CO. ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ SHENZHEN FURONG, ΕΠΕ

Παρέχουμε την επαγγελματική λύση οπτικών ινών για σας

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Adapter

Μονοκατευθυντικός Singlemode τύπος μετάλλων προσαρμοστών οπτικών ινών του ST με το κεραμικό μανίκι

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Όλα παραδοθε'ντα εγκαίρως, είχαν μια ερώτηση για τους μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και πήραν μια γρήγορη απάντηση

—— Ernest

οι έγκαιρες απαντητικές, καλές επικοινωνίες μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, της μεγάλης αξίας του καλωδίου διανομής, και της ποιότητας είναι καλές

—— Greffen Thompson

Το αγοράσαμε για να εγκαταστήσουμε για το πρόγραμμα δικτύων μας, το υπαίθριο καλώδιο είναι νερό και υγρασία ανθεκτικά

—— Andrew Dan

Μεγάλος όρος, μεγάλη συσκευασία, μεγάλη ποιότητα

—— Brian D.Lepard

Μεγάλη αξία και λειτουργία

—— Edgar Allan

Είμαι Online Chat Now

Μονοκατευθυντικός Singlemode τύπος μετάλλων προσαρμοστών οπτικών ινών του ST με το κεραμικό μανίκι

Κίνα Μονοκατευθυντικός Singlemode τύπος μετάλλων προσαρμοστών οπτικών ινών του ST με το κεραμικό μανίκι προμηθευτής
Μονοκατευθυντικός Singlemode τύπος μετάλλων προσαρμοστών οπτικών ινών του ST με το κεραμικό μανίκι προμηθευτής Μονοκατευθυντικός Singlemode τύπος μετάλλων προσαρμοστών οπτικών ινών του ST με το κεραμικό μανίκι προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Μονοκατευθυντικός Singlemode τύπος μετάλλων προσαρμοστών οπτικών ινών του ST με το κεραμικό μανίκι

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: GuangDong
Μάρκα: FURONG
Πιστοποίηση: ROHS, ISO
Αριθμό μοντέλου: ADSTSMSX

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Πλαστικός δίσκος
Δυνατότητα προσφοράς: 50000pcs/ημέρα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Υλικό: Μετάλλων μοντέλο: ST
Πυρήνας ινών: Simplex Χρώμα ΚΑΠ σκόνης: Ο κόκκινος Μαύρος
Απώλεια εισαγωγής: <0> Connector: Θηλυκό του ST στο θηλυκό του ST

Περιγραφή:

Οι προσαρμοστές σχεδιάζονται για τα πολλαπλού τρόπου ή singlemode καλώδια. Οι singlemode προσαρμοστές προσφέρουν την ακριβέστερη ευθυγράμμιση των ακρών ferrules συνδετήρων. Έρχονται στις εκδόσεις να συνδέσουν τις ενιαίο ίνες, το ντούμπλεξ, ή μερικές φορές το τετράγωνο τεσσάρων ινών μαζί.

 

Οι προσαρμοστές οπτικών ινών του ST είναι διαθέσιμοι με το κεραμικό μανίκι στο simplex και το ντούμπλεξ, που στεγάζει για να είναι τύπος μετάλλων ή πλαστικός τύπος με τη χαμηλή εισαγωγή και το καλό interchangability. Το κεραμικό μανίκι οπτικών ινών εξασφαλίζει τη υψηλή ακρίβεια και τη χαμηλή απώλεια εισαγωγής με τη σταθερή απόδοση.

 

Προσφέρουμε τους εκτενείς προσαρμοστές οπτικών ινών συμπεριλαμβανομένων των τυποποιημένων προσαρμοστών SM UPC, APC SM, ΚΚ, OM3, OM4, OM5, υβριδικοί οπτικών ινών. γυμνοί προσαρμοστές ινών, θηλυκό στους αρσενικούς προσαρμοστές οπτικών ινών. 

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

1.  Διάφορες μορφές για την επιλογή 

2.  Υψηλό interchangablity και χαμηλή απώλεια εισαγωγής, σταθερή απόδοση

3.  Συμβατό σύστημα με τους συνδετήρες του ST

4.  Τα καλύμματα σκόνης προστατεύουν από τα συντρίμμια και το contanimation

5.  Το ορατό φως μπορεί να δει σε όλο τον προσαρμοστή

 

 

Χαρακτηριστικά:

Απώλεια εισαγωγών: <0>
Χρόνοι ζευγαρώματος 1000times
Εκτατή δύναμη 100N
Λειτουργούσα θερμοκρασία -4 º Γ σε +75 º Γ

 

 

 

 

Μονοκατευθυντικός Singlemode τύπος μετάλλων προσαρμοστών οπτικών ινών του ST με το κεραμικό μανίκιΜονοκατευθυντικός Singlemode τύπος μετάλλων προσαρμοστών οπτικών ινών του ST με το κεραμικό μανίκι

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN FURONG FIBER OPTIC CABLE CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. kelvin

Τηλ.:: 86-0755-21000091

Φαξ: 86-0755-21000260

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
FTTH απόθεσης καλώδιο

Υπαίθριο 12 πυρήνων FTTH ινών πτώσης καλώδιο οπτικής ίνας τρόπου καλωδίων ενιαίο

1 ενιαίος τρόπος καλωδίων καλωδίων πτώσης πυρήνων επίπεδος οπτικός FTTH/πολυ καλώδιο οπτικών ινών τρόπου

καλώδιο πτώσης οπτικών ινών Ftth αμέταλλων μετάλλων 1 - 4 πυρήνα με το μέλος δύναμης 2

Πλαστική αυτοφερόμενη μορφή συνήθειας καλωδίων πτώσης FTTH GJYXCH GJYXFCH

Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών

Υψηλή πυκνότητα συμπαγές SM 24 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών STRAND LSZH

Στρατιωτικός ενιαίος τρόπος 24 οπτική ίνα CableG.657A1 G.657A2 επικοινωνίας σκελών

Η SZ προσάραξε το υπαίθριο ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών σκελών για Industial και στρατιωτικός με τη θήκη PE

Ο εσωτερικός πυρήνας 4 έως 12 καλωδίων οπτικών ινών διανομής για το κέντρο δεδομένων, ξεσπά καλώδιο

Οπτικών Ινών Patch Cord

Διπλό SM σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc τηλεπικοινωνιών με τη στίλβωση UPC/APC

12 πυρήνας 24 σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc πυρήνων για το δίκτυο επικοινωνίας και CATV

Διπλό FC ST δικτύων σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc LC καλωδίων 10G OM3 με το σακάκι LSZH

Άλτης 12 οπτικών ινών Sc MPO MTP μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τηλεπικοινωνιών πυρήνων

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Εξωτερική καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. Copyright © 2016 - 2019 fiberoptics-cables.com. All Rights Reserved. Developed by ECER