CO. ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ SHENZHEN FURONG, ΕΠΕ

Παρέχουμε την επαγγελματική λύση οπτικών ινών για σας

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταFTTH καλώδιο οπτικών ινών

Καλώδιο πτώσης FTTH G657A1 1 υπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών πυρήνων με το μέλος δύναμης χάλυβα

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Όλα παραδοθε'ντα εγκαίρως, είχαν μια ερώτηση για τους μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και πήραν μια γρήγορη απάντηση

—— Ernest

οι έγκαιρες απαντητικές, καλές επικοινωνίες μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, της μεγάλης αξίας του καλωδίου διανομής, και της ποιότητας είναι καλές

—— Greffen Thompson

Το αγοράσαμε για να εγκαταστήσουμε για το πρόγραμμα δικτύων μας, το υπαίθριο καλώδιο είναι νερό και υγρασία ανθεκτικά

—— Andrew Dan

Μεγάλος όρος, μεγάλη συσκευασία, μεγάλη ποιότητα

—— Brian D.Lepard

Μεγάλη αξία και λειτουργία

—— Edgar Allan

Είμαι Online Chat Now

Καλώδιο πτώσης FTTH G657A1 1 υπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών πυρήνων με το μέλος δύναμης χάλυβα

Κίνα Καλώδιο πτώσης FTTH G657A1 1 υπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών πυρήνων με το μέλος δύναμης χάλυβα προμηθευτής
Καλώδιο πτώσης FTTH G657A1 1 υπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών πυρήνων με το μέλος δύναμης χάλυβα προμηθευτής Καλώδιο πτώσης FTTH G657A1 1 υπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών πυρήνων με το μέλος δύναμης χάλυβα προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Καλώδιο πτώσης FTTH G657A1 1 υπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών πυρήνων με το μέλος δύναμης χάλυβα

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: GuangDong
Μάρκα: FURONG
Πιστοποίηση: ISO, SGS, ROHS
Αριθμό μοντέλου: FTTH καλώδιο

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1000M
Τιμή: NEGOTIABLE
Συσκευασία λεπτομέρειες: 2KM/ROLL
Όροι πληρωμής: L / C, T / T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 2000KM/day
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
εξωτερικό σακάκι: LSZH ίνα: G657A1
εφαρμογή: Πρόγραμμα FTTH Πυρήνας ινών: Ένα
Χρώμα: Μαύρο ή άσπρο Μέλος δύναμης: Χάλυβα

Κατασκευάζουμε το διάφορο καλώδιο πτώσης οπτικών ινών τύπων με G652D, G657A1, ίνα G657A2 για να καλύψουμε την εύκαμπτη απαίτηση installaiton.

 

Χαρακτηριστικό

--Η ειδική ίνα χαμηλός-κάμψη-ευαισθησίας παρέχει το υψηλό εύρος ζώνης και την άριστη ιδιοκτησία μετάδοσης επικοινωνίας

--Δύο το παράλληλο FRP μέλος δύναμης εξασφαλίζει καλή απόδοση της αντίστασης συντριβής για να προστατεύσει την ίνα

--Απλή δομή, ελαφριά και υψηλή δυνατότητα πραγματοποίησης

--Το νέο σχέδιο φλαούτων, εύκολα λουρίδα και συναρμογή, απλοποιεί την εγκατάσταση και τη συντήρηση

--Χαμηλός καπνός, μηές αλόγονο και φλόγα - θήκη καθυστερούντω.

 

 
Ίνα  G.652D G.657A 50/125μm 62.5/125μm

 

 

Μείωση

(+20℃)

@850nm     ≤3.0 dB/km ≤3.5 dB/km
@1300nm     ≤1.5dB/km ≤1.5dB/km
@1310nm ≤0.40 dB/km ≤0.35 dB/km    
@1550nm ≤0.3 dB/km ≤0.25dB/km    

Εύρος ζώνης

(Κατηγορία Α)

@850nm     ≥500 MHZ·χλμ ≥200 MHZ·χλμ
@1300nm     ≥1000 MHZ·χλμ ≥600 MHZ·χλμ
Αριθμητικό άνοιγμα     0.200±0.015NA 0.275±0.015NA
Κομμένο καλώδιο μήκος κύματος ≤1260nm ≤1480nm  

Καλώδιο πτώσης FTTH G657A1 1 υπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών πυρήνων με το μέλος δύναμης χάλυβα

Καλώδιο πτώσης FTTH G657A1 1 υπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών πυρήνων με το μέλος δύναμης χάλυβα

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN FURONG FIBER OPTIC CABLE CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. kelvin

Τηλ.:: 86-0755-21000091

Φαξ: 86-0755-21000260

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

FTTH απόθεσης καλώδιο

Υπαίθριο 12 πυρήνων FTTH ινών πτώσης καλώδιο οπτικής ίνας τρόπου καλωδίων ενιαίο

1 ενιαίος τρόπος καλωδίων καλωδίων πτώσης πυρήνων επίπεδος οπτικός FTTH/πολυ καλώδιο οπτικών ινών τρόπου

καλώδιο πτώσης οπτικών ινών Ftth αμέταλλων μετάλλων 1 - 4 πυρήνα με το μέλος δύναμης 2

Πλαστική αυτοφερόμενη μορφή συνήθειας καλωδίων πτώσης FTTH GJYXCH GJYXFCH

Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών

Υψηλή πυκνότητα συμπαγές SM 24 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών STRAND LSZH

Στρατιωτικός ενιαίος τρόπος 24 οπτική ίνα CableG.657A1 G.657A2 επικοινωνίας σκελών

Η SZ προσάραξε το υπαίθριο ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών σκελών για Industial και στρατιωτικός με τη θήκη PE

Ο εσωτερικός πυρήνας 4 έως 12 καλωδίων οπτικών ινών διανομής για το κέντρο δεδομένων, ξεσπά καλώδιο

Οπτικών Ινών Patch Cord

Διπλό SM σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc τηλεπικοινωνιών με τη στίλβωση UPC/APC

12 πυρήνας 24 σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc πυρήνων για το δίκτυο επικοινωνίας και CATV

Διπλό FC ST δικτύων σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc LC καλωδίων 10G OM3 με το σακάκι LSZH

Άλτης 12 οπτικών ινών Sc MPO MTP μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τηλεπικοινωνιών πυρήνων

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Εξωτερική καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. Copyright © 2016 - 2019 fiberoptics-cables.com. All Rights Reserved. Developed by ECER