CO. ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ SHENZHEN FURONG, ΕΠΕ

Παρέχουμε την επαγγελματική λύση οπτικών ινών για σας

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Pigtail

Διπλή πλεξίδα οπτικών ινών LC Mulitimode με το πορτοκαλί καλώδιο Aqua, σακάκι OFNP OFNR

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Όλα παραδοθε'ντα εγκαίρως, είχαν μια ερώτηση για τους μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και πήραν μια γρήγορη απάντηση

—— Ernest

οι έγκαιρες απαντητικές, καλές επικοινωνίες μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, της μεγάλης αξίας του καλωδίου διανομής, και της ποιότητας είναι καλές

—— Greffen Thompson

Το αγοράσαμε για να εγκαταστήσουμε για το πρόγραμμα δικτύων μας, το υπαίθριο καλώδιο είναι νερό και υγρασία ανθεκτικά

—— Andrew Dan

Μεγάλος όρος, μεγάλη συσκευασία, μεγάλη ποιότητα

—— Brian D.Lepard

Μεγάλη αξία και λειτουργία

—— Edgar Allan

Είμαι Online Chat Now

Διπλή πλεξίδα οπτικών ινών LC Mulitimode με το πορτοκαλί καλώδιο Aqua, σακάκι OFNP OFNR

Κίνα Διπλή πλεξίδα οπτικών ινών LC Mulitimode με το πορτοκαλί καλώδιο Aqua, σακάκι OFNP OFNR προμηθευτής
Διπλή πλεξίδα οπτικών ινών LC Mulitimode με το πορτοκαλί καλώδιο Aqua, σακάκι OFNP OFNR προμηθευτής Διπλή πλεξίδα οπτικών ινών LC Mulitimode με το πορτοκαλί καλώδιο Aqua, σακάκι OFNP OFNR προμηθευτής Διπλή πλεξίδα οπτικών ινών LC Mulitimode με το πορτοκαλί καλώδιο Aqua, σακάκι OFNP OFNR προμηθευτής Διπλή πλεξίδα οπτικών ινών LC Mulitimode με το πορτοκαλί καλώδιο Aqua, σακάκι OFNP OFNR προμηθευτής Διπλή πλεξίδα οπτικών ινών LC Mulitimode με το πορτοκαλί καλώδιο Aqua, σακάκι OFNP OFNR προμηθευτής Διπλή πλεξίδα οπτικών ινών LC Mulitimode με το πορτοκαλί καλώδιο Aqua, σακάκι OFNP OFNR προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Διπλή πλεξίδα οπτικών ινών LC Mulitimode με το πορτοκαλί καλώδιο Aqua, σακάκι OFNP OFNR

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: FURONG
Πιστοποίηση: ROHS
Αριθμό μοντέλου: LC πολλαπλού τρόπου πλεξίδα

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 100PCS
Τιμή: Negociation
Συσκευασία λεπτομέρειες: ένα κομμάτι σε μια τσάντα PE, 100pcs σε ένα χαρτοκιβώτιο (μπορεί να είναι)
Χρόνος παράδοσης: 5-10 ημέρες
Όροι πληρωμής: L/C, Western Union, T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 30000 το μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Πυρήνας καλωδίων: 1-12 τρόπος συνδετήρων: singlemode πολλαπλού τρόπου
Τέλος-πρόσωπο ινών: PC, UPC, APC Τρόπος ινών: G652D, G657A1, G657A2
Εμπορικό σήμα ινών: YOFC, Corning Καλώδιο διαμέτρου: 0.9mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm

Διπλή πλεξίδα οπτικών ινών LC Mulitimode με το πορτοκαλί καλώδιο Aqua, σακάκι OFNP OFNR

 

 

Προδιαγραφές:

 

Παράμετρος

Ενιαίος τρόπος

Πολυ τρόπος

Βασικός

Συνδετήρας ινών

FC, SC, LC, ST, MU, MTRJ, MPO

Ferrule τέλος-πρόσωπο

PC

UPC

APC

UPC

Απώλεια εισαγωγής

≤0.2dB

≤0.2dB

≤0.3dB

≤0.3bB

Επιστροφής απώλεια

≥50dB

≥55dB

≥60dB

≥35dB

Κεραμική Ferrule προδιαγραφή

concentricity 125.5um 

αποκλίσεις:<>

concentricity 127um

 αποκλίσεις:<>

Κατάλληλη ίνα

9/125um

50/125um, 62.5/125um

Γεωμετρία τέλος-προσώπου

Ακτίνα της κυρτότητας

7~25mm

5~12mm

ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ

Προεξοχή ινών

≤50nm

≤100nm

ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ

Ίνα κάτω από την περικοπή

≤100nm

≤100nm

ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ

Όφσετ κορυφών

≤50um

Μηχανικός

Ανταλλαξιμότητα

≤0.2dB

Αλατισμένος ψεκασμός

≤0.1dB

Πτώση

≤0.2dB (1.5M, 5 πτώσεις)

Δόνηση

IL ≤0.2dB (550Hz, 1.5mm)

Επανάληψη

≤ 0.1dB (1000 φορές)

