CO. ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ SHENZHEN FURONG, ΕΠΕ

Παρέχουμε την επαγγελματική λύση οπτικών ινών για σας

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών ινών Ferrule

Ανθεκτικό ευρυζωνικό οπτικό SC/LC FTTX Ferrule υψηλής ακρίβειας ινών για την επικοινωνία δικτύων δεδομένων

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Όλα παραδοθε'ντα εγκαίρως, είχαν μια ερώτηση για τους μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και πήραν μια γρήγορη απάντηση

—— Ernest

οι έγκαιρες απαντητικές, καλές επικοινωνίες μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, της μεγάλης αξίας του καλωδίου διανομής, και της ποιότητας είναι καλές

—— Greffen Thompson

Το αγοράσαμε για να εγκαταστήσουμε για το πρόγραμμα δικτύων μας, το υπαίθριο καλώδιο είναι νερό και υγρασία ανθεκτικά

—— Andrew Dan

Μεγάλος όρος, μεγάλη συσκευασία, μεγάλη ποιότητα

—— Brian D.Lepard

Μεγάλη αξία και λειτουργία

—— Edgar Allan

Είμαι Online Chat Now

Ανθεκτικό ευρυζωνικό οπτικό SC/LC FTTX Ferrule υψηλής ακρίβειας ινών για την επικοινωνία δικτύων δεδομένων

Κίνα Ανθεκτικό ευρυζωνικό οπτικό SC/LC FTTX Ferrule υψηλής ακρίβειας ινών για την επικοινωνία δικτύων δεδομένων προμηθευτής
Ανθεκτικό ευρυζωνικό οπτικό SC/LC FTTX Ferrule υψηλής ακρίβειας ινών για την επικοινωνία δικτύων δεδομένων προμηθευτής Ανθεκτικό ευρυζωνικό οπτικό SC/LC FTTX Ferrule υψηλής ακρίβειας ινών για την επικοινωνία δικτύων δεδομένων προμηθευτής Ανθεκτικό ευρυζωνικό οπτικό SC/LC FTTX Ferrule υψηλής ακρίβειας ινών για την επικοινωνία δικτύων δεδομένων προμηθευτής Ανθεκτικό ευρυζωνικό οπτικό SC/LC FTTX Ferrule υψηλής ακρίβειας ινών για την επικοινωνία δικτύων δεδομένων προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Ανθεκτικό ευρυζωνικό οπτικό SC/LC FTTX Ferrule υψηλής ακρίβειας ινών για την επικοινωνία δικτύων δεδομένων

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: FURONG
Πιστοποίηση: ROHS SGS
Αριθμό μοντέλου: Οπτικών ινών Ferrule

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1000 τεμ
Τιμή: Neogotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: 200 PC ανά τσάντα
Χρόνος παράδοσης: 3-7 ημέρες
Όροι πληρωμής: L / C, T / T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 30000 PC ανά ημέρα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Υλικό: Κεραμικά Τύπος: APC, UPC, SPC
Εξωτερική Διάμετρος: 125 ή 250 Κατάλληλος για το συνδετήρα: LC ή Sc
Concentricity: ≤0.001

Ανθεκτικό ευρυζωνικό οπτικό Ferrule ινών FTTX για την επικοινωνία δικτύων δεδομένων

 

 

Γρήγορη λεπτομέρεια:

  1. Όνομα: SM Ferrule
  2. Τύπος: Πρότυπα, γωνία, βήμα
  3. Ferrule τέλος-πρόσωπο: APC PC UPC
  4. Υλικό: Κεραμικός/Zirconia, μέταλλο
  5. Εξωτερική διάμετρος: φ2.5mm (FC/SC/ST), φ1.25mm (LC/MU)
  6. Εσωτερική διάμετρος: 125,125.5, 126um (SM), 127,128um (ΚΚ)

 

Περιγραφή:

 

Ferrule κρατά τις ίνες ακριβώς ευθυγραμμισμένες μέσα στο συνδετήρα.

