CO. ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ SHENZHEN FURONG, ΕΠΕ

Παρέχουμε την επαγγελματική λύση οπτικών ινών για σας

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Επιτροπή μπαλωμάτων Mpo

Καλύτερα προϊόντα
 MPO

MPO

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Όλα παραδοθε'ντα εγκαίρως, είχαν μια ερώτηση για τους μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και πήραν μια γρήγορη απάντηση

—— Ernest

οι έγκαιρες απαντητικές, καλές επικοινωνίες μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, της μεγάλης αξίας του καλωδίου διανομής, και της ποιότητας είναι καλές

—— Greffen Thompson

Το αγοράσαμε για να εγκαταστήσουμε για το πρόγραμμα δικτύων μας, το υπαίθριο καλώδιο είναι νερό και υγρασία ανθεκτικά

—— Andrew Dan

Μεγάλος όρος, μεγάλη συσκευασία, μεγάλη ποιότητα

—— Brian D.Lepard

Μεγάλη αξία και λειτουργία

—— Edgar Allan

Είμαι Online Chat Now

Επιτροπή μπαλωμάτων Mpo

(12)
Κίνα 1U κέντρο δεδομένων 19 υψηλής πυκνότητας " τοποθετημένη επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO ράφι εργοστάσιο

1U κέντρο δεδομένων 19 υψηλής πυκνότητας " τοποθετημένη επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO ράφι

Το SRack τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων 19 " MPO Περιγραφή: MTP/MPO η επιτροπή μπαλωμάτων μπορεί να εγκατασταθεί 3-4 κασέτες MPO» ρύθμιση σε 19 που παίρνει μόνο το ύψος 1U. Η επιτροπή μπαλωμάτων έχει έναν γλ... Read More
2017-11-23 17:05:27
Κίνα 19 επιτροπή μπαλωμάτων καλωδίων MPO δικτύων ίντσας, 3pcs ενότητα MPO Casstte εργοστάσιο

19 επιτροπή μπαλωμάτων καλωδίων MPO δικτύων ίντσας, 3pcs ενότητα MPO Casstte

19 επιτροπή μπαλωμάτων καλωδίων MPO δικτύων ίντσας, 3pcs ενότητα MPO Casstte Γρήγορη λεπτομέρεια: Όνομα: Επιτροπή μπαλωμάτων MPO με 3pcs τις κασέτες MPO Υλικό: ελασματοποιημένος εν ψυχρώ χάλυβας Δομή: 1U, " ράφ... Read More
2017-06-15 15:07:52
Κίνα Μαύρη επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών λιμένων MPO 1U 12 24 επιτροπή λήξης ινών λιμένων εργοστάσιο

Μαύρη επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών λιμένων MPO 1U 12 24 επιτροπή λήξης ινών λιμένων

Μαύρη επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών λιμένων MPO 1U 12 24 επιτροπή λήξης ινών λιμένων Γρήγορη λεπτομέρεια: Όνομα: 1U επιτροπή μπαλωμάτων MPO Υλικό: ελασματοποιημένος εν ψυχρώ χάλυβας Δομή: 1U, " ράφι 19 που τ... Read More
2017-06-15 15:07:52
Κίνα Υψηλή πυκνότητα 12 επιτροπή μπαλωμάτων κασετών συνδετήρων MPO Sc για το σύστημα καλωδίωσης καλωδίων εργοστάσιο

Υψηλή πυκνότητα 12 επιτροπή μπαλωμάτων κασετών συνδετήρων MPO Sc για το σύστημα καλωδίωσης καλωδίων

Υψηλή πυκνότητα 12 επιτροπή μπαλωμάτων κασετών συνδετήρων MPO Sc για το σύστημα καλωδίωσης καλωδίων Γρήγορη λεπτομέρεια: Όνομα: Κασέτα MPO Ικανότητα: 12 συνδετήρες Sc Υλικό: ελασματοποιημένος εν ψυχρώ χάλυβας Δ... Read More
2017-06-15 15:07:52
Κίνα Εγχώριο δίκτυο 24 επιτροπή μπαλωμάτων ινών λιμένων LC, επιτροπή λήξης ινών MPO/MTP εργοστάσιο

Εγχώριο δίκτυο 24 επιτροπή μπαλωμάτων ινών λιμένων LC, επιτροπή λήξης ινών MPO/MTP

Εγχώριο δίκτυο 24 επιτροπή μπαλωμάτων ινών λιμένων LC, επιτροπή λήξης ινών MPO/MTP Περιγραφή: Οι ενότητες ινών MPO παρέχουν έναν γρήγορο και έναν ικανό τρόπο να επεκταθούν μέχρι 24 12 ινών Sc μέρη LC ή σε μια ε... Read More
2017-06-15 15:07:52
Κίνα Μονοκατευθυντική/διπλή επιτροπή μπαλωμάτων κασετών οπτικών ινών LC MPO με RoHS/SGS εργοστάσιο

Μονοκατευθυντική/διπλή επιτροπή μπαλωμάτων κασετών οπτικών ινών LC MPO με RoHS/SGS

