CO. ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ SHENZHEN FURONG, ΕΠΕ

Παρέχουμε την επαγγελματική λύση οπτικών ινών για σας

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΕξωτερική καλώδιο οπτικών ινών

2 ΙΝΩΝ SM γυμνό μέλος δύναμης καλωδίων πτώσης τριβής FTTH ινών εσωτερικό ΧΑΜΗΛΌ G657A1 FRP

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Όλα παραδοθε'ντα εγκαίρως, είχαν μια ερώτηση για τους μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και πήραν μια γρήγορη απάντηση

—— Ernest

οι έγκαιρες απαντητικές, καλές επικοινωνίες μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, της μεγάλης αξίας του καλωδίου διανομής, και της ποιότητας είναι καλές

—— Greffen Thompson

Το αγοράσαμε για να εγκαταστήσουμε για το πρόγραμμα δικτύων μας, το υπαίθριο καλώδιο είναι νερό και υγρασία ανθεκτικά

—— Andrew Dan

Μεγάλος όρος, μεγάλη συσκευασία, μεγάλη ποιότητα

—— Brian D.Lepard

Μεγάλη αξία και λειτουργία

—— Edgar Allan

Είμαι Online Chat Now

2 ΙΝΩΝ SM γυμνό μέλος δύναμης καλωδίων πτώσης τριβής FTTH ινών εσωτερικό ΧΑΜΗΛΌ G657A1 FRP

Κίνα 2 ΙΝΩΝ SM γυμνό μέλος δύναμης καλωδίων πτώσης τριβής FTTH ινών εσωτερικό ΧΑΜΗΛΌ G657A1 FRP προμηθευτής
2 ΙΝΩΝ SM γυμνό μέλος δύναμης καλωδίων πτώσης τριβής FTTH ινών εσωτερικό ΧΑΜΗΛΌ G657A1 FRP προμηθευτής 2 ΙΝΩΝ SM γυμνό μέλος δύναμης καλωδίων πτώσης τριβής FTTH ινών εσωτερικό ΧΑΜΗΛΌ G657A1 FRP προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  2 ΙΝΩΝ SM γυμνό μέλος δύναμης καλωδίων πτώσης τριβής FTTH ινών εσωτερικό ΧΑΜΗΛΌ G657A1 FRP

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: DongGuang Κίνα
Μάρκα: Furong
Πιστοποίηση: SGS, ISO
Αριθμό μοντέλου: GJYXFCH

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1KM
Τιμή: NEGOTIABLE
Συσκευασία λεπτομέρειες: Ξύλινο τύμπανο
Δυνατότητα προσφοράς: 2000KM/day
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
εξωτερικό σακάκι: PE Μέλος δύναμης: Χάλυβας ή FRP
Πυρήνας ινών: 2-4 συσκευασία: Ξύλινο τύμπανο 1-4km/drum
OEM: Αποδεκτός Τύπος Fiber: Singlemode ή πολλαπλού τρόπου

 

ΓΕΝΙΚΟ

Το καλώδιο ισχύει για συντομία εκτείνεται από πάνω υπαίθριο με την απόσταση έκτασης μέχρι 60 μέτρα για το τελευταίο καλώδιο μιλι'ου. Το καλώδιο ισχύει επίσης για τις εσωτερικές και υπαίθριες περιοχές.

ΠΡΟΤΥΠΑ ΑΝΑΦΟΡΑΣ

Το προσφερθε'ν καλώδιο οπτικών ινών συμμορφώνεται στο ITU-τ G.652.D, ITU-τ G.657.A1, IEC 60794, πρότυπα TIA/EIA.

