CO. ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ SHENZHEN FURONG, ΕΠΕ

Παρέχουμε την επαγγελματική λύση οπτικών ινών για σας

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΕσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών

Υψηλή πυκνότητα συμπαγές SM 24 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών STRAND LSZH

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Όλα παραδοθε'ντα εγκαίρως, είχαν μια ερώτηση για τους μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και πήραν μια γρήγορη απάντηση

—— Ernest

οι έγκαιρες απαντητικές, καλές επικοινωνίες μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, της μεγάλης αξίας του καλωδίου διανομής, και της ποιότητας είναι καλές

—— Greffen Thompson

Το αγοράσαμε για να εγκαταστήσουμε για το πρόγραμμα δικτύων μας, το υπαίθριο καλώδιο είναι νερό και υγρασία ανθεκτικά

—— Andrew Dan

Μεγάλος όρος, μεγάλη συσκευασία, μεγάλη ποιότητα

—— Brian D.Lepard

Μεγάλη αξία και λειτουργία

—— Edgar Allan

Είμαι Online Chat Now

Υψηλή πυκνότητα συμπαγές SM 24 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών STRAND LSZH

Κίνα Υψηλή πυκνότητα συμπαγές SM 24 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών STRAND LSZH προμηθευτής
Υψηλή πυκνότητα συμπαγές SM 24 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών STRAND LSZH προμηθευτής Υψηλή πυκνότητα συμπαγές SM 24 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών STRAND LSZH προμηθευτής Υψηλή πυκνότητα συμπαγές SM 24 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών STRAND LSZH προμηθευτής Υψηλή πυκνότητα συμπαγές SM 24 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών STRAND LSZH προμηθευτής Υψηλή πυκνότητα συμπαγές SM 24 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών STRAND LSZH προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Υψηλή πυκνότητα συμπαγές SM 24 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών STRAND LSZH

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong Κίνα
Μάρκα: FURONG
Πιστοποίηση: ROHS
Αριθμό μοντέλου: καλώδιο κορδελλών 24 πυρήνων GJDFJV

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10KM
Τιμή: negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: Ξύλινος ξύλινος δίσκος τυμπάνων ή σιδήρου
Χρόνος παράδοσης: 3-10 οι εργάσιμες ημέρες μετά από έλαβαν την πληρωμή σας
Όροι πληρωμής: L/C Western Union, T/T,
Δυνατότητα προσφοράς: 6000km το μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Αρίθμηση ινών: 24 ίνα: 652D ή 657A
Υλικό σακακιών: PVC ή LSZH Λειτουργία Temp: -20℃~ +70℃
Χρώμα: κίτρινος ή πορτοκαλής λειτουργία: ενιαίος τρόπος ή πολυ τρόπος

24 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών STRAND LSZH με την υψηλή πυκνότητα ινών, συμπαγή

 

Ίνα

Τύπος ινών (διάσταση πυρήνων/επένδυσης)

9/125,50/125,62.5/125

 

 

Χαρακτηριστικά μετάδοσης

 

 

SMF

50/125

62.5/125

 

1310/1550 (NM)

850/1300 (NM)

850/1300 (NM)

Ανώτατη μείωση (dB/km)

0.45/0.30

3.5/1.5

3.5/1.5

Ανώτατη μείωση AVG (dB/km)

0.40/0.25

3.0/1.0

3.0/1.0

Μίνι εύρος ζώνης (MHZ·χλμ)

-

400/400

160/500

 

 

Περιγραφή


Η επίπεδη ίνα κορδελλών 24core είναι ομοιόμορφα συνδεδεμένη με το υψηλό εκτατό νήμα aramid και προστατευμένο κοντά υψηλό - ποιοτική εξωτερική θήκη.

