CO. ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ SHENZHEN FURONG, ΕΠΕ

Παρέχουμε την επαγγελματική λύση οπτικών ινών για σας

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΕπιτροπή μπαλωμάτων Mpo

Καλώδιο υψηλής πυκνότητας που συνδέει με καλώδιο την επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO με τις κασέτες 12pcs MPO

Καλύτερα προϊόντα
 MPO

MPO

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Όλα παραδοθε'ντα εγκαίρως, είχαν μια ερώτηση για τους μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και πήραν μια γρήγορη απάντηση

—— Ernest

οι έγκαιρες απαντητικές, καλές επικοινωνίες μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, της μεγάλης αξίας του καλωδίου διανομής, και της ποιότητας είναι καλές

—— Greffen Thompson

Το αγοράσαμε για να εγκαταστήσουμε για το πρόγραμμα δικτύων μας, το υπαίθριο καλώδιο είναι νερό και υγρασία ανθεκτικά

—— Andrew Dan

Μεγάλος όρος, μεγάλη συσκευασία, μεγάλη ποιότητα

—— Brian D.Lepard

Μεγάλη αξία και λειτουργία

—— Edgar Allan

Είμαι Online Chat Now

Καλώδιο υψηλής πυκνότητας που συνδέει με καλώδιο την επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO με τις κασέτες 12pcs MPO

Κίνα Καλώδιο υψηλής πυκνότητας που συνδέει με καλώδιο την επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO με τις κασέτες 12pcs MPO προμηθευτής
Καλώδιο υψηλής πυκνότητας που συνδέει με καλώδιο την επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO με τις κασέτες 12pcs MPO προμηθευτής Καλώδιο υψηλής πυκνότητας που συνδέει με καλώδιο την επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO με τις κασέτες 12pcs MPO προμηθευτής Καλώδιο υψηλής πυκνότητας που συνδέει με καλώδιο την επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO με τις κασέτες 12pcs MPO προμηθευτής Καλώδιο υψηλής πυκνότητας που συνδέει με καλώδιο την επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO με τις κασέτες 12pcs MPO προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Καλώδιο υψηλής πυκνότητας που συνδέει με καλώδιο την επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO με τις κασέτες 12pcs MPO

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: FURONG
Πιστοποίηση: ROHS SGS
Αριθμό μοντέλου: Κασέτες MPO

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10 τεμ
Τιμή: Neogotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: PC 1 ανά τσάντα
Χρόνος παράδοσης: 3-5 ημέρες
Όροι πληρωμής: L / C, T / T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 50000 PC το μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος

Καλώδιο υψηλής πυκνότητας που συνδέει με καλώδιο την επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO με τις κασέτες 12pcs MPO

 

 

Γρήγορη λεπτομέρεια:

  1. Ικανότητα: κασέτες 12pcs MPO
  2. Υλικό: ελασματοποιημένος εν ψυχρώ χάλυβας
  3. Δομή: 4U, " ράφι 19 που τοποθετείται
  4. Όνομα: Επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO
  5. Διαθέσιμος λιμένας προσαρμοστών: LC (Duplex0, Sc (simplex/ντούμπλεξ)
  6. Υλικό πάχος: 1.2mm

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

  1. 19 το» τυποποιημένο μέγεθος, εύκολο εγκαθιστά
  2. Ελαφριά, ισχυρή δύναμη, αγαθό αντι-που συγκλονίζει και dustproof
  3. Καλά η διαχείριση καλωδίων, καλώδιο μπορεί να διακριθεί εύκολα
  4. Το ευρύχωρο διάστημα εξασφαλίζει καμμμένη ίνα αναλογία
  5. Όλη η πλεξίδα τύπων διαθέσιμη για την εγκατάσταση

 

Εφαρμογή:

  1. σύστημα καλωδίωσης καλωδίων υψηλής πυκνότητας
  2. σύστημα καλωδίωσης καλωδίων υψηλής αποδοτικότητας
  3. σύνδεση των γραμμών κορμών
  4. υψηλοί ενσωματωμένοι εξοπλισμός και συσκευές

 

Προδιαγραφές:

 

Τύπος 12MS-6 12MS-12 12ML-6 24ML-6
Τύπος ινών SM, ΚΚ, OM3, OM4
Αρίθμηση ινών 12 12 12 24
Αριθμός προσαρμοστών ανά επιτροπή 6 12 6 6
Μέτωπο τύπων προσαρμοστών Ντούμπλεξ Sc Simplex Sc LC ντούμπλεξ LC τετράγωνο
Μέτωπο χρώματος προσαρμοστών Μπλε, μπεζ, Aqua, πορφυρό
Πλάτη τύπων προσαρμοστών MPO/MTP
Πλάτη χρώματος προσαρμοστών Μαύρος

 

Το πλεονέκτημά μας


1. Επαγγελματικός κατασκευαστής.
2. Παρέχουμε στη λύση οπτικών ινών καλής ποιότητας την ανταγωνιστική τιμή κατασκευής
3. Καλύτερος χρόνος παράδοσης
4. Η υπηρεσία cOem παρέχει, το λογότυπο και το σχέδιό σας χαιρετίζονται.
5. Μεγάλης απόστασης αναθεώρηση εργοστασίων από την τηλεοπτική συζήτηση
6. Μπορέστε να είστε προσαρμοσμένη παραγωγή της λύσης οπτικών ινών

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN FURONG FIBER OPTIC CABLE CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. kelvin

Τηλ.:: 86-0755-21000091

Φαξ: 86-0755-21000260

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

FTTH απόθεσης καλώδιο

Υπαίθριο 12 πυρήνων FTTH ινών πτώσης καλώδιο οπτικής ίνας τρόπου καλωδίων ενιαίο

1 ενιαίος τρόπος καλωδίων καλωδίων πτώσης πυρήνων επίπεδος οπτικός FTTH/πολυ καλώδιο οπτικών ινών τρόπου

καλώδιο πτώσης οπτικών ινών Ftth αμέταλλων μετάλλων 1 - 4 πυρήνα με το μέλος δύναμης 2

Πλαστική αυτοφερόμενη μορφή συνήθειας καλωδίων πτώσης FTTH GJYXCH GJYXFCH

Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών

Υψηλή πυκνότητα συμπαγές SM 24 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών STRAND LSZH

Στρατιωτικός ενιαίος τρόπος 24 οπτική ίνα CableG.657A1 G.657A2 επικοινωνίας σκελών

Η SZ προσάραξε το υπαίθριο ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών σκελών για Industial και στρατιωτικός με τη θήκη PE

Ο εσωτερικός πυρήνας 4 έως 12 καλωδίων οπτικών ινών διανομής για το κέντρο δεδομένων, ξεσπά καλώδιο

Οπτικών Ινών Patch Cord

Διπλό SM σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc τηλεπικοινωνιών με τη στίλβωση UPC/APC

12 πυρήνας 24 σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc πυρήνων για το δίκτυο επικοινωνίας και CATV

Διπλό FC ST δικτύων σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc LC καλωδίων 10G OM3 με το σακάκι LSZH

Άλτης 12 οπτικών ινών Sc MPO MTP μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τηλεπικοινωνιών πυρήνων

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Εξωτερική καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. Copyright © 2016 - 2019 fiberoptics-cables.com. All Rights Reserved. Developed by ECER