CO. ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ SHENZHEN FURONG, ΕΠΕ

Παρέχουμε την επαγγελματική λύση οπτικών ινών για σας

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταFTTH καλώδιο οπτικών ινών

Ενιαίος τρόπος καλωδίων οπτικών ινών LSZH μονοκατευθυντικός διπλός FTTH με το γρήγορο συνδετήρα Sc

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Όλα παραδοθε'ντα εγκαίρως, είχαν μια ερώτηση για τους μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και πήραν μια γρήγορη απάντηση

—— Ernest

οι έγκαιρες απαντητικές, καλές επικοινωνίες μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, της μεγάλης αξίας του καλωδίου διανομής, και της ποιότητας είναι καλές

—— Greffen Thompson

Το αγοράσαμε για να εγκαταστήσουμε για το πρόγραμμα δικτύων μας, το υπαίθριο καλώδιο είναι νερό και υγρασία ανθεκτικά

—— Andrew Dan

Μεγάλος όρος, μεγάλη συσκευασία, μεγάλη ποιότητα

—— Brian D.Lepard

Μεγάλη αξία και λειτουργία

—— Edgar Allan

Είμαι Online Chat Now

Ενιαίος τρόπος καλωδίων οπτικών ινών LSZH μονοκατευθυντικός διπλός FTTH με το γρήγορο συνδετήρα Sc

Κίνα Ενιαίος τρόπος καλωδίων οπτικών ινών LSZH μονοκατευθυντικός διπλός FTTH με το γρήγορο συνδετήρα Sc προμηθευτής
Ενιαίος τρόπος καλωδίων οπτικών ινών LSZH μονοκατευθυντικός διπλός FTTH με το γρήγορο συνδετήρα Sc προμηθευτής Ενιαίος τρόπος καλωδίων οπτικών ινών LSZH μονοκατευθυντικός διπλός FTTH με το γρήγορο συνδετήρα Sc προμηθευτής Ενιαίος τρόπος καλωδίων οπτικών ινών LSZH μονοκατευθυντικός διπλός FTTH με το γρήγορο συνδετήρα Sc προμηθευτής Ενιαίος τρόπος καλωδίων οπτικών ινών LSZH μονοκατευθυντικός διπλός FTTH με το γρήγορο συνδετήρα Sc προμηθευτής Ενιαίος τρόπος καλωδίων οπτικών ινών LSZH μονοκατευθυντικός διπλός FTTH με το γρήγορο συνδετήρα Sc προμηθευτής Ενιαίος τρόπος καλωδίων οπτικών ινών LSZH μονοκατευθυντικός διπλός FTTH με το γρήγορο συνδετήρα Sc προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Ενιαίος τρόπος καλωδίων οπτικών ινών LSZH μονοκατευθυντικός διπλός FTTH με το γρήγορο συνδετήρα Sc

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική)
Μάρκα: FURONG
Πιστοποίηση: ROHS
Αριθμό μοντέλου: Καλώδιο Sc FTTH

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 100km
Τιμή: negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: Ξύλινο τύμπανο, περίπτωση εγγράφου
Χρόνος παράδοσης: 7 οι εργάσιμες ημέρες μετά από έλαβαν την πληρωμή σας
Όροι πληρωμής: T/T ή Δυτική Ένωση, D/P
Δυνατότητα προσφοράς: 10,000KM το μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Jacke: PVC ή LSZH Χάλυβα: 0.45mm
Πυρήνας: 1 ίνα: G652D, G657A
Μορφή ή δομή: μπορέστε να παραχθείτε σύμφωνα με το αίτημα του αγοραστή OEM: Αποδεκτή

Ενιαίος τρόπος καλωδίων οπτικών ινών LSZH μονοκατευθυντικός διπλός FTTH με το γρήγορο συνδετήρα Sc

 

 

Προδιαγραφές:

 

Παράμετρος

Ενιαίος τρόπος

Πολυ τρόπος

Βασικός

Συνδετήρας ινών

FC, SC, LC, ST, MU, MTRJ, MPO, E2000

Ferrule τέλος-πρόσωπο

PC

UPC

APC

UPC

Απώλεια εισαγωγής

≤0.2dB

≤0.2dB

≤0.3dB

≤0.3bB

Επιστροφής απώλεια

≥50dB

≥55dB

≥60dB

≥35dB

Κεραμικό Ferrule

 Προδιαγραφή

125.5um concentricity

 αποκλίσεις:<>

127um concentricity 

αποκλίσεις:<>

Κατάλληλη ίνα

9/125um

50/125um, 62.5/125um

Γεωμετρία τέλος-προσώπου

Ακτίνα της κυρτότητας

7~25mm

5~12mm

ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ

Προεξοχή ινών

≤50nm

≤100nm

ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ

Ίνα κάτω από την περικοπή

≤100nm

≤100nm

ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ

Όφσετ κορυφών

≤50um

Μηχανικός

Ανταλλαξιμότητα

≤0.2dB

Αλατισμένος ψεκασμός

≤0.1dB

Πτώση

≤0.2dB (1.5M, 5 πτώσεις)

