CO. ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ SHENZHEN FURONG, ΕΠΕ

Παρέχουμε την επαγγελματική λύση οπτικών ινών για σας

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

Sc-Sc σκοινί Singlemode G657A μπαλωμάτων καλωδίων πτώσης οπτικών ινών για τα προγράμματα FTTH

Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

Sc-Sc σκοινί Singlemode G657A μπαλωμάτων καλωδίων πτώσης οπτικών ινών για τα προγράμματα FTTH

υπηρεσία δίκαιων εμπορικών συναλλαγών
μου στείλετε τις πιό πρόσφατες επιφυλακές προϊόντων
(Κανένα SPAM - δεν θα πωλούσαμε ή δεν θα μοιραζόμαστε τη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας.)

Sc-Sc σκοινί Singlemode G657A μπαλωμάτων καλωδίων πτώσης οπτικών ινών για τα προγράμματα FTTH

Κίνα Sc-Sc σκοινί Singlemode G657A μπαλωμάτων καλωδίων πτώσης οπτικών ινών για τα προγράμματα FTTH προμηθευτής
Sc-Sc σκοινί Singlemode G657A μπαλωμάτων καλωδίων πτώσης οπτικών ινών για τα προγράμματα FTTH προμηθευτής Sc-Sc σκοινί Singlemode G657A μπαλωμάτων καλωδίων πτώσης οπτικών ινών για τα προγράμματα FTTH προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Sc-Sc σκοινί Singlemode G657A μπαλωμάτων καλωδίων πτώσης οπτικών ινών για τα προγράμματα FTTH

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: FURONG
Πιστοποίηση: ROHS, SGS, ISO
Αριθμό μοντέλου: SCSCSMDR00X

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: NEGOTIABLE
Συσκευασία λεπτομέρειες: PE τσάντα
Χρόνος παράδοσης: Εξαρτάται από την ποσότητα
Όροι πληρωμής: L / C, T / T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 20000pcs
Contact Now
Verified Supplier

Κίνα

  • Product Details
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος Fiber: G657A1, G657A2 Υλικό σακακιών: PVC, LSZH
Σκέλος ινών: Simplex ή ντούμπλεξ ή 4Core Τύπος σύνδεσης: SC, SCAPC
Πρότυπο: SGS, ROHS, TELCORDIA, IEC Μήκος καλωδίου: Προσαρμοσμένη

Περιγραφή:

Η λύση για τη διάβαση της ίνας στον τελικό χρήστη καλείται FTTH, το οποίο σημαίνει την ίνα στο σπίτι. Σαν ανάπτυξη των επεκτάσεων προγράμματος FTTH, FTTH είναι εύκολα προσιτή τεχνολογία με πολλές πλεονέκτημα, όπως το περισσότερα εύρος ζώνης, η αξιοπιστία και χαμηλότερο κόστος προκειμένου να ικανοποιηθεί η απαίτηση των πελατών επόμενης γενιάς. FTTH μπορεί να παρέχει στους πελάτες τις πληροφορίες όπως τα ΣΤΟΙΧΕΊΑ, ΦΩΝΉ, ΒΊΝΤΕΟ (ΠΑΡΟΧΉ ΚΑΙΝΟΤΌΜΩΝ ΠΟΛΥΜΕΣΙΚΏΝ ΥΠΗΡΕΣΙΏΝ) χρησιμοποιώντας μόνο μια ίνα. Σύμφωνα με αυτήν την κατάσταση, στο καλύτερο συμβατό σύστημα με το καλώδιο πτώσης FTTH, ένας νέος τύπος του συνδετήρα συνδετήρας-Sc FTTH, με το PC, APC στίλβωση, η οποία έχει χρησιμοποιηθεί καλά στο πρόγραμμα FTTH.