Μονοκατευθυντική/διπλή επιτροπή μπαλωμάτων κασετών οπτικών ινών LC MPO με RoHS/SGS Γρήγορη λεπτομέρεια: Όνομα: Κασέτα MPO Δομή: 2 λιμένας MPO Διαθέσιμος λιμένας προσαρμοστών: LC, MPO Συμμόρφωση με RoHS, SGS Ικα... Read More
2017-06-15 15:07:52
Κίνα Η προ ολοκληρωμένη επιτροπή μπαλωμάτων MPO, ράφι κασετών MPO τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων εργοστάσιο

Η προ ολοκληρωμένη επιτροπή μπαλωμάτων MPO, ράφι κασετών MPO τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων

Η προ ολοκληρωμένη επιτροπή μπαλωμάτων MPO, ράφι κασετών MPO τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων Γρήγορη λεπτομέρεια: Όνομα: Κασέτα MPO Ικανότητα: 12 Sc Υλικό: ελασματοποιημένος εν ψυχρώ χάλυβας Δομή: 1MPO λιμένα... Read More
2017-06-15 15:07:52
Κίνα Ενιαίος τρόπος MTP/διπλή LC επιτροπή μπαλωμάτων ινών επιτροπής μπαλωμάτων MPO εργοστάσιο

Ενιαίος τρόπος MTP/διπλή LC επιτροπή μπαλωμάτων ινών επιτροπής μπαλωμάτων MPO

Ενιαίος τρόπος MTP/διπλή LC επιτροπή μπαλωμάτων ινών επιτροπής μπαλωμάτων MPO Γρήγορη λεπτομέρεια: Όνομα: Κασέτα MPO Ικανότητα: 12 LC, 24LC, 12SC Υλικό: ελασματοποιημένος εν ψυχρώ χάλυβας Δομή: 12LC λιμένας Δια... Read More
2017-06-15 15:07:52
Κίνα Επιτροπή μπαλωμάτων καλωδίων οπτικών ινών του τοπικού LAN κέντρων δεδομένων/SAN MPO για τη δομημένη καλωδίωση εργοστάσιο

Επιτροπή μπαλωμάτων καλωδίων οπτικών ινών του τοπικού LAN κέντρων δεδομένων/SAN MPO για τη δομημένη καλωδίωση

Επιτροπή μπαλωμάτων καλωδίων οπτικών ινών του τοπικού LAN κέντρων δεδομένων/SAN MPO για τη δομημένη καλωδίωση Γρήγορη λεπτομέρεια: Όνομα: Επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO Ικανότητα: κασέτες 12pcs MPO Υλικό: ... Read More
2017-06-15 15:07:52
Κίνα Καλώδιο υψηλής πυκνότητας που συνδέει με καλώδιο την επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO με τις κασέτες 12pcs MPO εργοστάσιο

Καλώδιο υψηλής πυκνότητας που συνδέει με καλώδιο την επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO με τις κασέτες 12pcs MPO

Καλώδιο υψηλής πυκνότητας που συνδέει με καλώδιο την επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO με τις κασέτες 12pcs MPO Γρήγορη λεπτομέρεια: Ικανότητα: κασέτες 12pcs MPO Υλικό: ελασματοποιημένος εν ψυχρώ χάλυβας Δομ... Read More
2017-06-15 15:07:52
Page 1 of 2|< 1 2 >|
FTTH απόθεσης καλώδιο

Υπαίθριο 12 πυρήνων FTTH ινών πτώσης καλώδιο οπτικής ίνας τρόπου καλωδίων ενιαίο

1 ενιαίος τρόπος καλωδίων καλωδίων πτώσης πυρήνων επίπεδος οπτικός FTTH/πολυ καλώδιο οπτικών ινών τρόπου

καλώδιο πτώσης οπτικών ινών Ftth αμέταλλων μετάλλων 1 - 4 πυρήνα με το μέλος δύναμης 2

Πλαστική αυτοφερόμενη μορφή συνήθειας καλωδίων πτώσης FTTH GJYXCH GJYXFCH

Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών

Υψηλή πυκνότητα συμπαγές SM 24 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών STRAND LSZH

Στρατιωτικός ενιαίος τρόπος 24 οπτική ίνα CableG.657A1 G.657A2 επικοινωνίας σκελών

Η SZ προσάραξε το υπαίθριο ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών σκελών για Industial και στρατιωτικός με τη θήκη PE

Ο εσωτερικός πυρήνας 4 έως 12 καλωδίων οπτικών ινών διανομής για το κέντρο δεδομένων, ξεσπά καλώδιο

Οπτικών Ινών Patch Cord

Διπλό SM σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc τηλεπικοινωνιών με τη στίλβωση UPC/APC

12 πυρήνας 24 σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc πυρήνων για το δίκτυο επικοινωνίας και CATV

Διπλό FC ST δικτύων σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc LC καλωδίων 10G OM3 με το σακάκι LSZH

Άλτης 12 οπτικών ινών Sc MPO MTP μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τηλεπικοινωνιών πυρήνων

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Εξωτερική καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. Copyright © 2016 - 2019 fiberoptics-cables.com. All Rights Reserved. Developed by ECER