CO. ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ SHENZHEN FURONG, ΕΠΕ

Παρέχουμε την επαγγελματική λύση οπτικών ινών για σας

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Adapter

LC OM3 πολυ προσαρμοστής καλωδίων οπτικών ινών τρόπου διπλός με την υψηλή επιστροφής απώλεια, μορφή Sc

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Όλα παραδοθε'ντα εγκαίρως, είχαν μια ερώτηση για τους μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και πήραν μια γρήγορη απάντηση

—— Ernest

οι έγκαιρες απαντητικές, καλές επικοινωνίες μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, της μεγάλης αξίας του καλωδίου διανομής, και της ποιότητας είναι καλές

—— Greffen Thompson

Το αγοράσαμε για να εγκαταστήσουμε για το πρόγραμμα δικτύων μας, το υπαίθριο καλώδιο είναι νερό και υγρασία ανθεκτικά

—— Andrew Dan

Μεγάλος όρος, μεγάλη συσκευασία, μεγάλη ποιότητα

—— Brian D.Lepard

Μεγάλη αξία και λειτουργία

—— Edgar Allan

Είμαι Online Chat Now

LC OM3 πολυ προσαρμοστής καλωδίων οπτικών ινών τρόπου διπλός με την υψηλή επιστροφής απώλεια, μορφή Sc

Κίνα LC OM3 πολυ προσαρμοστής καλωδίων οπτικών ινών τρόπου διπλός με την υψηλή επιστροφής απώλεια, μορφή Sc προμηθευτής
LC OM3 πολυ προσαρμοστής καλωδίων οπτικών ινών τρόπου διπλός με την υψηλή επιστροφής απώλεια, μορφή Sc προμηθευτής LC OM3 πολυ προσαρμοστής καλωδίων οπτικών ινών τρόπου διπλός με την υψηλή επιστροφής απώλεια, μορφή Sc προμηθευτής LC OM3 πολυ προσαρμοστής καλωδίων οπτικών ινών τρόπου διπλός με την υψηλή επιστροφής απώλεια, μορφή Sc προμηθευτής LC OM3 πολυ προσαρμοστής καλωδίων οπτικών ινών τρόπου διπλός με την υψηλή επιστροφής απώλεια, μορφή Sc προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  LC OM3 πολυ προσαρμοστής καλωδίων οπτικών ινών τρόπου διπλός με την υψηλή επιστροφής απώλεια, μορφή Sc

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: FURONG
Πιστοποίηση: ROHS SGS
Αριθμό μοντέλου: Οπτικών Ινών Adapter

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10 τεμ
Τιμή: Neogotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: PC 1 ανά τσάντα
Χρόνος παράδοσης: 3-7 ημέρες
Όροι πληρωμής: L / C, T / T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 30000 PC ανά ημέρα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος

LC OM3 πολυ προσαρμοστής καλωδίων οπτικών ινών τρόπου διπλός με την υψηλή επιστροφής απώλεια, μορφή Sc

 

 

Γρήγορες λεπτομέρειες

  1. Τύπος: LC/UPC
  2. Τρόπος: OM3, πολλαπλού τρόπου
  3. Δομή: με τη φλάντζα, χωρίς φλάντζα
  4. Μανίκι: Κεραμικό μανίκι
  5. Χρώμα: Χρώμα Aqua
  6. Πυρήνας ινών: Ντούμπλεξ, μορφή Sc

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

  1. Τυποποίηση και Uniformization του περιβλήματος μετάλλων
  2. Καλή επανάληψη, ανταλλαξιμότητα και περιβαλλοντική σταθερότητα
  3. Μανίκι Zirconia ή χαλκού
  4. Μηχανική διάσταση ακρίβειας
  5. Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια

 

Εφαρμογή:

  1. Δοκιμή εξοπλισμού
  2. Δίκτυο τοπικής περιοχής
  3. Οπτική ενοργάνωση
  4. Σύστημα CATV, το οπτικό τοπικό LAN
  5. Δίκτυα τηλεπικοινωνιών
  6. Δίκτυο επικοινωνίας οπτικών ινών
  7. Οπτικό ευρυζωνικό δίκτυο πρόσβασης

 

Προδιαγραφή:

 

Παράμετρος Μονάδα LC, SC, FC, MU, ST, SC-ST, FC-ST, FC-SC, MTRJ E2000
SM ΚΚ SM ΚΚ SM
PC UPC APC PC PC UPC PC PC APC
Απώλεια εισαγωγής (χαρακτηριστική) DB ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.3
Επιστροφής απώλεια DB ≥45 ≥50 ≥60 ≥30 ≥45 ≥50 ≥35 ≥55 ≥75
Ανταλλαξιμότητα DB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
Επανάληψη DB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
Διάρκεια Χρόνος >1000 >1000 >1000
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40~75 -40~75 -40~75
Θερμοκρασία αποθήκευσης -45~85 -45~85 -45~85
 

Το πλεονέκτημά μας


1. Επαγγελματικός κατασκευαστής.
2. Παρέχουμε στη λύση οπτικών ινών καλής ποιότητας την ανταγωνιστική τιμή κατασκευής
3. Καλύτερος χρόνος παράδοσης
4. Η υπηρεσία cOem παρέχει, το λογότυπο και το σχέδιό σας χαιρετίζονται.
5. Μεγάλης απόστασης αναθεώρηση εργοστασίων από την τηλεοπτική συζήτηση
6. Μπορέστε να είστε προσαρμοσμένη παραγωγή της λύσης οπτικών ινών

 

LC προσαρμοστής

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN FURONG FIBER OPTIC CABLE CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. kelvin

Τηλ.:: 86-0755-21000091

Φαξ: 86-0755-21000260

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
FTTH απόθεσης καλώδιο

Υπαίθριο 12 πυρήνων FTTH ινών πτώσης καλώδιο οπτικής ίνας τρόπου καλωδίων ενιαίο

1 ενιαίος τρόπος καλωδίων καλωδίων πτώσης πυρήνων επίπεδος οπτικός FTTH/πολυ καλώδιο οπτικών ινών τρόπου

καλώδιο πτώσης οπτικών ινών Ftth αμέταλλων μετάλλων 1 - 4 πυρήνα με το μέλος δύναμης 2

Πλαστική αυτοφερόμενη μορφή συνήθειας καλωδίων πτώσης FTTH GJYXCH GJYXFCH

Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών

Υψηλή πυκνότητα συμπαγές SM 24 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών STRAND LSZH

Στρατιωτικός ενιαίος τρόπος 24 οπτική ίνα CableG.657A1 G.657A2 επικοινωνίας σκελών

Η SZ προσάραξε το υπαίθριο ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών σκελών για Industial και στρατιωτικός με τη θήκη PE

Ο εσωτερικός πυρήνας 4 έως 12 καλωδίων οπτικών ινών διανομής για το κέντρο δεδομένων, ξεσπά καλώδιο

Οπτικών Ινών Patch Cord

Διπλό SM σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc τηλεπικοινωνιών με τη στίλβωση UPC/APC

12 πυρήνας 24 σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc πυρήνων για το δίκτυο επικοινωνίας και CATV

Διπλό FC ST δικτύων σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc LC καλωδίων 10G OM3 με το σακάκι LSZH

Άλτης 12 οπτικών ινών Sc MPO MTP μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τηλεπικοινωνιών πυρήνων

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Εξωτερική καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. Copyright © 2016 - 2019 fiberoptics-cables.com. All Rights Reserved. Developed by ECER