CO. ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ SHENZHEN FURONG, ΕΠΕ

Παρέχουμε την επαγγελματική λύση οπτικών ινών για σας

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΕπιτροπή μπαλωμάτων Mpo

Μαύρη επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών λιμένων MPO 1U 12 24 επιτροπή λήξης ινών λιμένων

Καλύτερα προϊόντα
 MPO

MPO

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Όλα παραδοθε'ντα εγκαίρως, είχαν μια ερώτηση για τους μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και πήραν μια γρήγορη απάντηση

—— Ernest

οι έγκαιρες απαντητικές, καλές επικοινωνίες μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, της μεγάλης αξίας του καλωδίου διανομής, και της ποιότητας είναι καλές

—— Greffen Thompson

Το αγοράσαμε για να εγκαταστήσουμε για το πρόγραμμα δικτύων μας, το υπαίθριο καλώδιο είναι νερό και υγρασία ανθεκτικά

—— Andrew Dan

Μεγάλος όρος, μεγάλη συσκευασία, μεγάλη ποιότητα

—— Brian D.Lepard

Μεγάλη αξία και λειτουργία

—— Edgar Allan

Είμαι Online Chat Now

Μαύρη επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών λιμένων MPO 1U 12 24 επιτροπή λήξης ινών λιμένων

Κίνα Μαύρη επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών λιμένων MPO 1U 12 24 επιτροπή λήξης ινών λιμένων προμηθευτής
Μαύρη επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών λιμένων MPO 1U 12 24 επιτροπή λήξης ινών λιμένων προμηθευτής Μαύρη επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών λιμένων MPO 1U 12 24 επιτροπή λήξης ινών λιμένων προμηθευτής Μαύρη επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών λιμένων MPO 1U 12 24 επιτροπή λήξης ινών λιμένων προμηθευτής Μαύρη επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών λιμένων MPO 1U 12 24 επιτροπή λήξης ινών λιμένων προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Μαύρη επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών λιμένων MPO 1U 12 24 επιτροπή λήξης ινών λιμένων

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: FURONG
Πιστοποίηση: ROHS SGS
Αριθμό μοντέλου: Κασέτες MPO

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10 τεμ
Τιμή: Neogotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: PC 1 ανά τσάντα
Χρόνος παράδοσης: 3-5 ημέρες
Όροι πληρωμής: L / C, T / T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 50000 PC το μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος

Μαύρη επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών λιμένων MPO 1U 12 24 επιτροπή λήξης ινών λιμένων

 

 

Γρήγορη λεπτομέρεια:

  1. Όνομα: 1U επιτροπή μπαλωμάτων MPO
  2. Υλικό: ελασματοποιημένος εν ψυχρώ χάλυβας
  3. Δομή: 1U, " ράφι 19 που τοποθετείται
  4. Διαθέσιμος λιμένας προσαρμοστών: LC, SC
  5. Υλικό πάχος: 1.2mm

  6. Ικανότητα: κασέτες 12pcs MPO

 

Περιγραφή:

 

Οι ενότητες ινών MPO παρέχουν έναν γρήγορο και έναν ικανό τρόπο να επεκταθούν μέχρι 24 12 ινών Sc μέρη LC ή σε μια ενιαία ενότητα.

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

  1. Συνδέσεις οπτικής ίνας ενότητας torsion της ακολουθίας
  2. Convient που εγκαθίσταται, που κινείται και που προστίθεται
  3. Μπορέστε να παρέχετε το κέντρο δεδομένων και το σύστημα SAN, απλός και εύκαμπτος

  4. Συνδετήρας κορμών MPO που καθορίζεται στο πίσω μέρος της ενότητας
  5. Τα πρότυπα 19» μπορούν να εγκατασταθούν σε οποιοδήποτε γραφείο

 

Εφαρμογή:

  1. Εκδόσεις στροφίων τσιπ και ινών συναρμογών προαιρετικές
  2. Κατάλληλος για οποιαδήποτε γραφείο ή εταιρική εγκατάσταση
  3. Πλήρης συνέλευση (που φορτώνεται) ή κενή επιτροπή προαιρετική
  4. Κατάλληλος για να συνδέσει τήξης, την άμεση λήξη και τα προ-ολοκληρωμένα καλώδια

 

Προδιαγραφές:

 

Τύπος 12MS-6 12MS-12 12ML-6 24ML-6
Τύπος ινών SM, ΚΚ, OM3, OM4
Αρίθμηση ινών 12 12 12 24
Αριθμός προσαρμοστών ανά επιτροπή 6 12 6 6
Μέτωπο τύπων προσαρμοστών Ντούμπλεξ Sc Simplex Sc LC ντούμπλεξ LC τετράγωνο
Μέτωπο χρώματος προσαρμοστών Μπλε, μπεζ, Aqua, πορφυρό
Πλάτη τύπων προσαρμοστών MPO/MTP
Πλάτη χρώματος προσαρμοστών Μαύρος

 

 

Το πλεονέκτημά μας


1. Επαγγελματικός κατασκευαστής.
2. Παρέχουμε στη λύση οπτικών ινών καλής ποιότητας την ανταγωνιστική τιμή κατασκευής
3. Καλύτερος χρόνος παράδοσης
4. Η υπηρεσία cOem παρέχει, το λογότυπο και το σχέδιό σας χαιρετίζονται.
5. Μεγάλης απόστασης αναθεώρηση εργοστασίων από την τηλεοπτική συζήτηση
6. Μπορέστε να είστε προσαρμοσμένη παραγωγή της λύσης οπτικών ινών

 

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN FURONG FIBER OPTIC CABLE CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. kelvin

Τηλ.:: 86-0755-21000091

Φαξ: 86-0755-21000260

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

FTTH απόθεσης καλώδιο

Υπαίθριο 12 πυρήνων FTTH ινών πτώσης καλώδιο οπτικής ίνας τρόπου καλωδίων ενιαίο

1 ενιαίος τρόπος καλωδίων καλωδίων πτώσης πυρήνων επίπεδος οπτικός FTTH/πολυ καλώδιο οπτικών ινών τρόπου

καλώδιο πτώσης οπτικών ινών Ftth αμέταλλων μετάλλων 1 - 4 πυρήνα με το μέλος δύναμης 2

Πλαστική αυτοφερόμενη μορφή συνήθειας καλωδίων πτώσης FTTH GJYXCH GJYXFCH

Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών

Υψηλή πυκνότητα συμπαγές SM 24 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών STRAND LSZH

Στρατιωτικός ενιαίος τρόπος 24 οπτική ίνα CableG.657A1 G.657A2 επικοινωνίας σκελών

Η SZ προσάραξε το υπαίθριο ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών σκελών για Industial και στρατιωτικός με τη θήκη PE

Ο εσωτερικός πυρήνας 4 έως 12 καλωδίων οπτικών ινών διανομής για το κέντρο δεδομένων, ξεσπά καλώδιο

Οπτικών Ινών Patch Cord

Διπλό SM σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc τηλεπικοινωνιών με τη στίλβωση UPC/APC

12 πυρήνας 24 σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc πυρήνων για το δίκτυο επικοινωνίας και CATV

Διπλό FC ST δικτύων σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc LC καλωδίων 10G OM3 με το σακάκι LSZH

Άλτης 12 οπτικών ινών Sc MPO MTP μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τηλεπικοινωνιών πυρήνων

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Εξωτερική καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. Copyright © 2016 - 2019 fiberoptics-cables.com. All Rights Reserved. Developed by ECER