CO. ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ SHENZHEN FURONG, ΕΠΕ

Παρέχουμε την επαγγελματική λύση οπτικών ινών για σας

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Adapter

Singlemode ή πολλαπλού τρόπου αρσενικό Lc υβριδικό προσαρμοστή οπτικών ινών Sc στο θηλυκό με

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Όλα παραδοθε'ντα εγκαίρως, είχαν μια ερώτηση για τους μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και πήραν μια γρήγορη απάντηση

—— Ernest

οι έγκαιρες απαντητικές, καλές επικοινωνίες μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, της μεγάλης αξίας του καλωδίου διανομής, και της ποιότητας είναι καλές

—— Greffen Thompson

Το αγοράσαμε για να εγκαταστήσουμε για το πρόγραμμα δικτύων μας, το υπαίθριο καλώδιο είναι νερό και υγρασία ανθεκτικά

—— Andrew Dan

Μεγάλος όρος, μεγάλη συσκευασία, μεγάλη ποιότητα

—— Brian D.Lepard

Μεγάλη αξία και λειτουργία

—— Edgar Allan

Είμαι Online Chat Now

Singlemode ή πολλαπλού τρόπου αρσενικό Lc υβριδικό προσαρμοστή οπτικών ινών Sc στο θηλυκό με

Κίνα Singlemode ή πολλαπλού τρόπου αρσενικό Lc υβριδικό προσαρμοστή οπτικών ινών Sc στο θηλυκό με προμηθευτής
Singlemode ή πολλαπλού τρόπου αρσενικό Lc υβριδικό προσαρμοστή οπτικών ινών Sc στο θηλυκό με προμηθευτής Singlemode ή πολλαπλού τρόπου αρσενικό Lc υβριδικό προσαρμοστή οπτικών ινών Sc στο θηλυκό με προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Singlemode ή πολλαπλού τρόπου αρσενικό Lc υβριδικό προσαρμοστή οπτικών ινών Sc στο θηλυκό με

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: GuangDong
Μάρκα: FURONG
Πιστοποίηση: ROHS, ISO
Αριθμό μοντέλου: Adsmlcm-SCF

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Πλαστικός δίσκος
Δυνατότητα προσφοράς: 50000pcs/ημέρα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Υλικό: Μετάλλων Φλάντζα: με
Πυρήνας ινών: Αμφίδρομη λειτουργία Connector: LC ΑΡΣΕΝΙΚΟ
Απώλεια εισαγωγής: <0> Συνδετήρας 2: Θηλυκό Sc

LC το αρσενικό στο θηλυκό διπλό ΚΚ OM3 υβριδικό ίνα προσαρμοστή Sc προσφέρει μια λύση για τις υβριδικές εφαρμογές όπου τα δύο διαφορετικά είδη συνδετήρων ινών ή συνελεύσεων καλωδίων πρέπει να συνδεθούν το ένα με το άλλο. Τα περισσότερα από τα υβριδικά κεραμικά μανίκια υψηλής ακρίβειας χρήσης προσαρμοστών ινών που επιτρέπουν το αξιόπιστο ferrule ζευγάρωμα και εξασφαλίζουν τη χαμηλή απώλεια εισαγωγής και την επιστροφής απώλεια κατά τη διάρκεια της σύνδεσης.

Η κύρια λειτουργία του αρσενικού διπλού υβριδικού προσαρμοστή οπτικών ινών Sc μας θηλυκός-LC είναι για τη σύνδεση μεταξύ των διάφορων διαφορετικών συνδετήρων οπτικών ινών, των σκοινιών μπαλωμάτων οπτικών ινών, των πλεξίδων οπτικών ινών και των εξοπλισμών οπτικών ινών, διαφορετικές μορφές, αλλά προσφέρει τη σημείο στο σημείο σύνδεση στο δίκτυο οπτικών ινών.

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Μεγάλης ακρίβειας μανίκι

Η απώλεια εισαγωγής είναι χαμηλή

Η σταθερότητα περιβάλλοντος είναι ισχυρή

Εύκολος να εγκαταστήσει

Simplex ή ντούμπλεξ για την επιλογή

Εφαρμογές

Δίκτυα τηλεπικοινωνιών

Δίκτυα τοπικής περιοχής

Στοιχεία - δίκτυα επεξεργασίας

Καλωδιακή τηλεόραση

Διανομή εγκαταστάσεων

Εξεταστικά όργανα μέτρησης

 

Χαρακτηριστικά:

Απώλεια εισαγωγών: <0>
Χρόνοι ζευγαρώματος 500times
Εκτατή δύναμη 100N
Λειτουργούσα θερμοκρασία -4 º Γ σε +75 º Γ

Singlemode ή πολλαπλού τρόπου αρσενικό Lc υβριδικό προσαρμοστή οπτικών ινών Sc στο θηλυκό μεSinglemode ή πολλαπλού τρόπου αρσενικό Lc υβριδικό προσαρμοστή οπτικών ινών Sc στο θηλυκό με

 

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN FURONG FIBER OPTIC CABLE CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. kelvin

Τηλ.:: 86-0755-21000091

Φαξ: 86-0755-21000260

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
FTTH απόθεσης καλώδιο

Υπαίθριο 12 πυρήνων FTTH ινών πτώσης καλώδιο οπτικής ίνας τρόπου καλωδίων ενιαίο

1 ενιαίος τρόπος καλωδίων καλωδίων πτώσης πυρήνων επίπεδος οπτικός FTTH/πολυ καλώδιο οπτικών ινών τρόπου

καλώδιο πτώσης οπτικών ινών Ftth αμέταλλων μετάλλων 1 - 4 πυρήνα με το μέλος δύναμης 2

Πλαστική αυτοφερόμενη μορφή συνήθειας καλωδίων πτώσης FTTH GJYXCH GJYXFCH

Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών

Υψηλή πυκνότητα συμπαγές SM 24 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών STRAND LSZH

Στρατιωτικός ενιαίος τρόπος 24 οπτική ίνα CableG.657A1 G.657A2 επικοινωνίας σκελών

Η SZ προσάραξε το υπαίθριο ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών σκελών για Industial και στρατιωτικός με τη θήκη PE

Ο εσωτερικός πυρήνας 4 έως 12 καλωδίων οπτικών ινών διανομής για το κέντρο δεδομένων, ξεσπά καλώδιο

Οπτικών Ινών Patch Cord

Διπλό SM σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc τηλεπικοινωνιών με τη στίλβωση UPC/APC

12 πυρήνας 24 σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc πυρήνων για το δίκτυο επικοινωνίας και CATV

Διπλό FC ST δικτύων σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc LC καλωδίων 10G OM3 με το σακάκι LSZH

Άλτης 12 οπτικών ινών Sc MPO MTP μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τηλεπικοινωνιών πυρήνων

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Εξωτερική καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. Copyright © 2016 - 2019 fiberoptics-cables.com. All Rights Reserved. Developed by ECER