CO. ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ SHENZHEN FURONG, ΕΠΕ

Παρέχουμε την επαγγελματική λύση οπτικών ινών για σας

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Pigtail

OM3 καλώδια 12 πυρήνας 24 πλεξίδων οπτικής ίνας FC πυρήνας για το δίκτυο επικοινωνίας

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Όλα παραδοθε'ντα εγκαίρως, είχαν μια ερώτηση για τους μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και πήραν μια γρήγορη απάντηση

—— Ernest

οι έγκαιρες απαντητικές, καλές επικοινωνίες μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, της μεγάλης αξίας του καλωδίου διανομής, και της ποιότητας είναι καλές

—— Greffen Thompson

Το αγοράσαμε για να εγκαταστήσουμε για το πρόγραμμα δικτύων μας, το υπαίθριο καλώδιο είναι νερό και υγρασία ανθεκτικά

—— Andrew Dan

Μεγάλος όρος, μεγάλη συσκευασία, μεγάλη ποιότητα

—— Brian D.Lepard

Μεγάλη αξία και λειτουργία

—— Edgar Allan

Είμαι Online Chat Now

OM3 καλώδια 12 πυρήνας 24 πλεξίδων οπτικής ίνας FC πυρήνας για το δίκτυο επικοινωνίας

Κίνα OM3 καλώδια 12 πυρήνας 24 πλεξίδων οπτικής ίνας FC πυρήνας για το δίκτυο επικοινωνίας προμηθευτής
OM3 καλώδια 12 πυρήνας 24 πλεξίδων οπτικής ίνας FC πυρήνας για το δίκτυο επικοινωνίας προμηθευτής OM3 καλώδια 12 πυρήνας 24 πλεξίδων οπτικής ίνας FC πυρήνας για το δίκτυο επικοινωνίας προμηθευτής OM3 καλώδια 12 πυρήνας 24 πλεξίδων οπτικής ίνας FC πυρήνας για το δίκτυο επικοινωνίας προμηθευτής OM3 καλώδια 12 πυρήνας 24 πλεξίδων οπτικής ίνας FC πυρήνας για το δίκτυο επικοινωνίας προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  OM3 καλώδια 12 πυρήνας 24 πλεξίδων οπτικής ίνας FC πυρήνας για το δίκτυο επικοινωνίας

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: FURONG
Πιστοποίηση: ROHS
Αριθμό μοντέλου: πλεξίδα 12 πυρήνων FC

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 100PCS
Τιμή: Negociation
Συσκευασία λεπτομέρειες: ένα κομμάτι σε μια τσάντα PE, 100pcs σε ένα χαρτοκιβώτιο (μπορεί να είναι)
Χρόνος παράδοσης: 5-10 ημέρες
Όροι πληρωμής: L/C, Western Union, T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 30000 το μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Πυρήνας καλωδίων: 12 τρόπος συνδετήρων: singlemode πολλαπλού τρόπου
Τέλος-πρόσωπο ινών: PC, UPC, APC Τρόπος ινών: G652D, G657A1, G657A2
Εμπορικό σήμα ινών: YOFC, Corning Καλώδιο διαμέτρου: 0.9mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm

Καλώδια 12 πυρήνας 24 πλεξίδων οπτικής ίνας OM3 FC πυρήνας για το δίκτυο επικοινωνίας

 

 

Προδιαγραφές:

 

Παράμετρος

Ενιαίος τρόπος

Πολυ τρόπος

Βασικός

Συνδετήρας ινών

FC, SC, LC, ST, MU, MTRJ, MPO

Ferrule τέλος-πρόσωπο

PC

UPC

APC

UPC

Απώλεια εισαγωγής

≤0.2dB

≤0.2dB

≤0.3dB

≤0.3bB

Επιστροφής απώλεια

≥50dB

≥55dB

≥60dB

≥35dB

Κεραμική Ferrule προδιαγραφή

125.5um concentricity 

αποκλίσεις:<>

127um concentricity

 αποκλίσεις:<>

Κατάλληλη ίνα

9/125um

50/125um, 62.5/125um

Γεωμετρία τέλος-προσώπου

Ακτίνα της κυρτότητας

7~25mm

5~12mm

ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ

Προεξοχή ινών

≤50nm

≤100nm

ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ

Ίνα κάτω από την περικοπή

≤100nm

≤100nm

ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ

Όφσετ κορυφών

≤50um

Μηχανικός

Ανταλλαξιμότητα

≤0.2dB

Αλατισμένος ψεκασμός

≤0.1dB

Πτώση

≤0.2dB (1.5M, 5 πτώσεις)

Δόνηση

IL ≤0.2dB (550Hz, 1.5mm)

Επανάληψη

≤ 0.1dB (1000 φορές)

Διάρκεια

> 1000 φορές

Λειτουργούσα θερμοκρασία

-40°C ~ +85°C

 

   

 

Γρήγορη λεπτομέρεια:

  1.   Όνομα: FC πλεξίδα οπτικής ίνας
  2.   Τέλος-πρόσωπο ινών: PC, UPC, APC
  3.   Εμπορικό σήμα ινών: YOFC, Corning
  4.   Τρόπος ινών: G652D, G657A1, G657A2
  5.   Διάμετρος καλωδίων: 0.9mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm
  6.   Πυρήνας καλωδίων: simplex, ντούμπλεξ, 6core, 12core, 24core, 48core… που προσαρμόζεται

 

Περιγραφή:

 

Η πλεξίδα ινών είναι με την ενός κομματιού κατασκευή και τραβά το σχέδιο απόδειξης. Χαμηλότερο κόστος αλλά υψηλή επίδοση, τα οποία 

το κάνει ένα από τα δημοφιλέστερα καλώδια.

