CO. ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ SHENZHEN FURONG, ΕΠΕ

Παρέχουμε την επαγγελματική λύση οπτικών ινών για σας

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Adapter

Υβριδικό πολλαπλού τρόπου SGS περασμάτων ROHS προσαρμοστών οπτικών καλωδίων ST-LC οπτικών ινών Sc-LC

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Όλα παραδοθε'ντα εγκαίρως, είχαν μια ερώτηση για τους μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και πήραν μια γρήγορη απάντηση

—— Ernest

οι έγκαιρες απαντητικές, καλές επικοινωνίες μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, της μεγάλης αξίας του καλωδίου διανομής, και της ποιότητας είναι καλές

—— Greffen Thompson

Το αγοράσαμε για να εγκαταστήσουμε για το πρόγραμμα δικτύων μας, το υπαίθριο καλώδιο είναι νερό και υγρασία ανθεκτικά

—— Andrew Dan

Μεγάλος όρος, μεγάλη συσκευασία, μεγάλη ποιότητα

—— Brian D.Lepard

Μεγάλη αξία και λειτουργία

—— Edgar Allan

Είμαι Online Chat Now

Υβριδικό πολλαπλού τρόπου SGS περασμάτων ROHS προσαρμοστών οπτικών καλωδίων ST-LC οπτικών ινών Sc-LC

Κίνα Υβριδικό πολλαπλού τρόπου SGS περασμάτων ROHS προσαρμοστών οπτικών καλωδίων ST-LC οπτικών ινών Sc-LC προμηθευτής
Υβριδικό πολλαπλού τρόπου SGS περασμάτων ROHS προσαρμοστών οπτικών καλωδίων ST-LC οπτικών ινών Sc-LC προμηθευτής Υβριδικό πολλαπλού τρόπου SGS περασμάτων ROHS προσαρμοστών οπτικών καλωδίων ST-LC οπτικών ινών Sc-LC προμηθευτής Υβριδικό πολλαπλού τρόπου SGS περασμάτων ROHS προσαρμοστών οπτικών καλωδίων ST-LC οπτικών ινών Sc-LC προμηθευτής Υβριδικό πολλαπλού τρόπου SGS περασμάτων ROHS προσαρμοστών οπτικών καλωδίων ST-LC οπτικών ινών Sc-LC προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Υβριδικό πολλαπλού τρόπου SGS περασμάτων ROHS προσαρμοστών οπτικών καλωδίων ST-LC οπτικών ινών Sc-LC

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: FURONG
Πιστοποίηση: ROHS SGS
Αριθμό μοντέλου: Οπτικών Ινών Adapter

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10 τεμ
Τιμή: Neogotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: PC 1 ανά τσάντα
Χρόνος παράδοσης: 3-7 ημέρες
Όροι πληρωμής: L / C, T / T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 30000 PC ανά ημέρα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος

Υβριδικό πολλαπλού τρόπου SGS περασμάτων ROHS προσαρμοστών οπτικών καλωδίων ST-LC οπτικών ινών Sc-LC

 

 

Γρήγορες λεπτομέρειες

  1. Τύπος: FC-LC, SC-LC, ST-LC, FC-SC….
  2. Τρόπος: Singlemode και πολλαπλού τρόπου
  3. Τέλος-πρόσωπο: UPC, APC
  4. Μανίκι: Κεραμικό μανίκι, μανίκι χαλκού
  5. Στέγαση: Κράμα ψευδάργυρου, χαλκός, πλαστικό
  6. ROHS, SGS

 

Περιγραφή:

 

Ένας προσαρμοστής είναι μια μηχανική συσκευή με σκοπό να ευθυγραμμίσει τους συνδετήρες οπτικών ινών. Περιέχει το μανίκι διασύνδεσης, το οποίο κρατά δύο ferrules από κοινού.
Οι υβριδικοί προσαρμοστές οπτικών ινών προσφέρουν μια λύση για τις υβριδικές εφαρμογές όπου τα δύο διαφορετικά είδη συνδετήρων ινών ή συνελεύσεων καλωδίων πρέπει να συνδεθούν το ένα με το άλλο.

