CO. ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ SHENZHEN FURONG, ΕΠΕ

Παρέχουμε την επαγγελματική λύση οπτικών ινών για σας

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΕξωτερική καλώδιο οπτικών ινών

GYTC8Y53 σχήμα 8 καλώδιο οπτικής ίνας τεθωρακισμένων ταινιών χάλυβα μελών δύναμης μετάλλων αγγελιοφόρων μετάλλων

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Όλα παραδοθε'ντα εγκαίρως, είχαν μια ερώτηση για τους μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και πήραν μια γρήγορη απάντηση

—— Ernest

οι έγκαιρες απαντητικές, καλές επικοινωνίες μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, της μεγάλης αξίας του καλωδίου διανομής, και της ποιότητας είναι καλές

—— Greffen Thompson

Το αγοράσαμε για να εγκαταστήσουμε για το πρόγραμμα δικτύων μας, το υπαίθριο καλώδιο είναι νερό και υγρασία ανθεκτικά

—— Andrew Dan

Μεγάλος όρος, μεγάλη συσκευασία, μεγάλη ποιότητα

—— Brian D.Lepard

Μεγάλη αξία και λειτουργία

—— Edgar Allan

Είμαι Online Chat Now

GYTC8Y53 σχήμα 8 καλώδιο οπτικής ίνας τεθωρακισμένων ταινιών χάλυβα μελών δύναμης μετάλλων αγγελιοφόρων μετάλλων

Κίνα GYTC8Y53 σχήμα 8 καλώδιο οπτικής ίνας τεθωρακισμένων ταινιών χάλυβα μελών δύναμης μετάλλων αγγελιοφόρων μετάλλων προμηθευτής
GYTC8Y53 σχήμα 8 καλώδιο οπτικής ίνας τεθωρακισμένων ταινιών χάλυβα μελών δύναμης μετάλλων αγγελιοφόρων μετάλλων προμηθευτής GYTC8Y53 σχήμα 8 καλώδιο οπτικής ίνας τεθωρακισμένων ταινιών χάλυβα μελών δύναμης μετάλλων αγγελιοφόρων μετάλλων προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  GYTC8Y53 σχήμα 8 καλώδιο οπτικής ίνας τεθωρακισμένων ταινιών χάλυβα μελών δύναμης μετάλλων αγγελιοφόρων μετάλλων

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: DongGuang Κίνα
Μάρκα: Furong
Πιστοποίηση: SGS, ISO
Αριθμό μοντέλου: GYTC8Y53

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 2KM
Τιμή: NEGOTIABLE
Συσκευασία λεπτομέρειες: Ξύλινο τύμπανο
Δυνατότητα προσφοράς: 2000KM/day
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Σακάκι: PE Η HDPE Μέλος δύναμης: Γαλβανισμένο σκέλος χαλύβδινο σύρμα
Εγκατάσταση: εναέριος/υπόγεια Τύπος Fiber: SM ή ΚΚ
Δομή: σχήμα 8 Αγγελιοφόρος: Χάλυβα

Δομή:

--Η ειδική ένωση πλήρωσης σωλήνων εξασφαλίζει μια κρίσιμη προστασία της ίνας
--Η ειδική σχεδιασμένη συμπαγής δομή είναι καλή στην παρεμπόδιση των χαλαρών σωλήνων από να συρρικνωθεί
--Χαλύβδινο σύρμα που χρησιμοποιείται ως κεντρικό μέλος δύναμης

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

--Χαμηλές μείωση και διασπορά μετάδοσης οπτικής ίνας.
--Το λογικό σχέδιο, ο ακριβής έλεγχος του υπερβολικού μήκους της οπτικής ίνας στο χαλαρό σωλήνα και η βέλτιστη διαδικασία τηλεγράφησης δίνουν τα καλώδια τις άριστες μηχανικές και περιβαλλοντικές ιδιότητες.

--Το συμπαγές σχέδιο καλωδίων και προσαραγμένη η η SZ δομή αποτρέπουν τις ίνες στα καλώδια από τονισμένος ακόμη και στο πλαίσιο των σκληρών περιβαλλόντων.
--Το εμποδίζοντας πήκτωμα νερού που γεμίζουν έξω από το μέλος δύναμης και μέσα στον πυρήνα καλωδίων εξασφαλίζει άριστοι αδιάβροχο και moisture-resistance του καλωδίου.

--Άριστη ευελιξία και κάμπτοντας δύναμη του καλωδίου.

 


Προδιαγραφή:

 
    G.652 50/125μm 62.5/125μm

Μείωση

(+20℃)

@850nm   3.0dB/km 3.0dB/km
@1300nm   1,0dB/km 1.0dB/km
@1310nm 0.36dB/km    
@1550nm 0.22dB/km    

Εύρος ζώνης

(Κατηγορία Α)

@850nm   500MHz/km 200MHz/km
@1300nm   1000MHz/km 600MHz/km
Αριθμητικό άνοιγμα   0,2±0.015NA 0,275±0.015NA
Κομμένο καλώδιο μήκος κύματος λcc 1260nm    

 

GYTC8Y53 σχήμα 8 καλώδιο οπτικής ίνας τεθωρακισμένων ταινιών χάλυβα μελών δύναμης μετάλλων αγγελιοφόρων μετάλλωνGYTC8Y53 σχήμα 8 καλώδιο οπτικής ίνας τεθωρακισμένων ταινιών χάλυβα μελών δύναμης μετάλλων αγγελιοφόρων μετάλλων

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN FURONG FIBER OPTIC CABLE CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. kelvin

Τηλ.:: 86-0755-21000091

Φαξ: 86-0755-21000260

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
FTTH απόθεσης καλώδιο

Υπαίθριο 12 πυρήνων FTTH ινών πτώσης καλώδιο οπτικής ίνας τρόπου καλωδίων ενιαίο

1 ενιαίος τρόπος καλωδίων καλωδίων πτώσης πυρήνων επίπεδος οπτικός FTTH/πολυ καλώδιο οπτικών ινών τρόπου

καλώδιο πτώσης οπτικών ινών Ftth αμέταλλων μετάλλων 1 - 4 πυρήνα με το μέλος δύναμης 2

Πλαστική αυτοφερόμενη μορφή συνήθειας καλωδίων πτώσης FTTH GJYXCH GJYXFCH

Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών

Υψηλή πυκνότητα συμπαγές SM 24 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών STRAND LSZH

Στρατιωτικός ενιαίος τρόπος 24 οπτική ίνα CableG.657A1 G.657A2 επικοινωνίας σκελών

Η SZ προσάραξε το υπαίθριο ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών σκελών για Industial και στρατιωτικός με τη θήκη PE

Ο εσωτερικός πυρήνας 4 έως 12 καλωδίων οπτικών ινών διανομής για το κέντρο δεδομένων, ξεσπά καλώδιο

Οπτικών Ινών Patch Cord

Διπλό SM σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc τηλεπικοινωνιών με τη στίλβωση UPC/APC

12 πυρήνας 24 σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc πυρήνων για το δίκτυο επικοινωνίας και CATV

Διπλό FC ST δικτύων σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc LC καλωδίων 10G OM3 με το σακάκι LSZH

Άλτης 12 οπτικών ινών Sc MPO MTP μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τηλεπικοινωνιών πυρήνων

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Εξωτερική καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. Copyright © 2016 - 2019 fiberoptics-cables.com. All Rights Reserved. Developed by ECER