CO. ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ SHENZHEN FURONG, ΕΠΕ

Παρέχουμε την επαγγελματική λύση οπτικών ινών για σας

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταFTTH καλώδιο οπτικών ινών

Εσωτερικό δίκτυο πρόσβασης καλωδίων πτώσης οπτικών ινών FTTH με το σακάκι PVC ή LSZH

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Όλα παραδοθε'ντα εγκαίρως, είχαν μια ερώτηση για τους μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και πήραν μια γρήγορη απάντηση

—— Ernest

οι έγκαιρες απαντητικές, καλές επικοινωνίες μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, της μεγάλης αξίας του καλωδίου διανομής, και της ποιότητας είναι καλές

—— Greffen Thompson

Το αγοράσαμε για να εγκαταστήσουμε για το πρόγραμμα δικτύων μας, το υπαίθριο καλώδιο είναι νερό και υγρασία ανθεκτικά

—— Andrew Dan

Μεγάλος όρος, μεγάλη συσκευασία, μεγάλη ποιότητα

—— Brian D.Lepard

Μεγάλη αξία και λειτουργία

—— Edgar Allan

Είμαι Online Chat Now

Εσωτερικό δίκτυο πρόσβασης καλωδίων πτώσης οπτικών ινών FTTH με το σακάκι PVC ή LSZH

Κίνα Εσωτερικό δίκτυο πρόσβασης καλωδίων πτώσης οπτικών ινών FTTH με το σακάκι PVC ή LSZH προμηθευτής
Εσωτερικό δίκτυο πρόσβασης καλωδίων πτώσης οπτικών ινών FTTH με το σακάκι PVC ή LSZH προμηθευτής Εσωτερικό δίκτυο πρόσβασης καλωδίων πτώσης οπτικών ινών FTTH με το σακάκι PVC ή LSZH προμηθευτής Εσωτερικό δίκτυο πρόσβασης καλωδίων πτώσης οπτικών ινών FTTH με το σακάκι PVC ή LSZH προμηθευτής Εσωτερικό δίκτυο πρόσβασης καλωδίων πτώσης οπτικών ινών FTTH με το σακάκι PVC ή LSZH προμηθευτής Εσωτερικό δίκτυο πρόσβασης καλωδίων πτώσης οπτικών ινών FTTH με το σακάκι PVC ή LSZH προμηθευτής Εσωτερικό δίκτυο πρόσβασης καλωδίων πτώσης οπτικών ινών FTTH με το σακάκι PVC ή LSZH προμηθευτής Εσωτερικό δίκτυο πρόσβασης καλωδίων πτώσης οπτικών ινών FTTH με το σακάκι PVC ή LSZH προμηθευτής Εσωτερικό δίκτυο πρόσβασης καλωδίων πτώσης οπτικών ινών FTTH με το σακάκι PVC ή LSZH προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Εσωτερικό δίκτυο πρόσβασης καλωδίων πτώσης οπτικών ινών FTTH με το σακάκι PVC ή LSZH

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική)
Μάρκα: FURONG
Πιστοποίηση: ROHS
Αριθμό μοντέλου: Τόξο-τύπος FTTH

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 100km
Τιμή: negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: Ξύλινο τύμπανο, περίπτωση εγγράφου
Χρόνος παράδοσης: 7 οι εργάσιμες ημέρες μετά από έλαβαν την πληρωμή σας
Όροι πληρωμής: T/T ή Δυτική Ένωση, D/P
Δυνατότητα προσφοράς: 10,000KM το μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Jacke: PVC ή LSZH Χάλυβα: 0.45mm
Πυρήνας: 1, 2, 4 ίνα: G652D, G657A
Μορφή ή δομή: μπορέστε να παραχθείτε σύμφωνα με το αίτημα του αγοραστή OEM: Αποδεκτή

Εσωτερικό δίκτυο πρόσβασης καλωδίων πτώσης οπτικών ινών FTTH με το σακάκι PVC ή LSZH

 

 

Τεχνικές παράμετροι:

 

Αρίθμηση καλωδίων

Έξω θήκη
Διάμετρος

Βάρος

Ελάχιστο επιτρεπόμενο 

Εκτατή δύναμη
(ν)

ελάχιστο επιτρεπόμενο 

Φορτίο συντριβής
(N/100mm)

Ελάχιστη κάμψη 

Ακτίνα
(ΚΚ)

Αποθήκευση 
θερμοκρασία

(ΚΚ)

(Κλ)

βραχυπρόθεσμος

μακροπρόθεσμος

βραχυπρόθεσμος

μακροπρόθεσμος

βραχυπρόθεσμος

μακροπρόθεσμος

(℃)

1

3.0*2.0

9

600

200

1000

300

20D

10D

40

 

 

Οπτικά χαρακτηριστικά: 

Είδος ινών

Πολλαπλού τρόπου

G.651

A1a: 50/125

Ίνα βαθμολογώ-δεικτών

A1b: 62.5/125

Singlemode

G.652 (Α, Β, Γ)

B1.1: Συμβατική ίνα

G.652D

B2: Μηά διασπορά που μετατοπίζεται

G.655

B1.2: Κόψτε το μήκος κύματος που μετατοπίζεται

G.657 (Α1, A2, B3)

B4: Κύρια τεχνικά στοιχεία για το θετικό 
  η διασπορά μετατόπισε τη single-mode ίνα

 

*The το καλώδιο που οι πρότυπες προδιαγραφές, το μέγεθος και η δύναμη μπορούν έκανε τον κατάλληλο να ρυθμίσει σύμφωνα με 

πελάτη 

απαιτήσεις.