 


Χαρακτηριστικά


Το επίπεδο καλώδιο κορδελλών ινών GJDFJV χρησιμοποιεί ως μέσο οπτικών επικοινωνιών, η ίνα που τυλίγεται με ένα στρώμα του νήματος aramid ως μονάδες μελών δύναμης, και το καλώδιο ολοκληρώνεται με ένα επίπεδο σακάκι PVC ή LSZH.
Το νήμα Aramid ως μέλος δύναμης κάνει το καλώδιο να έχει την άριστη εκτατή δύναμη
Συμπαγής δομή με την υψηλή πυκνότητα ινών, την καλή εκτέλεση της ευελιξίας και την αντίσταση συντριβής
Το σακάκι αντιδιαβρωτικό, αντι-νερό, αντι-υπεριώδης ακτινοβολία, flame-retardant και αβλαβής στο περιβάλλον κ.λπ.
Όλη η διηλεκτρική δομή το προστατεύει από την ηλεκτρομαγνητική επιρροή
Επιστημονικό σχέδιο με τη σοβαρή τέχνη επεξεργασίας
 
 

Πρότυπα:
 
Συμμορφωθείτε με τα πρότυπα 1258.4-2005, icea-596, GR-409, το IEC 60794230/31, κ.λπ. και καλύψτε τις απαιτήσεις της έγκρισης UL για OFNR.
 
 
Εφαρμογή:
 
Άλτης και πλεξίδα οπτικής ίνας κορδελλών
Εσωτερική διανομή καλωδίων για οποιοδήποτε σκοπό
Διασυνδέστε μεταξύ του εξοπλισμού διανομής καλωδίων οπτικής ίνας

 

 

Το πλεονέκτημά μας

 

1. Επαγγελματικός κατασκευαστής καλωδίων.
2. Παρέχουμε στο καλώδιο οπτικών ινών καλής ποιότητας την ανταγωνιστική τιμή κατασκευής
3. Καλύτερος χρόνος παράδοσης
4. Η υπηρεσία cOem παρέχει, το λογότυπο και το σχέδιό σας χαιρετίζονται.
5. Μεγάλης απόστασης αναθεώρηση εργοστασίων από την τηλεοπτική συζήτηση
6. Μπορέστε να είστε προσαρμοσμένη παραγωγή του καλωδίου οπτικών ινών
7. 30 καλωδίων έτη ζωής υπηρεσιών, ακόμη και 60 καλωδίων έτη ζωής υπηρεσιών.

 

 

καλώδιο κορδελλών

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN FURONG FIBER OPTIC CABLE CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. kelvin

Τηλ.:: 86-0755-21000091

Φαξ: 86-0755-21000260

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
FTTH απόθεσης καλώδιο

Υπαίθριο 12 πυρήνων FTTH ινών πτώσης καλώδιο οπτικής ίνας τρόπου καλωδίων ενιαίο

1 ενιαίος τρόπος καλωδίων καλωδίων πτώσης πυρήνων επίπεδος οπτικός FTTH/πολυ καλώδιο οπτικών ινών τρόπου

καλώδιο πτώσης οπτικών ινών Ftth αμέταλλων μετάλλων 1 - 4 πυρήνα με το μέλος δύναμης 2

Πλαστική αυτοφερόμενη μορφή συνήθειας καλωδίων πτώσης FTTH GJYXCH GJYXFCH

Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών

Υψηλή πυκνότητα συμπαγές SM 24 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών STRAND LSZH

Στρατιωτικός ενιαίος τρόπος 24 οπτική ίνα CableG.657A1 G.657A2 επικοινωνίας σκελών

Η SZ προσάραξε το υπαίθριο ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών σκελών για Industial και στρατιωτικός με τη θήκη PE

Ο εσωτερικός πυρήνας 4 έως 12 καλωδίων οπτικών ινών διανομής για το κέντρο δεδομένων, ξεσπά καλώδιο

Οπτικών Ινών Patch Cord

Διπλό SM σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc τηλεπικοινωνιών με τη στίλβωση UPC/APC

12 πυρήνας 24 σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc πυρήνων για το δίκτυο επικοινωνίας και CATV

Διπλό FC ST δικτύων σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc LC καλωδίων 10G OM3 με το σακάκι LSZH

Άλτης 12 οπτικών ινών Sc MPO MTP μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τηλεπικοινωνιών πυρήνων

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Εξωτερική καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. Copyright © 2016 - 2019 fiberoptics-cables.com. All Rights Reserved. Developed by ECER