CO. ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ SHENZHEN FURONG, ΕΠΕ

Παρέχουμε την επαγγελματική λύση οπτικών ινών για σας

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΕπιτροπή μπαλωμάτων Mpo

Εγχώριο δίκτυο 24 επιτροπή μπαλωμάτων ινών λιμένων LC, επιτροπή λήξης ινών MPO/MTP

Καλύτερα προϊόντα
 MPO

MPO

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Όλα παραδοθε'ντα εγκαίρως, είχαν μια ερώτηση για τους μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και πήραν μια γρήγορη απάντηση

—— Ernest

οι έγκαιρες απαντητικές, καλές επικοινωνίες μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, της μεγάλης αξίας του καλωδίου διανομής, και της ποιότητας είναι καλές

—— Greffen Thompson

Το αγοράσαμε για να εγκαταστήσουμε για το πρόγραμμα δικτύων μας, το υπαίθριο καλώδιο είναι νερό και υγρασία ανθεκτικά

—— Andrew Dan

Μεγάλος όρος, μεγάλη συσκευασία, μεγάλη ποιότητα

—— Brian D.Lepard

Μεγάλη αξία και λειτουργία

—— Edgar Allan

Είμαι Online Chat Now

Εγχώριο δίκτυο 24 επιτροπή μπαλωμάτων ινών λιμένων LC, επιτροπή λήξης ινών MPO/MTP

Κίνα Εγχώριο δίκτυο 24 επιτροπή μπαλωμάτων ινών λιμένων LC, επιτροπή λήξης ινών MPO/MTP προμηθευτής
Εγχώριο δίκτυο 24 επιτροπή μπαλωμάτων ινών λιμένων LC, επιτροπή λήξης ινών MPO/MTP προμηθευτής Εγχώριο δίκτυο 24 επιτροπή μπαλωμάτων ινών λιμένων LC, επιτροπή λήξης ινών MPO/MTP προμηθευτής Εγχώριο δίκτυο 24 επιτροπή μπαλωμάτων ινών λιμένων LC, επιτροπή λήξης ινών MPO/MTP προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Εγχώριο δίκτυο 24 επιτροπή μπαλωμάτων ινών λιμένων LC, επιτροπή λήξης ινών MPO/MTP

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: FURONG
Πιστοποίηση: ROHS SGS
Αριθμό μοντέλου: Κασέτες MPO

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10 τεμ
Τιμή: Neogotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: PC 1 ανά τσάντα
Χρόνος παράδοσης: 3-5 ημέρες
Όροι πληρωμής: L / C, T / T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 50000 PC το μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος

Εγχώριο δίκτυο 24 επιτροπή μπαλωμάτων ινών λιμένων LC, επιτροπή λήξης ινών MPO/MTP

 

 

Περιγραφή:

 

Οι ενότητες ινών MPO παρέχουν έναν γρήγορο και έναν ικανό τρόπο να επεκταθούν μέχρι 24 12 ινών Sc μέρη LC ή σε μια ενιαία ενότητα.

 

 

Γρήγορη λεπτομέρεια:

  1. Όνομα: 1U 19 " τοποθετημένη ράφι επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO
  2. Χαμηλό IL & υψηλό RL
  3. Κασέτα MPO: Πυρήνας SC/LC 12, πυρήνας LC 24
  4. Συμμόρφωση με RoHS, SGS
  5. Τύπος: MPO στον τύπο LC/SC
  6. Λιμένας ινών: 12 πυρήνας LC/SC, 24 πυρήνας LC

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

  1. Απλός να χρησιμοποιηθεί, κατάλληλη εγκατάσταση
  2. Βελτιώστε την επιδεξιότητα καλωδίων
  3. Υψηλή πυκνότητα και μικρό σχέδιο, εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση
  4. Διαθέσιμος σε 12/24/48 εκδόσεις ινών
  5. Η μορφωματική διαχείριση συστήματος, εύκολος επανασχηματισμός για τις κινήσεις, προσθέτει, και αλλάζει
  6. Προσαρμοσμένη πολικότητα ινών στην ενότητα