 


Οδηγίες: 


1.fiber μπορεί να χρησιμοποιήσει G.652, G.657, τη single-mode οπτική ίνα ή A1a G.655, A1b ή την πολλαπλού τρόπου ίνα
2.Delivery μήκος: 1 χλμ, 2km ή άλλο καθορισμένο ως προς τον χρήστη μήκος
3. σύμφωνα με το σακάκι YD/T1258.5-2005 χρωματίστε, ή μπορεί επίσης να είναι χρήστης άλλων χρωμάτων ως πελάτες 

απαιτήσεις
4. Τα υλικά σακακιών μπορούν επίσης να είναι χρήση άλλα υλικά ως απαιτήσεις

 

 

Περιγραφή:

  1. Η δομή του εσωτερικού οπτικού καλωδίου FTTH: Στο κέντρο είναι η μονάδα οπτικών επικοινωνιών, με 

  2. το παράλληλο αμέταλλο ενίσχυσε FRP ή το χάλυβα του δίπλευρου. Το υλικό θηκών είναι LSZH ή PVC.

  3.  δύο που το παράλληλος καλώδιο οπτικών ινών, FRP ή ο χάλυβας έχουν μια καλή εκτέλεση συμπίεσης, μπορούν να προστατεύσουν 

  4. ίνα πολύ καλά

  5. ειδική κυρτή οπτική ίνα, που παρέχει το μεγαλύτερο εύρος ζώνης και την ενισχυμένη μετάδοση δικτύων 

  6. χαρακτηριστικά

  7. η δομή καλωδίων είναι απλή, ελαφριά, ισχυρή πρακτική Καλοί μηχανικός και περιβάλλον 

  8. χαρακτηριστικά

  9. Φλόγα - τα χαρακτηριστικά καθυστερούντω καλύπτουν τις απαιτήσεις των σχετικών προτύπων

  10. το μοναδικό σχέδιο αυλακιού, εύκολη αποφλοίωση, ευκολία για συνδέει, και απλοποιεί την εγκατάσταση και 

  11. συντήρηση

  12. Μαλακός, εύκαμπτος, εύκολος να βάλει και να συνδέσει, και με τη μεγάλη μετάδοση στοιχείων ικανότητας

  13. Καλύψτε τις διάφορες απαιτήσεις της αγοράς και τους πελάτες.

  14. Fire-retardant σακάκια LSZH, προστασία του περιβάλλοντος και ασφάλεια.

 

Εφαρμογή

  1. Υιοθετημένος στην εσωτερική διανομή FTTH

  2. Σαν πλεξίδα του εξοπλισμού επικοινωνίας

  3. Κατάλληλος για τον εξοπλισμό επικοινωνίας 

  4. Μπορέστε να εγκατασταθείτε βολικά

 

Το πλεονέκτημά μας

  1. Επαγγελματικός κατασκευαστής καλωδίων.

  2. Παρέχουμε στο καλώδιο καλής ποιότητας FTTH την ανταγωνιστική τιμή κατασκευής 

  3. Καλύτερος χρόνος παράδοσης

  4. Η υπηρεσία cOem παρέχει, το λογότυπο και το σχέδιό σας χαιρετίζονται.

  5. Μεγάλης απόστασης αναθεώρηση εργοστασίων από την τηλεοπτική συζήτηση

  6. Μπορέστε να είστε προσαρμοσμένη παραγωγή του καλωδίου οπτικών ινών

  7. 30 καλωδίων έτη ζωής υπηρεσιών, ακόμη και 60 καλωδίων έτη ζωής υπηρεσιών.

Εσωτερικό δίκτυο πρόσβασης καλωδίων πτώσης οπτικών ινών FTTH με το σακάκι PVC ή LSZH 

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN FURONG FIBER OPTIC CABLE CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. kelvin

Τηλ.:: 86-0755-21000091

Φαξ: 86-0755-21000260

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

FTTH απόθεσης καλώδιο

Υπαίθριο 12 πυρήνων FTTH ινών πτώσης καλώδιο οπτικής ίνας τρόπου καλωδίων ενιαίο

1 ενιαίος τρόπος καλωδίων καλωδίων πτώσης πυρήνων επίπεδος οπτικός FTTH/πολυ καλώδιο οπτικών ινών τρόπου

καλώδιο πτώσης οπτικών ινών Ftth αμέταλλων μετάλλων 1 - 4 πυρήνα με το μέλος δύναμης 2

Πλαστική αυτοφερόμενη μορφή συνήθειας καλωδίων πτώσης FTTH GJYXCH GJYXFCH

Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών

Υψηλή πυκνότητα συμπαγές SM 24 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών STRAND LSZH

Στρατιωτικός ενιαίος τρόπος 24 οπτική ίνα CableG.657A1 G.657A2 επικοινωνίας σκελών

Η SZ προσάραξε το υπαίθριο ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών σκελών για Industial και στρατιωτικός με τη θήκη PE

Ο εσωτερικός πυρήνας 4 έως 12 καλωδίων οπτικών ινών διανομής για το κέντρο δεδομένων, ξεσπά καλώδιο

Οπτικών Ινών Patch Cord

Διπλό SM σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc τηλεπικοινωνιών με τη στίλβωση UPC/APC

12 πυρήνας 24 σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc πυρήνων για το δίκτυο επικοινωνίας και CATV

Διπλό FC ST δικτύων σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc LC καλωδίων 10G OM3 με το σακάκι LSZH

Άλτης 12 οπτικών ινών Sc MPO MTP μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τηλεπικοινωνιών πυρήνων

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Εξωτερική καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. Copyright © 2016 - 2019 fiberoptics-cables.com. All Rights Reserved. Developed by ECER