CO. ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ SHENZHEN FURONG, ΕΠΕ

Παρέχουμε την επαγγελματική λύση οπτικών ινών για σας

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόνταοπτικών ινών μετατροπέας μέσων ενημέρωσης

Ενιαίος τρόπος υψηλής επίδοσης και πολλαπλού τρόπου ίνα Rj45 στο μετατροπέα μέσων

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Όλα παραδοθε'ντα εγκαίρως, είχαν μια ερώτηση για τους μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και πήραν μια γρήγορη απάντηση

—— Ernest

οι έγκαιρες απαντητικές, καλές επικοινωνίες μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, της μεγάλης αξίας του καλωδίου διανομής, και της ποιότητας είναι καλές

—— Greffen Thompson

Το αγοράσαμε για να εγκαταστήσουμε για το πρόγραμμα δικτύων μας, το υπαίθριο καλώδιο είναι νερό και υγρασία ανθεκτικά

—— Andrew Dan

Μεγάλος όρος, μεγάλη συσκευασία, μεγάλη ποιότητα

—— Brian D.Lepard

Μεγάλη αξία και λειτουργία

—— Edgar Allan

Είμαι Online Chat Now

Ενιαίος τρόπος υψηλής επίδοσης και πολλαπλού τρόπου ίνα Rj45 στο μετατροπέα μέσων

Κίνα Ενιαίος τρόπος υψηλής επίδοσης και πολλαπλού τρόπου ίνα Rj45 στο μετατροπέα μέσων προμηθευτής
Ενιαίος τρόπος υψηλής επίδοσης και πολλαπλού τρόπου ίνα Rj45 στο μετατροπέα μέσων προμηθευτής Ενιαίος τρόπος υψηλής επίδοσης και πολλαπλού τρόπου ίνα Rj45 στο μετατροπέα μέσων προμηθευτής Ενιαίος τρόπος υψηλής επίδοσης και πολλαπλού τρόπου ίνα Rj45 στο μετατροπέα μέσων προμηθευτής Ενιαίος τρόπος υψηλής επίδοσης και πολλαπλού τρόπου ίνα Rj45 στο μετατροπέα μέσων προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Ενιαίος τρόπος υψηλής επίδοσης και πολλαπλού τρόπου ίνα Rj45 στο μετατροπέα μέσων

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: FURONG
Πιστοποίηση: ROHS
Αριθμό μοντέλου: Media Converter

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10 τεμ
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: PC 1 ανά τσάντα
Χρόνος παράδοσης: 3-5 ημέρες
Όροι πληρωμής: L / C, T / T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 2.000 τεμ ανά μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος

Ενιαίος τρόπος υψηλής επίδοσης και πολλαπλού τρόπου ίνα Rj45 στο μετατροπέα μέσων

 

 

Περιγραφή:

 

10/100M, μακρινοί εύχρηστοι μετατροπείς μέσων ινών 10/100/1000M προσφέρετε μια αναλογία υψηλών τιμών/απόδοση καλύψτε όλες τις λειτουργίες του μη-εύχρηστου μετατροπέα μέσων ινών συμπεριλαμβανομένης της ποικιλίας του ποσοστού στοιχείων, SM/MM, της ενιαίας ίνας και της διπλής ίνας κ.λπ. με την απλή οργάνωση και της πλήρους διοικητικής διεπαφής λειτουργίας, υποστηρίζει τα πρωτόκολλα όπως το SNMP, τον ΙΣΤΌ, TELNET και την ΚΟΝΣΌΛΑ, και πραγματοποιεί την ολοκληρωμένη διαχείριση σε όλα τα πλαίσια.

 

 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα:


◆ Υποστήριξη 10Base-τ, 100Base-TX, 1000Base-τ.

◆ Ανταποκριθείτε στα πρότυπα IEEE802.3z, IEEE802.3u, IEEE802.3x και IEEE802.3ah.

◆ Με τη υψηλή επίδοση αυτόματος-που αισθάνεται ανταλλάσσοντας chipset τα βιομηχανικά πρότυπα συνεδρίασης, την εξασφάλιση σταθερά και τη μετάδοση στοιχείων μαρμελάδας μη-κυκλοφορίας και ανταλλαγή.

Πακέτο ◆ Max.2046bytes στον αποθήκευσης και μεταβίβασης τρόπο, μέγιστο 9K πακέτο ψηφιολέξεων περικοπή-μέσω του τρόπου.

◆ Αυτόματος-MDIX στον ηλεκτρικό λιμένα, κατάλληλο για το χρήστη.

◆ Ανώτατη δύναμη ασφάλειας 100W για να εξασφαλίσουν τη σταθερή εργασία των εξοπλισμών.