 

Εφαρμογή:

  1. Κέντρο δεδομένων LAN/SAN
  2. Βρόχος συνδρομητών τηλεπικοινωνιών
  3. Ίνα στο σπίτι το (FTTH)
  4. Σύστημα καλωδίωσης καλωδίων υψηλής πυκνότητας
  5. Υψηλοί ενσωματωμένοι εξοπλισμός και συσκευές

 

Προδιαγραφές:

 

Τύπος 12MS-6 12MS-12 12ML-6 24ML-6
Τύπος ινών SM, ΚΚ, OM3, OM4
Αρίθμηση ινών 12 12 12 24
Αριθμός προσαρμοστών ανά επιτροπή 6 12 6 6
Μέτωπο τύπων προσαρμοστών Ντούμπλεξ Sc Simplex Sc LC ντούμπλεξ LC τετράγωνο
Μέτωπο χρώματος προσαρμοστών Μπλε, μπεζ, Aqua, πορφυρό
Πλάτη τύπων προσαρμοστών MPO/MTP
Πλάτη χρώματος προσαρμοστών Μαύρος

 

Το πλεονέκτημά μας


1. Επαγγελματικός κατασκευαστής.
2. Παρέχουμε στη λύση οπτικών ινών καλής ποιότητας την ανταγωνιστική τιμή κατασκευής
3. Καλύτερος χρόνος παράδοσης
4. Η υπηρεσία cOem παρέχει, το λογότυπο και το σχέδιό σας χαιρετίζονται.
5. Μεγάλης απόστασης αναθεώρηση εργοστασίων από την τηλεοπτική συζήτηση
6. Μπορέστε να είστε προσαρμοσμένη παραγωγή της λύσης οπτικών ινών

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN FURONG FIBER OPTIC CABLE CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. kelvin

Τηλ.:: 86-0755-21000091

Φαξ: 86-0755-21000260

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

FTTH απόθεσης καλώδιο

Υπαίθριο 12 πυρήνων FTTH ινών πτώσης καλώδιο οπτικής ίνας τρόπου καλωδίων ενιαίο

1 ενιαίος τρόπος καλωδίων καλωδίων πτώσης πυρήνων επίπεδος οπτικός FTTH/πολυ καλώδιο οπτικών ινών τρόπου

καλώδιο πτώσης οπτικών ινών Ftth αμέταλλων μετάλλων 1 - 4 πυρήνα με το μέλος δύναμης 2

Πλαστική αυτοφερόμενη μορφή συνήθειας καλωδίων πτώσης FTTH GJYXCH GJYXFCH

Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών

Υψηλή πυκνότητα συμπαγές SM 24 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών STRAND LSZH

Στρατιωτικός ενιαίος τρόπος 24 οπτική ίνα CableG.657A1 G.657A2 επικοινωνίας σκελών

Η SZ προσάραξε το υπαίθριο ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών σκελών για Industial και στρατιωτικός με τη θήκη PE

Ο εσωτερικός πυρήνας 4 έως 12 καλωδίων οπτικών ινών διανομής για το κέντρο δεδομένων, ξεσπά καλώδιο

Οπτικών Ινών Patch Cord

Διπλό SM σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc τηλεπικοινωνιών με τη στίλβωση UPC/APC

12 πυρήνας 24 σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc πυρήνων για το δίκτυο επικοινωνίας και CATV

Διπλό FC ST δικτύων σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc LC καλωδίων 10G OM3 με το σακάκι LSZH

Άλτης 12 οπτικών ινών Sc MPO MTP μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τηλεπικοινωνιών πυρήνων

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Εξωτερική καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. Copyright © 2016 - 2019 fiberoptics-cables.com. All Rights Reserved. Developed by ECER