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

--Χαμηλότερο κόστος

--Υψηλή επιστροφής απώλεια

--Χαμηλή απώλεια εισαγωγής

--Υποχωρητικός με RoHS

--100% εργοστάσιο που εξετάζεται πριν από την παράδοση

--Υλικό καλωδίων: PVC ή LSZH προαιρετικό

--Σχεδιασμένος για το καλώδιο πτώσης FTTH

--Καλύτερα υποχωρητικός με τις απαιτήσεις της εγκατάστασης

--Υποχωρητικός με τον GR-326-ΠΥΡΗΝΑ Telcordia

 

Εφαρμογές:
1. CATV, εξοπλισμός δοκιμής μετρό
2. Δίκτυα τηλεπικοινωνιών
3. Δίκτυα τοπικής περιοχής το (LAN)
4. Δίκτυα το (WAN) ευρείας περιοχής
5. Εγκαταστάσεις προϋποθέσεων
6. Προγράμματα FTTH
 

 

Οπτικά χαρακτηριστικά:

 

Τύπος ινών διάφορος SM ΚΚ
Τύπος συνδετήρων FC, SC, ST, LC, MU FC, SC, ST, LC, MU
Απώλεια εισαγωγής (χαρακτηριστική) ≤0.3dB ≤0.3dB
Επιστροφής απώλεια (χαρακτηριστική) PC ≥50dB ≥35dB
UPC ≥55dB ≥35dB
APC ≥65dB  
Διάρκεια ζευγαρώματος ≤0.2dB
Θερμοκρασία αποθήκευσης 40℃~+ 80℃
Διάρκεια ≥1000 χρόνοι
Θερμοκρασία εργασίας - 20℃~+ 80℃

 Sc-Sc σκοινί Singlemode G657A μπαλωμάτων καλωδίων πτώσης οπτικών ινών για τα προγράμματα FTTHSc-Sc σκοινί Singlemode G657A μπαλωμάτων καλωδίων πτώσης οπτικών ινών για τα προγράμματα FTTH

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN FURONG FIBER OPTIC CABLE CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. kelvin

Τηλ.:: 86-0755-21000091

Φαξ: 86-0755-21000260

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

FTTH απόθεσης καλώδιο

Υπαίθριο 12 πυρήνων FTTH ινών πτώσης καλώδιο οπτικής ίνας τρόπου καλωδίων ενιαίο

1 ενιαίος τρόπος καλωδίων καλωδίων πτώσης πυρήνων επίπεδος οπτικός FTTH/πολυ καλώδιο οπτικών ινών τρόπου

καλώδιο πτώσης οπτικών ινών Ftth αμέταλλων μετάλλων 1 - 4 πυρήνα με το μέλος δύναμης 2

Πλαστική αυτοφερόμενη μορφή συνήθειας καλωδίων πτώσης FTTH GJYXCH GJYXFCH

Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών

Υψηλή πυκνότητα συμπαγές SM 24 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών STRAND LSZH

Στρατιωτικός ενιαίος τρόπος 24 οπτική ίνα CableG.657A1 G.657A2 επικοινωνίας σκελών

Η SZ προσάραξε το υπαίθριο ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών σκελών για Industial και στρατιωτικός με τη θήκη PE

Ο εσωτερικός πυρήνας 4 έως 12 καλωδίων οπτικών ινών διανομής για το κέντρο δεδομένων, ξεσπά καλώδιο

Οπτικών Ινών Patch Cord

Διπλό SM σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc τηλεπικοινωνιών με τη στίλβωση UPC/APC

12 πυρήνας 24 σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc πυρήνων για το δίκτυο επικοινωνίας και CATV

Διπλό FC ST δικτύων σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc LC καλωδίων 10G OM3 με το σακάκι LSZH

Άλτης 12 οπτικών ινών Sc MPO MTP μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τηλεπικοινωνιών πυρήνων

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Εξωτερική καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. Copyright © 2016 - 2019 fiberoptics-cables.com. All Rights Reserved. Developed by ECER