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

  1. Ιδιαίτερα ανθεκτική και σταθερή υλική ιδιοκτησία υπό τις αυστηρές περιβαλλοντικές συνθήκες
  2. Υψηλή αξιοπιστία
  3. Υψηλή ανακλαστικότητα
  4. Υψηλός - ποιότητα και ανταγωνιστική τιμή
  5. Αγαθό η ομοαξονική ακρίβεια ανοχής και μεγέθους
  6.  

Εφαρμογή:

  1. Ευρεία ζώνη
  2. FTTX.
  3. Επικοινωνία δικτύων δεδομένων
  4. Στρατιωτική επικοινωνία δικτύων δεδομένων

 

Προδιαγραφή:

 

Παράμετρος Ενιαίος τρόπος Πολυ τρόπος
Εξωτερική διάμετρος Ø2.4990
Ανοχή OD ±0.0005 ±0.001
Εσωτερική διάμετρος Ø0.125
Ανοχή ταυτότητας +0.001/0 +0.004/0
Ferrule μήκος 10.5±0.05 10.5+0.05/0.1
Concentricity ≤0.001 ≤0.004
Ακτίνα καμπυλών τελών 15+10/5

 

Το πλεονέκτημά μας


1. Επαγγελματικός κατασκευαστής.
2. Παρέχουμε στη λύση οπτικών ινών καλής ποιότητας την ανταγωνιστική τιμή κατασκευής
3. Καλύτερος χρόνος παράδοσης
4. Η υπηρεσία cOem παρέχει, το λογότυπο και το σχέδιό σας χαιρετίζονται.
5. Μεγάλης απόστασης αναθεώρηση εργοστασίων από την τηλεοπτική συζήτηση
6. Μπορέστε να είστε προσαρμοσμένη παραγωγή της λύσης οπτικών ινών

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN FURONG FIBER OPTIC CABLE CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. kelvin

Τηλ.:: 86-0755-21000091

Φαξ: 86-0755-21000260

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

FTTH απόθεσης καλώδιο

Υπαίθριο 12 πυρήνων FTTH ινών πτώσης καλώδιο οπτικής ίνας τρόπου καλωδίων ενιαίο

1 ενιαίος τρόπος καλωδίων καλωδίων πτώσης πυρήνων επίπεδος οπτικός FTTH/πολυ καλώδιο οπτικών ινών τρόπου

καλώδιο πτώσης οπτικών ινών Ftth αμέταλλων μετάλλων 1 - 4 πυρήνα με το μέλος δύναμης 2

Πλαστική αυτοφερόμενη μορφή συνήθειας καλωδίων πτώσης FTTH GJYXCH GJYXFCH

Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών

Υψηλή πυκνότητα συμπαγές SM 24 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών STRAND LSZH

Στρατιωτικός ενιαίος τρόπος 24 οπτική ίνα CableG.657A1 G.657A2 επικοινωνίας σκελών

Η SZ προσάραξε το υπαίθριο ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών σκελών για Industial και στρατιωτικός με τη θήκη PE

Ο εσωτερικός πυρήνας 4 έως 12 καλωδίων οπτικών ινών διανομής για το κέντρο δεδομένων, ξεσπά καλώδιο

Οπτικών Ινών Patch Cord

Διπλό SM σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc τηλεπικοινωνιών με τη στίλβωση UPC/APC

12 πυρήνας 24 σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc πυρήνων για το δίκτυο επικοινωνίας και CATV

Διπλό FC ST δικτύων σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc LC καλωδίων 10G OM3 με το σακάκι LSZH

Άλτης 12 οπτικών ινών Sc MPO MTP μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τηλεπικοινωνιών πυρήνων

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Εξωτερική καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. Copyright © 2016 - 2019 fiberoptics-cables.com. All Rights Reserved. Developed by ECER