CO. ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ SHENZHEN FURONG, ΕΠΕ

Παρέχουμε την επαγγελματική λύση οπτικών ινών για σας

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Εξασθένηση

Θηλυκό του ST στον αρσενικό 1310/1550nm Singlemode εξασθενητή οπτικών ινών του ST - UPC στίλβωση

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Όλα παραδοθε'ντα εγκαίρως, είχαν μια ερώτηση για τους μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και πήραν μια γρήγορη απάντηση

—— Ernest

οι έγκαιρες απαντητικές, καλές επικοινωνίες μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, της μεγάλης αξίας του καλωδίου διανομής, και της ποιότητας είναι καλές

—— Greffen Thompson

Το αγοράσαμε για να εγκαταστήσουμε για το πρόγραμμα δικτύων μας, το υπαίθριο καλώδιο είναι νερό και υγρασία ανθεκτικά

—— Andrew Dan

Μεγάλος όρος, μεγάλη συσκευασία, μεγάλη ποιότητα

—— Brian D.Lepard

Μεγάλη αξία και λειτουργία

—— Edgar Allan

Είμαι Online Chat Now

Θηλυκό του ST στον αρσενικό 1310/1550nm Singlemode εξασθενητή οπτικών ινών του ST - UPC στίλβωση

Κίνα Θηλυκό του ST στον αρσενικό 1310/1550nm Singlemode εξασθενητή οπτικών ινών του ST - UPC στίλβωση προμηθευτής
Θηλυκό του ST στον αρσενικό 1310/1550nm Singlemode εξασθενητή οπτικών ινών του ST - UPC στίλβωση προμηθευτής Θηλυκό του ST στον αρσενικό 1310/1550nm Singlemode εξασθενητή οπτικών ινών του ST - UPC στίλβωση προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Θηλυκό του ST στον αρσενικό 1310/1550nm Singlemode εξασθενητή οπτικών ινών του ST - UPC στίλβωση

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: FURONG
Πιστοποίηση: ROHS
Αριθμό μοντέλου: ATT-ST-XDB

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: NEGOTIABLE
Συσκευασία λεπτομέρειες: χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 1-8days
Δυνατότητα προσφοράς: 10000000
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Στέγαση: Πλαστικό Τύπος σύνδεσης: ΑΡΣΕΝΙΚΌ ΤΟΥ ST ΣΤΟ ΘΗΛΥΚΌ ΤΟΥ ST
Ανοχή: 10 % Επίπεδο μείωσης: 0-30dB
Εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης: ≤0.1dB Δομή: Plug In

Παρέχουμε και τον εξασθενητή οπτικών ινών UPC ST και APC ST τον εξασθενητή οπτικών ινών για τις ενιαίες εφαρμογές τρόπου είναι με 1240nm στο συμβατό μήκος κύματος εργασίας 1620nm, συμπεριλαμβανομένου του χαρακτηριστικού ενιαίου μήκους κύματος τρόπου 1310nm και 1550nm. Αυτοί οι εξασθενητές ινών του ST είναι εξοπλισμένοι με τα κεραμικά μανίκια.

 

ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΙ

 

Αξία 1dB ~ 30dB μείωσης
Λειτουργούν μήκος κύματος 1240 ~ 1620nm (διπλό 1310/1550nm)
Ασφάλιστρο
Επιστροφής απώλεια UPC >55dB
APC >65dB

Μείωση

Ακρίβεια

1 ~ 7 DB ±0.5dB
8 ~ 12 DB ±0.7dB
13 ~ 17 DB ±1.0dB
18 ~ 25 DB ±1.3dB
Μέγιστη οπτική δύναμη εισαγωγής 1000mW
Εξαρτώμενη απώλεια ≤0.1dB πόλωσης
Λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας -40 έως 75
Σειρά θερμοκρασίας αποθήκευσης -40 έως 85
Υγρασία 95%RH

Θηλυκό του ST στον αρσενικό 1310/1550nm Singlemode εξασθενητή οπτικών ινών του ST - UPC στίλβωσηΘηλυκό του ST στον αρσενικό 1310/1550nm Singlemode εξασθενητή οπτικών ινών του ST - UPC στίλβωση

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN FURONG FIBER OPTIC CABLE CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. kelvin

Τηλ.:: 86-0755-21000091

Φαξ: 86-0755-21000260

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

FTTH απόθεσης καλώδιο

Υπαίθριο 12 πυρήνων FTTH ινών πτώσης καλώδιο οπτικής ίνας τρόπου καλωδίων ενιαίο

1 ενιαίος τρόπος καλωδίων καλωδίων πτώσης πυρήνων επίπεδος οπτικός FTTH/πολυ καλώδιο οπτικών ινών τρόπου

καλώδιο πτώσης οπτικών ινών Ftth αμέταλλων μετάλλων 1 - 4 πυρήνα με το μέλος δύναμης 2

Πλαστική αυτοφερόμενη μορφή συνήθειας καλωδίων πτώσης FTTH GJYXCH GJYXFCH

Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών

Υψηλή πυκνότητα συμπαγές SM 24 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών STRAND LSZH

Στρατιωτικός ενιαίος τρόπος 24 οπτική ίνα CableG.657A1 G.657A2 επικοινωνίας σκελών

Η SZ προσάραξε το υπαίθριο ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών σκελών για Industial και στρατιωτικός με τη θήκη PE

Ο εσωτερικός πυρήνας 4 έως 12 καλωδίων οπτικών ινών διανομής για το κέντρο δεδομένων, ξεσπά καλώδιο

Οπτικών Ινών Patch Cord

Διπλό SM σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc τηλεπικοινωνιών με τη στίλβωση UPC/APC

12 πυρήνας 24 σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc πυρήνων για το δίκτυο επικοινωνίας και CATV

Διπλό FC ST δικτύων σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc LC καλωδίων 10G OM3 με το σακάκι LSZH

Άλτης 12 οπτικών ινών Sc MPO MTP μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τηλεπικοινωνιών πυρήνων

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Εξωτερική καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. Copyright © 2016 - 2019 fiberoptics-cables.com. All Rights Reserved. Developed by ECER