 

ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ

ΔΟΜΗ ΚΑΛΩΔΙΩΝ

Κάμπτοντας αναίσθητες ίνες απώλειας

– Ενιαίος τρόπος ITU-τ REC 2 ινών (μπλε & πορτοκαλιών). G.657.A1 κάμπτοντας αναίσθητες οπτικές ίνες απώλειας

Μη μεταλλικό αντι-κουμπώνοντας στοιχείο δύναμης

– GRP/FRP Ø 0,4 χιλ. Χ 2

– Προστατεύστε τις οπτικές ίνες από οποιαδήποτε υπερβολική επιμήκυνση και εκτατά φορτία που εμφανίζονται κατά τη διάρκεια της εγκατάστασης και της λειτουργίας

Αντιτρωκτικό υλικό

– Παρέχει την προστασία δαγκωμάτων τρωκτικών

Χαμηλός καπνός μηδενικά φλόγα αλόγονου - σακάκι καθυστερούντω (LSZH FR)

– Μαύρος UV ανθεκτικός χαμηλός καπνός μηδενικά φλόγα αλόγονου - θήκη καθυστερούντω (LSZH FR) ως εξωτερική προστασία

– Η θερμοπλαστική θήκη δεν προωθεί την αύξηση του μύκητα και είναι χωρίς κοιλώματα, διασπάσεις και φουσκάλες

– Μειώνει το ποσό τοξικής και διαβρωτικής εκπομπής καπνών

– Άλλο τύλιγμα είναι διαθέσιμο κατόπιν αιτήματος

 

ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΙ

ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΙ ΙΝΩΝ ΤΗΣ ΕΝΙΑΙΑΣ ΟΠΤΙΚΉΣ ΊΝΑΣ ΤΡΟΠΟΥ

Πρότυπα αναφοράς ITU-Τ G.652.D ITU-Τ G.657.A1
Τύπος Ενιαίος τρόπος Αναίσθητος ενιαίος τρόπος κάμπτω-απώλειας
Μήκος κύματος (NM) 1310 / 1550 1310 / 1550
Μείωση στα τελειωμένα καλώδια (dB/km) 0.35 / 0,20 0.35 / 0,20
Χαρακτηριστική μείωση (dB/km) 0.35 / 0,19 0.35 / 0,19
Διάμετρος τομέων τρόπου (µm) 9.2 ± ± 0,4/10,4 0,5 9.2 ± ± 0,4/10,4 0,5

 

2 ΙΝΩΝ SM γυμνό μέλος δύναμης καλωδίων πτώσης τριβής FTTH ινών εσωτερικό ΧΑΜΗΛΌ G657A1 FRP

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN FURONG FIBER OPTIC CABLE CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. kelvin

Τηλ.:: 86-0755-21000091

Φαξ: 86-0755-21000260

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
FTTH απόθεσης καλώδιο

Υπαίθριο 12 πυρήνων FTTH ινών πτώσης καλώδιο οπτικής ίνας τρόπου καλωδίων ενιαίο

1 ενιαίος τρόπος καλωδίων καλωδίων πτώσης πυρήνων επίπεδος οπτικός FTTH/πολυ καλώδιο οπτικών ινών τρόπου

καλώδιο πτώσης οπτικών ινών Ftth αμέταλλων μετάλλων 1 - 4 πυρήνα με το μέλος δύναμης 2

Πλαστική αυτοφερόμενη μορφή συνήθειας καλωδίων πτώσης FTTH GJYXCH GJYXFCH

Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών

Υψηλή πυκνότητα συμπαγές SM 24 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών STRAND LSZH

Στρατιωτικός ενιαίος τρόπος 24 οπτική ίνα CableG.657A1 G.657A2 επικοινωνίας σκελών

Η SZ προσάραξε το υπαίθριο ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών σκελών για Industial και στρατιωτικός με τη θήκη PE

Ο εσωτερικός πυρήνας 4 έως 12 καλωδίων οπτικών ινών διανομής για το κέντρο δεδομένων, ξεσπά καλώδιο

Οπτικών Ινών Patch Cord

Διπλό SM σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc τηλεπικοινωνιών με τη στίλβωση UPC/APC

12 πυρήνας 24 σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc πυρήνων για το δίκτυο επικοινωνίας και CATV

Διπλό FC ST δικτύων σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc LC καλωδίων 10G OM3 με το σακάκι LSZH

Άλτης 12 οπτικών ινών Sc MPO MTP μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τηλεπικοινωνιών πυρήνων

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Εξωτερική καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. Copyright © 2016 - 2019 fiberoptics-cables.com. All Rights Reserved. Developed by ECER