CO. ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ SHENZHEN FURONG, ΕΠΕ

Παρέχουμε την επαγγελματική λύση οπτικών ινών για σας

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Pigtail

Πλεξίδα 50/125 οπτικών ινών του ST/UPC ΗΜΙ ΣΦΙΧΤΉ ΑΠΟΘΗΚΕΥΜΈΝΗ OM3 LSZH

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Όλα παραδοθε'ντα εγκαίρως, είχαν μια ερώτηση για τους μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και πήραν μια γρήγορη απάντηση

—— Ernest

οι έγκαιρες απαντητικές, καλές επικοινωνίες μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, της μεγάλης αξίας του καλωδίου διανομής, και της ποιότητας είναι καλές

—— Greffen Thompson

Το αγοράσαμε για να εγκαταστήσουμε για το πρόγραμμα δικτύων μας, το υπαίθριο καλώδιο είναι νερό και υγρασία ανθεκτικά

—— Andrew Dan

Μεγάλος όρος, μεγάλη συσκευασία, μεγάλη ποιότητα

—— Brian D.Lepard

Μεγάλη αξία και λειτουργία

—— Edgar Allan

Είμαι Online Chat Now

Πλεξίδα 50/125 οπτικών ινών του ST/UPC ΗΜΙ ΣΦΙΧΤΉ ΑΠΟΘΗΚΕΥΜΈΝΗ OM3 LSZH

Κίνα Πλεξίδα 50/125 οπτικών ινών του ST/UPC ΗΜΙ ΣΦΙΧΤΉ ΑΠΟΘΗΚΕΥΜΈΝΗ OM3 LSZH προμηθευτής
Πλεξίδα 50/125 οπτικών ινών του ST/UPC ΗΜΙ ΣΦΙΧΤΉ ΑΠΟΘΗΚΕΥΜΈΝΗ OM3 LSZH προμηθευτής Πλεξίδα 50/125 οπτικών ινών του ST/UPC ΗΜΙ ΣΦΙΧΤΉ ΑΠΟΘΗΚΕΥΜΈΝΗ OM3 LSZH προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Πλεξίδα 50/125 οπτικών ινών του ST/UPC ΗΜΙ ΣΦΙΧΤΉ ΑΠΟΘΗΚΕΥΜΈΝΗ OM3 LSZH

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: FURONG
Πιστοποίηση: ROHS, SGS, ISO
Αριθμό μοντέλου: Πλεξίδα-STOM3

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: NEGOTIABLE
Συσκευασία λεπτομέρειες: PE τσάντα
Χρόνος παράδοσης: Εξαρτάται από την ποσότητα
Όροι πληρωμής: L / C, T / T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 20000pcs
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Καλώδιο διαμέτρου: 0.9MM Η 2,0 Η 3,0 Τύπος Fiber: OM3
Ταχύτητα: 10G Τύπος σύνδεσης: ST/UPC
Μήκος: Προσαρμοσμένη Χρώμα σακακιών: aqua

Περιγραφή:

10 Gigabit, OM3 50/125 μονοκατευθυντικές πολλαπλού τρόπου πλεξίδες οπτικών ινών παρέχει έναν γρήγορο τρόπο να γίνουν οι λήξεις εργοστασίων στον τομέα. Ολοκληρωμένες οι εργοστάσιο πλεξίδες μπορούν εύκολα να είναι τήξη ή μηχανικά συνδεμένος σε μια υπάρχουσα γραμμή ινών. Χαρακτηρίζοντας τους συνδετήρες ύφους του ST, οι πλεξίδες πωλούνται χωριστά παρά τον περιορισμό σας στις προσυσκευάημένες ποσότητες. Τα μήκη συνήθειας, οι συνδυασμοί συνδετήρων και οι στιλβωτικές ουσίες είναι διαθέσιμοι. Μας ελάτε σε επαφή με σήμερα για τις λεπτομέρειες

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

1.  Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και υψηλή επιστροφής απώλεια

