CO. ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ SHENZHEN FURONG, ΕΠΕ

Παρέχουμε την επαγγελματική λύση οπτικών ινών για σας

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

Mtrj-MTRJ διπλή εξαιρετική ποιότητα OM3 10G 50/125 σκοινιών μπαλωμάτων οπτικών ινών

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Όλα παραδοθε'ντα εγκαίρως, είχαν μια ερώτηση για τους μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και πήραν μια γρήγορη απάντηση

—— Ernest

οι έγκαιρες απαντητικές, καλές επικοινωνίες μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, της μεγάλης αξίας του καλωδίου διανομής, και της ποιότητας είναι καλές

—— Greffen Thompson

Το αγοράσαμε για να εγκαταστήσουμε για το πρόγραμμα δικτύων μας, το υπαίθριο καλώδιο είναι νερό και υγρασία ανθεκτικά

—— Andrew Dan

Μεγάλος όρος, μεγάλη συσκευασία, μεγάλη ποιότητα

—— Brian D.Lepard

Μεγάλη αξία και λειτουργία

—— Edgar Allan

Είμαι Online Chat Now

Mtrj-MTRJ διπλή εξαιρετική ποιότητα OM3 10G 50/125 σκοινιών μπαλωμάτων οπτικών ινών

Κίνα Mtrj-MTRJ διπλή εξαιρετική ποιότητα OM3 10G 50/125 σκοινιών μπαλωμάτων οπτικών ινών προμηθευτής
Mtrj-MTRJ διπλή εξαιρετική ποιότητα OM3 10G 50/125 σκοινιών μπαλωμάτων οπτικών ινών προμηθευτής Mtrj-MTRJ διπλή εξαιρετική ποιότητα OM3 10G 50/125 σκοινιών μπαλωμάτων οπτικών ινών προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Mtrj-MTRJ διπλή εξαιρετική ποιότητα OM3 10G 50/125 σκοινιών μπαλωμάτων οπτικών ινών

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: FURONG
Πιστοποίηση: ROHS, SGS, ISO
Αριθμό μοντέλου: MTMTOM3DX003

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: NEGOTIABLE
Συσκευασία λεπτομέρειες: PE τσάντα
Χρόνος παράδοσης: Εξαρτάται από την ποσότητα
Όροι πληρωμής: L / C, T / T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 20000pcs
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
ΚΑΛΩΔΙΟ DIAMENTER: 1.6MM Η 2.0MM Τύπος Fiber: G652D, G655, G657, OM1, OM2, OM3
Δομή: Διπλό Zipcord Τύπος σύνδεσης: MTRJ
Χρώμα μποτών: μαύρος Σακάκι: Aqua ή προσαρμοσμένος

Περιγραφή:

Παρέχουμε ότι τα προσαρμοσμένα διαμορφωμένα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών συναντούν το διεθνές πρότυπο. Διάφορα καλώδια τύπων όπως G652D, G657A1, G655, G657A2, OM2, OM1, OM3, OM4, OM5 με το διαφορετικό εκτιμημένο πυρκαγιά jakcet PVC, LSZH, OFNP για να συναντήσει τη συγκεκριμένη ίνα σας που τηλεγραφεί την απαίτηση. 

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

--η υψηλή ποιότητα λέιζερ-που βελτιστοποιείται το 50/125 πολλαπλού τρόπου Sc στο Sc καλώδιο μπαλωμάτων ινών OM3 σχεδιάζεται ειδικά για γρήγορο Ethernet, το κανάλι ινών, τις ταχύτητες Gigabit Ethernet, το κέντρο δεδομένων, τις εγκαταστάσεις, εκπαιδευτικός, το τοπικό LAN, το SAN, τις εφαρμογές του (ATM) τρόπου εμπορικής και ασύγχρονης μεταφοράς. Υποστηρίζει το βίντεο, τα στοιχεία και τις υπηρεσίες φωνητικών μηνυμάτων.

--OM3 το καλώδιο LOMMF μπαλωμάτων ινών συνδέει με τους πομποδέκτες 10GBase-SR, 10GBase-LRM, SFP+ και QSFP+ για τα δίκτυα 10Gb.

--Αυτό το καλώδιο μπαλωμάτων πολλαπλού τρόπου ινών OM3 προσαρμόζεται στο ITU-τ G.651.1, TIA/EIA 492AAAC και iec60793-2-10 πρότυπα A1a.2a και συμμορφώνεται με όλες τις περιβαλλοντικές προδιαγραφές RoHS.

