CO. ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ SHENZHEN FURONG, ΕΠΕ

Παρέχουμε την επαγγελματική λύση οπτικών ινών για σας

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΕπιτροπή μπαλωμάτων Mpo

1U κέντρο δεδομένων 19 υψηλής πυκνότητας " τοποθετημένη επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO ράφι

Καλύτερα προϊόντα
 MPO

MPO

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Όλα παραδοθε'ντα εγκαίρως, είχαν μια ερώτηση για τους μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και πήραν μια γρήγορη απάντηση

—— Ernest

οι έγκαιρες απαντητικές, καλές επικοινωνίες μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, της μεγάλης αξίας του καλωδίου διανομής, και της ποιότητας είναι καλές

—— Greffen Thompson

Το αγοράσαμε για να εγκαταστήσουμε για το πρόγραμμα δικτύων μας, το υπαίθριο καλώδιο είναι νερό και υγρασία ανθεκτικά

—— Andrew Dan

Μεγάλος όρος, μεγάλη συσκευασία, μεγάλη ποιότητα

—— Brian D.Lepard

Μεγάλη αξία και λειτουργία

—— Edgar Allan

Είμαι Online Chat Now

1U κέντρο δεδομένων 19 υψηλής πυκνότητας " τοποθετημένη επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO ράφι

Κίνα 1U κέντρο δεδομένων 19 υψηλής πυκνότητας " τοποθετημένη επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO ράφι προμηθευτής
1U κέντρο δεδομένων 19 υψηλής πυκνότητας " τοποθετημένη επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO ράφι προμηθευτής 1U κέντρο δεδομένων 19 υψηλής πυκνότητας " τοποθετημένη επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO ράφι προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  1U κέντρο δεδομένων 19 υψηλής πυκνότητας " τοποθετημένη επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO ράφι

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: FURONG
Πιστοποίηση: ROHS SGS
Αριθμό μοντέλου: Κασέτες MPO

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10 τεμ
Τιμή: Neogotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 3-5 ημέρες
Όροι πληρωμής: L / C, T / T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 50000 PC το μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Ύψος: 1U Αρίθμηση ινών: 24C-96C
Fiber Adapter: MPO ΚΑΙ LC Υλικό: Μετάλλων
Δομή: Ενότητα MPO Τύπος Fiber: SINGLEMODE Ή OM1, OM2, OM3, OM4, OM5

Το SRack τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων 19 " MPO

Περιγραφή:

 

MTP/MPO η επιτροπή μπαλωμάτων μπορεί να εγκατασταθεί 3-4 κασέτες MPO» ρύθμιση σε 19 που παίρνει μόνο το ύψος 1U. Η επιτροπή μπαλωμάτων έχει έναν γλιστρώντας δίσκο για να παρέχει την εύκολες πρόσβαση, τη σύνδεση και την εξασφάλιση των καλωδίων κορμών MPO/MTP στο οπίσθιο τμήμα των κασετών.

Τα 19» να τοποθετήσουν υποστηρίγματα είναι διευθετήσιμα για να επιτρέψουν στην επιτροπή για να τεθούν πιο πίσω στα τοποθετώντας πλαίσια γραφείων.

1U, 2U, 3U, επιτροπή μπαλωμάτων 4U MPO είναι για την επιλογή

 

Γρήγορη λεπτομέρεια:

  1. Όνομα: επιτροπή μπαλωμάτων 1U MPO
  2. Υλικό πάχος: 1.2mm

  3. Ικανότητα: κασέτες 12pcs MPO
  4. Υλικό: ελασματοποιημένος εν ψυχρώ χάλυβας
  5. Δομή: 1U, " ράφι 19 που τοποθετείται
  6. Διαθέσιμος λιμένας προσαρμοστών: LC, SC