◆ Ο καυτός μετατροπέας μέσων ανταλλαγής (στον τύπο καρτών) και η διοικητική κάρτα, η ενιαία ίνα ή η διπλή ίνα (οι ενιαίοι μετατροπείς μέσων ινών πρέπει να χρησιμοποιηθούν ανά το ζευγάρι), αυτόνομος τύπος τ ή 16 πλαίσια αυλακώσεων είναι προαιρετικοί

◆ Χαμηλής ισχύος κατανάλωση, χαμηλή θερμότητα, αυτόνομος τύπος με 10W την ειδική παροχή ηλεκτρικού ρεύματος επικοινωνίας, πλαίσια με τη διπλή περιττή παροχή ηλεκτρικού ρεύματος.

 

 

Λιμένας ινών:


◆ Συνδετήρας: ST, SC, FC
◆ Λειτουργούν μήκος κύματος: 850nm, 1310nm σε πολλαπλού τρόπου 1310nm, 1550nm στον ενιαίο τρόπο.
◆ Οπτικές ίνες: Πολλαπλού τρόπου: 50/125,62.5/125,100/140um
                           Single-mode: 8.3/125,8.7/125,9/125,10/125um

 

 

Διεπαφή Ethernet:

 

◆ Ανταποκριθείτε στα πρότυπα: IEEE802.3z, IEEE802.3u, IEEE802.3x και IEEE802.3ah
◆ Ποσοστό στοιχείων: 10Mbps, 100Mbps, 1000M μισό/σύνολο - διπλή αυτόματος-αντίληψη
◆ Συνδετήρας: Rj-45
◆ UTP CAT5 ή CAT5E που συνδέει με rj-45, απόσταση μετάδοσης σε 100m.

 

Το πλεονέκτημά μας


1. Επαγγελματικός κατασκευαστής.
2. Παρέχουμε στη λύση οπτικών ινών καλής ποιότητας την ανταγωνιστική τιμή κατασκευής
3. Καλύτερος χρόνος παράδοσης
4. Η υπηρεσία cOem παρέχει, το λογότυπο και το σχέδιό σας χαιρετίζονται.
5. Μεγάλης απόστασης αναθεώρηση εργοστασίων από την τηλεοπτική συζήτηση
6. Μπορέστε να είστε προσαρμοσμένη παραγωγή της λύσης οπτικών ινών

 

Βασικό εργασιακό περιβάλλον:

 

◆ Temp αποθήκευσης: -10~70℃

◆ Λειτουργούντα Temp: 0~50℃
◆ Υγρασία: 5%~90% (non-condensing)
◆ Διάσταση (αυτόνομη): 156MM (W) *128MM (Δ) *32MM (Χ)
◆ Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: 85VAC~265VAC ή -40VDC~-57VDC

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN FURONG FIBER OPTIC CABLE CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. kelvin

Τηλ.:: 86-0755-21000091

Φαξ: 86-0755-21000260

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

FTTH απόθεσης καλώδιο

Υπαίθριο 12 πυρήνων FTTH ινών πτώσης καλώδιο οπτικής ίνας τρόπου καλωδίων ενιαίο

1 ενιαίος τρόπος καλωδίων καλωδίων πτώσης πυρήνων επίπεδος οπτικός FTTH/πολυ καλώδιο οπτικών ινών τρόπου

καλώδιο πτώσης οπτικών ινών Ftth αμέταλλων μετάλλων 1 - 4 πυρήνα με το μέλος δύναμης 2

Πλαστική αυτοφερόμενη μορφή συνήθειας καλωδίων πτώσης FTTH GJYXCH GJYXFCH

Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών

Υψηλή πυκνότητα συμπαγές SM 24 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών STRAND LSZH

Στρατιωτικός ενιαίος τρόπος 24 οπτική ίνα CableG.657A1 G.657A2 επικοινωνίας σκελών

Η SZ προσάραξε το υπαίθριο ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών σκελών για Industial και στρατιωτικός με τη θήκη PE

Ο εσωτερικός πυρήνας 4 έως 12 καλωδίων οπτικών ινών διανομής για το κέντρο δεδομένων, ξεσπά καλώδιο

Οπτικών Ινών Patch Cord

Διπλό SM σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc τηλεπικοινωνιών με τη στίλβωση UPC/APC

12 πυρήνας 24 σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc πυρήνων για το δίκτυο επικοινωνίας και CATV

Διπλό FC ST δικτύων σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc LC καλωδίων 10G OM3 με το σακάκι LSZH

Άλτης 12 οπτικών ινών Sc MPO MTP μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τηλεπικοινωνιών πυρήνων

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Εξωτερική καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. Copyright © 2016 - 2019 fiberoptics-cables.com. All Rights Reserved. Developed by ECER