CO. ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ SHENZHEN FURONG, ΕΠΕ

Παρέχουμε την επαγγελματική λύση οπτικών ινών για σας

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

SHENZHEN FURONG FIBER OPTIC CABLE CO.,LTD

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Όλα παραδοθε'ντα εγκαίρως, είχαν μια ερώτηση για τους μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και πήραν μια γρήγορη απάντηση

—— Ernest

οι έγκαιρες απαντητικές, καλές επικοινωνίες μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, της μεγάλης αξίας του καλωδίου διανομής, και της ποιότητας είναι καλές

—— Greffen Thompson

Το αγοράσαμε για να εγκαταστήσουμε για το πρόγραμμα δικτύων μας, το υπαίθριο καλώδιο είναι νερό και υγρασία ανθεκτικά

—— Andrew Dan

Μεγάλος όρος, μεγάλη συσκευασία, μεγάλη ποιότητα

—— Brian D.Lepard

Μεγάλη αξία και λειτουργία

—— Edgar Allan

Είμαι Online Chat Now

Οπτικών Ινών Εξασθένηση

(14)
Κίνα 1-30dB θηλυκό στο αρσενικό βούλωμα στο Singlemode εξασθενητή οπτικών ινών LC UPC για CATV εργοστάσιο

1-30dB θηλυκό στο αρσενικό βούλωμα στο Singlemode εξασθενητή οπτικών ινών LC UPC για CATV

Ο εξασθενητής LC σχεδιάζεται για το οπτικό υλικό για να μειώσει τη δύναμη DB. Έχουν ως σκοπό να δώσουν την ακριβή μείωση που απαιτείται από τη συνδεδεμένη συσκευή και είναι διαθέσιμοι σε ένα ευρύ φάσμα των επιπ... Read More
2018-04-27 10:07:14
Κίνα 1-30dB θηλυκό στο αρσενικό βούλωμα στον ενιαίο εξασθενητή ινών τρόπου FC UPC για CATV εργοστάσιο

1-30dB θηλυκό στο αρσενικό βούλωμα στον ενιαίο εξασθενητή ινών τρόπου FC UPC για CATV

Οι οπτικοί εξασθενητές καθορίζω-τύπων FC με τη ναρκωμένη ίνα είναι διαθέσιμοι από 1 στη μείωση 5dB με το βήμα 1dB και από 5dB στη μείωση 30dB με το βήμα 5dB με τη χαμηλή ανοχή. Αυτοί οι αξιόπιστοι εξασθενητές ε... Read More
2018-02-27 11:38:50
Κίνα Θηλυκό του ST στον αρσενικό 1310/1550nm Singlemode εξασθενητή οπτικών ινών του ST - UPC στίλβωση εργοστάσιο

Θηλυκό του ST στον αρσενικό 1310/1550nm Singlemode εξασθενητή οπτικών ινών του ST - UPC στίλβωση

Παρέχουμε και τον εξασθενητή οπτικών ινών UPC ST και APC ST τον εξασθενητή οπτικών ινών για τις ενιαίες εφαρμογές τρόπου είναι με 1240nm στο συμβατό μήκος κύματος εργασίας 1620nm, συμπεριλαμβανομένου του χαρακτ... Read More
2018-02-27 11:38:34
Κίνα Θηλυκό στον αρσενικό εξασθενητή οπτικών ινών 1310/1550nm Singlemode με τους συνδετήρες Sc - UPC στίλβωση εργοστάσιο

Θηλυκό στον αρσενικό εξασθενητή οπτικών ινών 1310/1550nm Singlemode με τους συνδετήρες Sc - UPC στίλβωση

Οι εξασθενητές οπτικών ινών χρησιμοποιούνται στις επικοινωνίες οπτικών ινών για να μειώσουν τη δύναμη οπτικής ίνας σε ορισμένο επίπεδο, ο ο συνηθέστερα χρησιμοποιημένος τύπος είναι θηλυκός στον αρσενικό εξασθε... Read More
2018-01-25 17:00:46
Κίνα APC FTTH CATV Sc ενιαίος οπτικός μεταβλητός εξασθενητής εξασθενητών ινών τρόπου εργοστάσιο

APC FTTH CATV Sc ενιαίος οπτικός μεταβλητός εξασθενητής εξασθενητών ινών τρόπου

APC FTTH CATV Sc ενιαίος οπτικός μεταβλητός εξασθενητής εξασθενητών ινών τρόπου Γρήγορη λεπτομέρεια: Όνομα: Εξασθενητής ινών Sc Τρόπος: Singlemode, πολλαπλού τρόπου Τύποι στιλβωτικής ουσίας PC, UPC, και APC προ... Read More
2017-06-15 15:07:52
Κίνα Περιστροφικός εξασθενητής οπτικών ινών 20 DB μεταβλητός για το δίκτυο του τοπικού LAN CATV εργοστάσιο

Περιστροφικός εξασθενητής οπτικών ινών 20 DB μεταβλητός για το δίκτυο του τοπικού LAN CATV