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

  1. Άριστη απώλεια εισαγωγής
  2. Καλό inerchangeability
  3. Εφαρμόσιμα πρότυπα: IEC 61754-13
  4. Προαιρετικός υβριδικός προσαρμοστής
  5. Περιβαλλοντικά σταθερός και αξιόπιστος
  6. Ακριβές μέγεθος

 

Εφαρμογή:

  1. Δίκτυο επικοινωνίας οπτικών ινών
  2. Οπτικό ευρυζωνικό δίκτυο πρόσβασης
  3. Σύστημα CATV
  4. Οπτική ενοργάνωση
  5. Το οπτικό τοπικό LAN
  6. Ελλιμενισμός προσαρμοστών

 

Προδιαγραφή:

 

Τύπος SC/FC/ST/LC/MU/MTRJ/MPO
Απώλεια εισαγωγής (DB) SM≤0.2dB, MM≤0.3dB
Επανάληψη (DB) ≤0.1dB
Διάρκεια μηχανισμών (500 κύκλοι, DB) ≤0.2dB
Σειρά θερμοκρασίας -40°C-+85°C
Υλικό του μανικιού Zirconia ή χαλκός

 

 

Αξιοπιστία που εξετάζει:

 

Στοιχείο Όνομα δοκιμής Πρόσθετη απώλεια εισαγωγής Πρόσθετη επιστροφής απώλεια
1 Μηχανική διάρκεια <0> <5db>
2 Επανάληψη <0> <5db>
3 Δύναμη κλειδαριών <0> <5db>
4 Χαμηλή δύναμη <0> <5db>
5 Υψηλής θερμοκρασίας <0> <5db>
6 Βράσιμο στον ατμό <0> <5db>
7 Κύκλος θερμοκρασίας <0> <5db>
8 Δόνηση <0> <5db>
9 Πτώση <0> <5db>

 

 

Το πλεονέκτημά μας


1. Επαγγελματικός κατασκευαστής καλωδίων.
2. Παρέχουμε στο καλώδιο οπτικών ινών καλής ποιότητας την ανταγωνιστική τιμή κατασκευής
3. Καλύτερος χρόνος παράδοσης
4. Η υπηρεσία cOem παρέχει, το λογότυπο και το σχέδιό σας χαιρετίζονται.
5. Μεγάλης απόστασης αναθεώρηση εργοστασίων από την τηλεοπτική συζήτηση
6. Μπορέστε να είστε προσαρμοσμένη παραγωγή του καλωδίου οπτικών ινών
7. 30 καλωδίων έτη ζωής υπηρεσιών, ακόμη και 60 καλωδίων έτη ζωής υπηρεσιών.

 

υβριδικός προσαρμοστής

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN FURONG FIBER OPTIC CABLE CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. kelvin

Τηλ.:: 86-0755-21000091

Φαξ: 86-0755-21000260

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
FTTH απόθεσης καλώδιο

Υπαίθριο 12 πυρήνων FTTH ινών πτώσης καλώδιο οπτικής ίνας τρόπου καλωδίων ενιαίο

1 ενιαίος τρόπος καλωδίων καλωδίων πτώσης πυρήνων επίπεδος οπτικός FTTH/πολυ καλώδιο οπτικών ινών τρόπου

καλώδιο πτώσης οπτικών ινών Ftth αμέταλλων μετάλλων 1 - 4 πυρήνα με το μέλος δύναμης 2

Πλαστική αυτοφερόμενη μορφή συνήθειας καλωδίων πτώσης FTTH GJYXCH GJYXFCH

Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών

Υψηλή πυκνότητα συμπαγές SM 24 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών STRAND LSZH

Στρατιωτικός ενιαίος τρόπος 24 οπτική ίνα CableG.657A1 G.657A2 επικοινωνίας σκελών

Η SZ προσάραξε το υπαίθριο ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών σκελών για Industial και στρατιωτικός με τη θήκη PE

Ο εσωτερικός πυρήνας 4 έως 12 καλωδίων οπτικών ινών διανομής για το κέντρο δεδομένων, ξεσπά καλώδιο

Οπτικών Ινών Patch Cord

Διπλό SM σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc τηλεπικοινωνιών με τη στίλβωση UPC/APC

12 πυρήνας 24 σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc πυρήνων για το δίκτυο επικοινωνίας και CATV

Διπλό FC ST δικτύων σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc LC καλωδίων 10G OM3 με το σακάκι LSZH

Άλτης 12 οπτικών ινών Sc MPO MTP μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τηλεπικοινωνιών πυρήνων

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Εξωτερική καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. Copyright © 2016 - 2019 fiberoptics-cables.com. All Rights Reserved. Developed by ECER