Δόνηση

IL ≤0.2dB (550Hz, 1.5mm)

Επανάληψη

≤ 0.1dB (1000 φορές)

Διάρκεια

1000 φορές

Λειτουργούσα θερμοκρασία

-40°C ~ +85°C

 

 

Περιγραφή:

  1. Τύπος: Καλώδιο πτώσης με το γρήγορο συνδετήρα

  2. Τρόπος: Ενιαίος τρόπος, πολλαπλού τρόπου

  3. Ίνα: G657A1, G657A2

  4. Ferrule τέλος-πρόσωπο: PC, UPC, APC

  5. Πυρήνας καλωδίων: simplex/ντούμπλεξ

  6. Διάμετρος καλωδίων: 3.0mm

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

 

    1. Εύκολος να συνδέσει και να διανείμει

    2. Συμπαγές και ανώτερο σχέδιο

    3. Το μικρό σχέδιο δομών ελαχιστοποιεί την πυκνότητα καλωδίων και το διάστημα αποθήκευσης

    4. Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και υψηλή επιστροφής απώλεια

    5. Αριθμοί ινών: 4, 8 ή 12

    6. Ενιαίος τρόπος (PC, UPC ή APC) και πολλαπλάσια στιλβωτική ουσία PC τρόπου

    7. Συμμορφωθείτε με την προδιαγραφή GR-326-ΠΥΡΗΝΩΝ Telcordia

    8.  RoHS οδηγία-υποχωρητικό

    9.  Εύφλεκτο: UL 94 V0

 

 

Εφαρμογές:

  1. Δίκτυα τηλεπικοινωνιών

  2. Δίκτυα επικοινωνίας οπτικών ινών

  3. CATV, τοπικό LAN, ΩΧΡΌΣ, &Measurement δοκιμής

  4. Οπτικό δίκτυο πρόσβασης

  5. Στοιχεία - δίκτυα επεξεργασίας

 

Το πλεονέκτημά μας


1.  Επαγγελματικός κατασκευαστής καλωδίων.
2.  Παρέχουμε στο καλώδιο καλής ποιότητας FTTH την ανταγωνιστική τιμή κατασκευής
3.  Καλύτερος χρόνος παράδοσης
4.  Η υπηρεσία cOem παρέχει, το λογότυπο και το σχέδιό σας χαιρετίζονται.
5.  Μεγάλης απόστασης αναθεώρηση εργοστασίων από την τηλεοπτική συζήτηση
6.  Μπορέστε να είστε προσαρμοσμένη παραγωγή του καλωδίου οπτικών ινών
7. 30 καλωδίων έτη ζωής υπηρεσιών, ακόμη και 60 καλωδίων έτη ζωής υπηρεσιών.
 

 

Συσκευασία:

 

Ένα κομμάτι ανά τσάντα PE με την ετικέτα ραβδιών (μπορέσαμε να προσθέσουμε το λογότυπο του πελάτη στην ετικέτα.)

 

Ενιαίος τρόπος καλωδίων οπτικών ινών LSZH μονοκατευθυντικός διπλός FTTH με το γρήγορο συνδετήρα Sc

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN FURONG FIBER OPTIC CABLE CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. kelvin

Τηλ.:: 86-0755-21000091

Φαξ: 86-0755-21000260

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

FTTH απόθεσης καλώδιο

Υπαίθριο 12 πυρήνων FTTH ινών πτώσης καλώδιο οπτικής ίνας τρόπου καλωδίων ενιαίο

1 ενιαίος τρόπος καλωδίων καλωδίων πτώσης πυρήνων επίπεδος οπτικός FTTH/πολυ καλώδιο οπτικών ινών τρόπου

καλώδιο πτώσης οπτικών ινών Ftth αμέταλλων μετάλλων 1 - 4 πυρήνα με το μέλος δύναμης 2

Πλαστική αυτοφερόμενη μορφή συνήθειας καλωδίων πτώσης FTTH GJYXCH GJYXFCH

Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών

Υψηλή πυκνότητα συμπαγές SM 24 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών STRAND LSZH

Στρατιωτικός ενιαίος τρόπος 24 οπτική ίνα CableG.657A1 G.657A2 επικοινωνίας σκελών

Η SZ προσάραξε το υπαίθριο ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών σκελών για Industial και στρατιωτικός με τη θήκη PE

Ο εσωτερικός πυρήνας 4 έως 12 καλωδίων οπτικών ινών διανομής για το κέντρο δεδομένων, ξεσπά καλώδιο

Οπτικών Ινών Patch Cord

Διπλό SM σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc τηλεπικοινωνιών με τη στίλβωση UPC/APC

12 πυρήνας 24 σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc πυρήνων για το δίκτυο επικοινωνίας και CATV

Διπλό FC ST δικτύων σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc LC καλωδίων 10G OM3 με το σακάκι LSZH

Άλτης 12 οπτικών ινών Sc MPO MTP μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τηλεπικοινωνιών πυρήνων

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Εξωτερική καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. Copyright © 2016 - 2019 fiberoptics-cables.com. All Rights Reserved. Developed by ECER