2.  Καλές ablility και διάρκεια ανταλλαγής 

3.  G652D, G657A1, G655, OM1, OM2, OM3, ΊΝΑ OM4 ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΉ

4.  Σφιχτά αποθηκευμένος, ημι σφιχτά αποθηκευμένος και χαλαρός σωλήνας για την επιλογή

5.  Έχετε 12 χρώματα για την επιλογή

6.  Sc, ST, LC, απόσπασμα FC για την επιλογή

7.  Διεθνές πρότυπο 

 

Εφαρμογές για την πλεξίδα οπτικών ινών Sc UPC:
1. CATV, εξοπλισμός δοκιμής μετρό
2. Δίκτυα τηλεπικοινωνιών
3. Δίκτυα τοπικής περιοχής το (LAN)
4. Δίκτυα το (WAN) ευρείας περιοχής
5. Εγκαταστάσεις προϋποθέσεων
6. Στοιχεία - δίκτυα επεξεργασίας
7. Τηλεοπτική και στρατιωτική ενεργός λήξη συσκευών.

 

Οπτικά χαρακτηριστικά:

 

Τύπος ινών διάφορος SM ΚΚ
Τύπος συνδετήρων FC, SC, ST, LC, MU FC, SC, ST, LC, MU
Απώλεια εισαγωγής (χαρακτηριστική) ≤0.3dB ≤0.3dB
Επιστροφής απώλεια (χαρακτηριστική) PC ≥50dB ≥35dB
UPC ≥55dB ≥35dB
APC ≥65dB  
Διάρκεια ζευγαρώματος ≤0.2dB
Θερμοκρασία αποθήκευσης 40℃~+ 80℃
Διάρκεια ≥1000 χρόνοι
Θερμοκρασία εργασίας - 20℃~+ 80℃

 Πλεξίδα 50/125 οπτικών ινών του ST/UPC ΗΜΙ ΣΦΙΧΤΉ ΑΠΟΘΗΚΕΥΜΈΝΗ OM3 LSZHΠλεξίδα 50/125 οπτικών ινών του ST/UPC ΗΜΙ ΣΦΙΧΤΉ ΑΠΟΘΗΚΕΥΜΈΝΗ OM3 LSZH

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN FURONG FIBER OPTIC CABLE CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. kelvin

Τηλ.:: 86-0755-21000091

Φαξ: 86-0755-21000260

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
FTTH απόθεσης καλώδιο

Υπαίθριο 12 πυρήνων FTTH ινών πτώσης καλώδιο οπτικής ίνας τρόπου καλωδίων ενιαίο

1 ενιαίος τρόπος καλωδίων καλωδίων πτώσης πυρήνων επίπεδος οπτικός FTTH/πολυ καλώδιο οπτικών ινών τρόπου

καλώδιο πτώσης οπτικών ινών Ftth αμέταλλων μετάλλων 1 - 4 πυρήνα με το μέλος δύναμης 2

Πλαστική αυτοφερόμενη μορφή συνήθειας καλωδίων πτώσης FTTH GJYXCH GJYXFCH

Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών

Υψηλή πυκνότητα συμπαγές SM 24 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών STRAND LSZH

Στρατιωτικός ενιαίος τρόπος 24 οπτική ίνα CableG.657A1 G.657A2 επικοινωνίας σκελών

Η SZ προσάραξε το υπαίθριο ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών σκελών για Industial και στρατιωτικός με τη θήκη PE

Ο εσωτερικός πυρήνας 4 έως 12 καλωδίων οπτικών ινών διανομής για το κέντρο δεδομένων, ξεσπά καλώδιο

Οπτικών Ινών Patch Cord

Διπλό SM σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc τηλεπικοινωνιών με τη στίλβωση UPC/APC

12 πυρήνας 24 σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc πυρήνων για το δίκτυο επικοινωνίας και CATV

Διπλό FC ST δικτύων σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc LC καλωδίων 10G OM3 με το σακάκι LSZH

Άλτης 12 οπτικών ινών Sc MPO MTP μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τηλεπικοινωνιών πυρήνων

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Εξωτερική καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. Copyright © 2016 - 2019 fiberoptics-cables.com. All Rights Reserved. Developed by ECER