--MTRJ είναι ένας διπλός συνδετήρας και με τις δύο ίνες ενιαίο πολυμερές ferrule. Χρησιμοποιεί τις καρφίτσες για την ευθυγράμμιση και έχει τις αρσενικές και θηλυκές εκδόσεις. Πολλαπλού τρόπου μόνο, ο τομέας που ολοκληρώθηκε μόνο κοντά/συνδέει η μέθοδος.

- MTRJ καλύπτεται στα πρότυπα focis-12 intermateability συνδετήρων της TIA (Tia-604-12).

- MTRJ, η επιθυμία και ο opti-Jack είναι δύσκολοι συνδετήρες που εξετάζουν, δεδομένου ότι τα περισσότερα σύνολα δοκιμής δεν επιτρέπουν την άμεση προσαρμογή στο συνδετήρα. Εάν πρέπει να χρησιμοποιήσετε τα υβριδικά (ST ή Sc σε ΑΜ-RJ) καλώδια αναφοράς, δεν μπορείτε να κάνετε μια δοκιμή απώλειας εισαγωγής μεθόδου Β (μια αναφορά αλτών). Συνήθως η λύση είναι να γίνει μια με τρία καλώδια (μέθοδος Γ) αναφορά.

--OM3 τα σκοινιά μπαλωμάτων ινών λειτουργούν σε -20°C σε +70°C και έχουν μια ελάχιστη κάμπτοντας ακτίνα εγκαταστάσεων 5,0 εκατ. και μια ελάχιστη μακροπρόθεσμη κάμπτοντας ακτίνα 3 εκατ. 

-- Το αποτέλεσμα της δοκιμής παρέχεται για τα σκοινιά κάθε μπαλωμάτων

-- RoHS, πρότυπα Telcordia υποχωρητικά

-- Ιδιαίτερα προσαρμοσμένη λύση παραγωγής

 

 

Οπτικά χαρακτηριστικά:

 

Τύπος ινών διάφορος SM ΚΚ
Τύπος συνδετήρων FC, SC, ST, LC, MU, MTRJ FC, SC, ST, LC, MU, MTRJ
Απώλεια εισαγωγής (χαρακτηριστική) ≤0.3dB ≤0.3dB
Επιστροφής απώλεια (χαρακτηριστική) PC ≥50dB ≥35dB
UPC ≥55dB ≥35dB
APC ≥65dB  
Διάρκεια ζευγαρώματος ≤0.2dB
Θερμοκρασία αποθήκευσης 40℃~+ 80℃
Διάρκεια ≥1000 χρόνοι
Θερμοκρασία εργασίας - 20℃~+ 80℃

Mtrj-MTRJ διπλή εξαιρετική ποιότητα OM3 10G 50/125 σκοινιών μπαλωμάτων οπτικών ινών

 

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN FURONG FIBER OPTIC CABLE CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. kelvin

Τηλ.:: 86-0755-21000091

Φαξ: 86-0755-21000260

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
FTTH απόθεσης καλώδιο

Υπαίθριο 12 πυρήνων FTTH ινών πτώσης καλώδιο οπτικής ίνας τρόπου καλωδίων ενιαίο

1 ενιαίος τρόπος καλωδίων καλωδίων πτώσης πυρήνων επίπεδος οπτικός FTTH/πολυ καλώδιο οπτικών ινών τρόπου

καλώδιο πτώσης οπτικών ινών Ftth αμέταλλων μετάλλων 1 - 4 πυρήνα με το μέλος δύναμης 2

Πλαστική αυτοφερόμενη μορφή συνήθειας καλωδίων πτώσης FTTH GJYXCH GJYXFCH

Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών

Υψηλή πυκνότητα συμπαγές SM 24 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών STRAND LSZH

Στρατιωτικός ενιαίος τρόπος 24 οπτική ίνα CableG.657A1 G.657A2 επικοινωνίας σκελών

Η SZ προσάραξε το υπαίθριο ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών σκελών για Industial και στρατιωτικός με τη θήκη PE

Ο εσωτερικός πυρήνας 4 έως 12 καλωδίων οπτικών ινών διανομής για το κέντρο δεδομένων, ξεσπά καλώδιο

Οπτικών Ινών Patch Cord

Διπλό SM σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc τηλεπικοινωνιών με τη στίλβωση UPC/APC

12 πυρήνας 24 σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc πυρήνων για το δίκτυο επικοινωνίας και CATV

Διπλό FC ST δικτύων σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc LC καλωδίων 10G OM3 με το σακάκι LSZH

Άλτης 12 οπτικών ινών Sc MPO MTP μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τηλεπικοινωνιών πυρήνων

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Εξωτερική καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. Copyright © 2016 - 2019 fiberoptics-cables.com. All Rights Reserved. Developed by ECER