Διάρκεια

> 1000 φορές

Λειτουργούσα θερμοκρασία

-40°C ~ +85°C

 

   

 

Γρήγορη λεπτομέρεια:

  1. Τύπος: LC πλεξίδα
  2. Τρόπος: Ενιαίος τρόπος και πολλαπλού τρόπου
  3. Εμπορικό σήμα ινών: YOFC, Corning
  4. Τύπος ινών: G652D, G657A1, G657A2
  5. Ferrule τέλος-πρόσωπο: PC, UPC, APC
  6. Πυρήνας καλωδίων: Simplex, διπλό
  7. Διάμετρος καλωδίων: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm
  8. Μήκος καλωδίων: 1m, 2m, 3m….προσαρμοσμένος
  9. Σακάκι καλωδίων: PVC, LSZH, OFNR, OFNP
  10. Χρώμα καλωδίων: Κίτρινος, πορτοκαλής, άσπρος, μπλε, πράσινος, κόκκινος,…

 

Περιγραφή:

 

Η πλεξίδα οπτικών ινών είναι με την ενός κομματιού κατασκευή και τραβά το σχέδιο απόδειξης. Χαμηλότερο κόστος αλλά υψηλή επίδοση, 

όποιος το κάνει ένα από τα δημοφιλέστερα καλώδια.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

  1. δοκιμή 100% πριν από την αποστολή
  2. Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και υψηλή επιστροφής απώλεια
  3. Διαμορφώσεις συνήθειας διαθέσιμες σε καμία πρόσθετη δαπάνη
  4. Διαθέσιμος στη δέσμη ινών, fan-out κορδελλών, πλεξίδα διαθέσιμη
  5. Δημοσιευημένα σε συνέχειες & μεμονωμένα αρχεία δοκιμής
  6. Ανταποκρίνεται στα πρότυπα 326-πυρήνων GR πυρήνων ROHS και κουδουνιών

 

Εφαρμογές:

  1. Εφαρμογή FTTH
  2. Εγκαταστάσεις προϋποθέσεων
  3. Στοιχεία - δίκτυα επεξεργασίας
  4. Δίκτυα το (WANs) ευρείας περιοχής
  5. Βιομηχανικός, μηχανικός και στρατιωτικός

Το πλεονέκτημά μας


     1. Επαγγελματικός κατασκευαστής καλωδίων.
     2. Παρέχουμε στο καλώδιο οπτικών ινών καλής ποιότητας την ανταγωνιστική τιμή κατασκευής
     3. Καλύτερος χρόνος παράδοσης
     4. Η υπηρεσία cOem παρέχει, το λογότυπο και το σχέδιό σας χαιρετίζονται.
     5. Μεγάλης απόστασης αναθεώρηση εργοστασίων από την τηλεοπτική συζήτηση
     6. Μπορέστε να είστε προσαρμοσμένη παραγωγή του καλωδίου οπτικών ινών
     7. 30 καλωδίων έτη ζωής υπηρεσιών, ακόμη και 60 καλωδίων έτη ζωής υπηρεσιών.

 

LC πολλαπλού τρόπου πλεξίδα

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN FURONG FIBER OPTIC CABLE CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. kelvin

Τηλ.:: 86-0755-21000091

Φαξ: 86-0755-21000260

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
FTTH απόθεσης καλώδιο

Υπαίθριο 12 πυρήνων FTTH ινών πτώσης καλώδιο οπτικής ίνας τρόπου καλωδίων ενιαίο

1 ενιαίος τρόπος καλωδίων καλωδίων πτώσης πυρήνων επίπεδος οπτικός FTTH/πολυ καλώδιο οπτικών ινών τρόπου

καλώδιο πτώσης οπτικών ινών Ftth αμέταλλων μετάλλων 1 - 4 πυρήνα με το μέλος δύναμης 2

Πλαστική αυτοφερόμενη μορφή συνήθειας καλωδίων πτώσης FTTH GJYXCH GJYXFCH

Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών

Υψηλή πυκνότητα συμπαγές SM 24 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών STRAND LSZH

Στρατιωτικός ενιαίος τρόπος 24 οπτική ίνα CableG.657A1 G.657A2 επικοινωνίας σκελών

Η SZ προσάραξε το υπαίθριο ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών σκελών για Industial και στρατιωτικός με τη θήκη PE

Ο εσωτερικός πυρήνας 4 έως 12 καλωδίων οπτικών ινών διανομής για το κέντρο δεδομένων, ξεσπά καλώδιο

Οπτικών Ινών Patch Cord

Διπλό SM σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc τηλεπικοινωνιών με τη στίλβωση UPC/APC

12 πυρήνας 24 σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc πυρήνων για το δίκτυο επικοινωνίας και CATV

Διπλό FC ST δικτύων σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc LC καλωδίων 10G OM3 με το σακάκι LSZH

Άλτης 12 οπτικών ινών Sc MPO MTP μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τηλεπικοινωνιών πυρήνων

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Εξωτερική καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. Copyright © 2016 - 2019 fiberoptics-cables.com. All Rights Reserved. Developed by ECER