλεια

Διάφορες αναλογίες συζεύξεων

Ευρεία ζώνη περασμάτων

Υψηλές σταθερότητα και αξιοπιστία

 

Singlemode τριπλό παράθυρο 1310/θραύστης 1:99 με 2.0mm, καλώδιο 1490nm/1550nm Fbt κιβωτίων ABS 3.0mmΕφαρμογές

FTTX (FTTP, FTTH, FTTN, FTTC)

Παθητικά οπτικά δίκτυα το (PON)

Δίκτυα τοπικής περιοχής το (LAN)

Συστήματα CATV

Συστήματα οπτικών επικοινωνιών

 

Προδιαγραφές

Παράμετρος διαμόρφωσης N×4
N=1, 2, 4
N×8
N=1, 2, 8
N×16
N=1, 2, 16
N×32
N=1, 2, 32
Λειτουργούν μήκος κύματος (NM) 1310, 1490 και 1550
Εύρος ζώνης (NM) 1310±40, 1490±10 και 1550±40
Τύπος ινών Corning SMF-28e
Μέγιστη υπερβολική απώλεια (DB) 0,2 0,3 0,4 0,5
Τύπος. Απώλεια εισαγωγής (DB) 6.2 9.3 12.4 15.5
Μέγιστη απώλεια εισαγωγής (DB) 7.0 10.5 14 17.5
Ομοιομορφία (DB) ≤1.6 ≤2.4 ≤3.2 ≤4.0
Εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης (DB) ≤0.2 ≤0.3 ≤0.4 ≤0.5
Θερμική σταθερότητα (DB) ≤0.2 ≤0.3 ≤0.4 ≤0.5
Κατευθυντικότητα το (dB) ≥ 55
Λειτουργούσα θερμοκρασία (℃) -20 έως +70
Μήκος μολύβδου 1 μέτρο, άλλα κατόπιν αιτήσεως
Τύπος μολύβδου 1: 900um χαλαρός σωλήνας
2: χαλαρό καλώδιο 3mm (ή 2mm)
Διαστάσεις συσκευασίας (χιλ.) Γ: Λ 100
W 80
Χ 10
Δ: Λ 120
W 80
Χ 18
Ε: Λ 141
W 115
Χ 18
Ε: Λ 141
W 115
Χ 18

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN FURONG FIBER OPTIC CABLE CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. kelvin

Τηλ.:: 86-0755-21000091

Φαξ: 86-0755-21000260

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
FTTH απόθεσης καλώδιο

Υπαίθριο 12 πυρήνων FTTH ινών πτώσης καλώδιο οπτικής ίνας τρόπου καλωδίων ενιαίο

1 ενιαίος τρόπος καλωδίων καλωδίων πτώσης πυρήνων επίπεδος οπτικός FTTH/πολυ καλώδιο οπτικών ινών τρόπου

καλώδιο πτώσης οπτικών ινών Ftth αμέταλλων μετάλλων 1 - 4 πυρήνα με το μέλος δύναμης 2

Πλαστική αυτοφερόμενη μορφή συνήθειας καλωδίων πτώσης FTTH GJYXCH GJYXFCH

Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών

Υψηλή πυκνότητα συμπαγές SM 24 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών STRAND LSZH

Στρατιωτικός ενιαίος τρόπος 24 οπτική ίνα CableG.657A1 G.657A2 επικοινωνίας σκελών

Η SZ προσάραξε το υπαίθριο ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών σκελών για Industial και στρατιωτικός με τη θήκη PE

Ο εσωτερικός πυρήνας 4 έως 12 καλωδίων οπτικών ινών διανομής για το κέντρο δεδομένων, ξεσπά καλώδιο

Οπτικών Ινών Patch Cord

Διπλό SM σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc τηλεπικοινωνιών με τη στίλβωση UPC/APC

12 πυρήνας 24 σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc πυρήνων για το δίκτυο επικοινωνίας και CATV

Διπλό FC ST δικτύων σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc LC καλωδίων 10G OM3 με το σακάκι LSZH

Άλτης 12 οπτικών ινών Sc MPO MTP μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τηλεπικοινωνιών πυρήνων

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Εξωτερική καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. Copyright © 2016 - 2019 fiberoptics-cables.com. All Rights Reserved. Developed by ECER