Οι συνδετήρες πλεξίδων οπτικών ινών είναι υποχωρητικοί στις προδιαγραφές IEC, TIA/EIA, NTT και JIS.

Όλες οι πλεξίδες οπτικών ινών μπορούν να γίνουν σε οποιοδήποτε μήκος για να ανταποκριθούν στις ακριβείς ανάγκες προγράμματός σας.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

  1.  Ανταποκρίνεται στα πρότυπα 326-πυρήνων GR πυρήνων ROHS και κουδουνιών
  2.  Διαμορφώσεις συνήθειας διαθέσιμες χωρίς επιπλέον χρέωση
  3.  Διαθέσιμος στη δέσμη ινών, fan-out κορδελλών, πλεξίδα διαθέσιμη
  4.  Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και υψηλή επιστροφής απώλεια
  5.  Δημοσιευημένα σε συνέχειες & μεμονωμένα αρχεία δοκιμής
  6.  Εγγυημένος μηές ατέλειες

 

Εφαρμογές:

  1.  Οπτικό δίκτυο πρόσβασης
  2.  Στοιχεία - δίκτυα επεξεργασίας
  3.  Εγκαταστάσεις προϋποθέσεων
  4.  Δίκτυα τηλεπικοινωνιών
  5.  Δίκτυα επικοινωνίας οπτικών ινών
  6.  CATV, τοπικό LAN, ΩΧΡΌΣ, &Measurement δοκιμής

Το πλεονέκτημά μας


    1. Επαγγελματικός κατασκευαστής καλωδίων.
    2. Παρέχουμε στο καλώδιο οπτικών ινών καλής ποιότητας την ανταγωνιστική τιμή κατασκευής
    3. Καλύτερος χρόνος παράδοσης
    4. Η υπηρεσία cOem παρέχει, το λογότυπο και το σχέδιό σας χαιρετίζονται.
    5. Μεγάλης απόστασης αναθεώρηση εργοστασίων από την τηλεοπτική συζήτηση
    6. Μπορέστε να είστε προσαρμοσμένη παραγωγή του καλωδίου οπτικών ινών
    7. 30 καλωδίων έτη ζωής υπηρεσιών, ακόμη και 60 καλωδίων έτη ζωής υπηρεσιών.

 

12 πυρήνας FC

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN FURONG FIBER OPTIC CABLE CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. kelvin

Τηλ.:: 86-0755-21000091

Φαξ: 86-0755-21000260

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
FTTH απόθεσης καλώδιο

Υπαίθριο 12 πυρήνων FTTH ινών πτώσης καλώδιο οπτικής ίνας τρόπου καλωδίων ενιαίο

1 ενιαίος τρόπος καλωδίων καλωδίων πτώσης πυρήνων επίπεδος οπτικός FTTH/πολυ καλώδιο οπτικών ινών τρόπου

καλώδιο πτώσης οπτικών ινών Ftth αμέταλλων μετάλλων 1 - 4 πυρήνα με το μέλος δύναμης 2

Πλαστική αυτοφερόμενη μορφή συνήθειας καλωδίων πτώσης FTTH GJYXCH GJYXFCH

Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών

Υψηλή πυκνότητα συμπαγές SM 24 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών STRAND LSZH

Στρατιωτικός ενιαίος τρόπος 24 οπτική ίνα CableG.657A1 G.657A2 επικοινωνίας σκελών

Η SZ προσάραξε το υπαίθριο ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών σκελών για Industial και στρατιωτικός με τη θήκη PE

Ο εσωτερικός πυρήνας 4 έως 12 καλωδίων οπτικών ινών διανομής για το κέντρο δεδομένων, ξεσπά καλώδιο

Οπτικών Ινών Patch Cord

Διπλό SM σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc τηλεπικοινωνιών με τη στίλβωση UPC/APC

12 πυρήνας 24 σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc πυρήνων για το δίκτυο επικοινωνίας και CATV

Διπλό FC ST δικτύων σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc LC καλωδίων 10G OM3 με το σακάκι LSZH

Άλτης 12 οπτικών ινών Sc MPO MTP μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τηλεπικοινωνιών πυρήνων

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Εξωτερική καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. Copyright © 2016 - 2019 fiberoptics-cables.com. All Rights Reserved. Developed by ECER