Περιστροφικός εξασθενητής οπτικών ινών 20 DB μεταβλητός για το δίκτυο του τοπικού LAN CATV Γρήγορη λεπτομέρεια: Όνομα: Μεταβλητός εξασθενητής οπτικών ινών Ίνα μείωσης μέσα Sc, LC, FC, ST, MU προαιρετική Υψηλή α... Read More
2017-06-15 15:07:52
Κίνα Ομοαξονικός ευθύγραμμος μεταβλητός RF εξασθενητής Sc 6db, εξασθενητής πολλαπλού τρόπου ινών εργοστάσιο

Ομοαξονικός ευθύγραμμος μεταβλητός RF εξασθενητής Sc 6db, εξασθενητής πολλαπλού τρόπου ινών

Ομοαξονικός ευθύγραμμος μεταβλητός RF εξασθενητής Sc 6db, εξασθενητής πολλαπλού τρόπου ινών Γρήγορη λεπτομέρεια: Όνομα: Εξασθενητής οπτικών ινών Sc Τρόπος: Singlemode, πολλαπλού τρόπου Τύπος: Σταθερός, θηλυκό & ... Read More
2017-06-15 15:07:52
Κίνα Σταθερός οπτικών ινών συνδετήρας Sc LC FC ST MU τρόπου εξασθενητών ενιαίος, 1db - 30db ίνα εργοστάσιο

Σταθερός οπτικών ινών συνδετήρας Sc LC FC ST MU τρόπου εξασθενητών ενιαίος, 1db - 30db ίνα

Σταθερός οπτικών ινών συνδετήρας Sc LC FC ST MU τρόπου εξασθενητών ενιαίος, 1db - 30db ίνα Γρήγορη λεπτομέρεια: Όνομα: Σταθερός εξασθενητής οπτικών ινών Τρόπος: Singlemode, πολλαπλού τρόπου Λειτουργούν μήκος κύ... Read More
2017-06-15 15:07:52
Κίνα Υψηλός οπτικός μεταβλητός εξασθενητής RL 15db με την υψηλή επιστροφής απώλεια, μήκος κύματος 850nm εργοστάσιο

Υψηλός οπτικός μεταβλητός εξασθενητής RL 15db με την υψηλή επιστροφής απώλεια, μήκος κύματος 850nm

Υψηλός οπτικός μεταβλητός εξασθενητής RL 15db με την υψηλή επιστροφής απώλεια, μήκος κύματος 850nm Γρήγορη λεπτομέρεια: Όνομα: 0dB εξασθενητής ινών Τρόπος: Πολλαπλού τρόπου Σταθερό Attenuation1,2,3,5,10,15,20 ... Read More
2017-06-15 15:07:52
Κίνα Το πολλαπλού τρόπου 5dB Sc FC LC καθόρισε τον οπτικό εξασθενητή για το δίκτυο τοπικής περιοχής εργοστάσιο

Το πολλαπλού τρόπου 5dB Sc FC LC καθόρισε τον οπτικό εξασθενητή για το δίκτυο τοπικής περιοχής

Το πολλαπλού τρόπου 5dB Sc FC LC καθόρισε τον οπτικό εξασθενητή για το δίκτυο τοπικής περιοχής Γρήγορη λεπτομέρεια: Όνομα: Σταθερός εξασθενητής οπτικών ινών Τύποι στιλβωτικής ουσίας PC, UPC, και APC προαιρετικο... Read More
2017-06-15 15:07:52
Page 1 of 2|< 1 2 >|
FTTH απόθεσης καλώδιο

Υπαίθριο 12 πυρήνων FTTH ινών πτώσης καλώδιο οπτικής ίνας τρόπου καλωδίων ενιαίο

1 ενιαίος τρόπος καλωδίων καλωδίων πτώσης πυρήνων επίπεδος οπτικός FTTH/πολυ καλώδιο οπτικών ινών τρόπου

καλώδιο πτώσης οπτικών ινών Ftth αμέταλλων μετάλλων 1 - 4 πυρήνα με το μέλος δύναμης 2

Πλαστική αυτοφερόμενη μορφή συνήθειας καλωδίων πτώσης FTTH GJYXCH GJYXFCH

Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών

Υψηλή πυκνότητα συμπαγές SM 24 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών STRAND LSZH

Στρατιωτικός ενιαίος τρόπος 24 οπτική ίνα CableG.657A1 G.657A2 επικοινωνίας σκελών

Η SZ προσάραξε το υπαίθριο ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών σκελών για Industial και στρατιωτικός με τη θήκη PE

Ο εσωτερικός πυρήνας 4 έως 12 καλωδίων οπτικών ινών διανομής για το κέντρο δεδομένων, ξεσπά καλώδιο

Οπτικών Ινών Patch Cord

Διπλό SM σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc τηλεπικοινωνιών με τη στίλβωση UPC/APC

12 πυρήνας 24 σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc πυρήνων για το δίκτυο επικοινωνίας και CATV

Διπλό FC ST δικτύων σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc LC καλωδίων 10G OM3 με το σακάκι LSZH

Άλτης 12 οπτικών ινών Sc MPO MTP μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τηλεπικοινωνιών πυρήνων

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Εξωτερική καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. Copyright © 2016 - 2019 fiberoptics-cables.com. All Rights Reserved. Developed by ECER