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

  1. Σχέδιο δίσκων ολίσθησης για την εύκολη πρόσβαση
  2. Λύσεις FTTX FTTH
  3. Εύκολος για την εγκατάσταση και τη λειτουργία
  4. 19» τυποποιημένη δομή
  5. Διαθέσιμος για την εγκατάσταση των προσαρμοστών FC/SC/ST/LC
  6. Κατάλληλος και για την κορδέλλα και για το καλώδιο ινών δεσμών

Εφαρμογή:

  1. Κεντρική υποδομή στοιχείων
  2. Εφαρμογές μεταδόσεων στοιχείων
  3. Αναδυόμενο συμβατό σύστημα πρωτοκόλλων 40 και 100Gbps
  4. Κανάλι δίκτυο-ινών χώρου αποθήκευσης

Προδιαγραφές:

 

S/N Περιγραφή
Mpop-1U Η γλιστρώντας επιτροπή MPO, ράφι 1U τοποθετεί, για 3 ενότητες κασετών
Mpop-2U Η γλιστρώντας επιτροπή MPO, ράφι 1U τοποθετεί, για 6 ενότητες κασετών
Mpop-4U Η γλιστρώντας επιτροπή MPO, ράφι 1U τοποθετεί, για 12 ενότητες κασετών

 

Το πλεονέκτημά μας


1. Επαγγελματικός κατασκευαστής.
2. Παρέχουμε στη λύση οπτικών ινών καλής ποιότητας την ανταγωνιστική τιμή κατασκευής
3. Καλύτερος χρόνος παράδοσης
4. Η υπηρεσία cOem παρέχει, το λογότυπο και το σχέδιό σας χαιρετίζονται.
5. Μεγάλης απόστασης αναθεώρηση εργοστασίων από την τηλεοπτική συζήτηση
6. Μπορέστε να είστε προσαρμοσμένη παραγωγή της λύσης οπτικών ινών

1U κέντρο δεδομένων 19 υψηλής πυκνότητας " τοποθετημένη επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO ράφι1U κέντρο δεδομένων 19 υψηλής πυκνότητας " τοποθετημένη επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO ράφι

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN FURONG FIBER OPTIC CABLE CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. kelvin

Τηλ.:: 86-0755-21000091

Φαξ: 86-0755-21000260

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

FTTH απόθεσης καλώδιο

Υπαίθριο 12 πυρήνων FTTH ινών πτώσης καλώδιο οπτικής ίνας τρόπου καλωδίων ενιαίο

1 ενιαίος τρόπος καλωδίων καλωδίων πτώσης πυρήνων επίπεδος οπτικός FTTH/πολυ καλώδιο οπτικών ινών τρόπου

καλώδιο πτώσης οπτικών ινών Ftth αμέταλλων μετάλλων 1 - 4 πυρήνα με το μέλος δύναμης 2

Πλαστική αυτοφερόμενη μορφή συνήθειας καλωδίων πτώσης FTTH GJYXCH GJYXFCH

Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών

Υψηλή πυκνότητα συμπαγές SM 24 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών STRAND LSZH

Στρατιωτικός ενιαίος τρόπος 24 οπτική ίνα CableG.657A1 G.657A2 επικοινωνίας σκελών

Η SZ προσάραξε το υπαίθριο ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών σκελών για Industial και στρατιωτικός με τη θήκη PE

Ο εσωτερικός πυρήνας 4 έως 12 καλωδίων οπτικών ινών διανομής για το κέντρο δεδομένων, ξεσπά καλώδιο

Οπτικών Ινών Patch Cord

Διπλό SM σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc τηλεπικοινωνιών με τη στίλβωση UPC/APC

12 πυρήνας 24 σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc πυρήνων για το δίκτυο επικοινωνίας και CATV

Διπλό FC ST δικτύων σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc LC καλωδίων 10G OM3 με το σακάκι LSZH

Άλτης 12 οπτικών ινών Sc MPO MTP μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τηλεπικοινωνιών πυρήνων

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Εξωτερική καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. Copyright © 2016 - 2019 fiberoptics-cables.com. All Rights Reserved. Developed by ECER