CO. ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ SHENZHEN FURONG, ΕΠΕ

Παρέχουμε την επαγγελματική λύση οπτικών ινών για σας

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταFTTH καλώδιο οπτικών ινών

Σακάκι καλωδίων LSZH οπτικών ινών πυρήνων FTTH μελών δύναμης FRP G657A2 δύο

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Όλα παραδοθε'ντα εγκαίρως, είχαν μια ερώτηση για τους μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και πήραν μια γρήγορη απάντηση

—— Ernest

οι έγκαιρες απαντητικές, καλές επικοινωνίες μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, της μεγάλης αξίας του καλωδίου διανομής, και της ποιότητας είναι καλές

—— Greffen Thompson

Το αγοράσαμε για να εγκαταστήσουμε για το πρόγραμμα δικτύων μας, το υπαίθριο καλώδιο είναι νερό και υγρασία ανθεκτικά

—— Andrew Dan

Μεγάλος όρος, μεγάλη συσκευασία, μεγάλη ποιότητα

—— Brian D.Lepard

Μεγάλη αξία και λειτουργία

—— Edgar Allan

Είμαι Online Chat Now

Σακάκι καλωδίων LSZH οπτικών ινών πυρήνων FTTH μελών δύναμης FRP G657A2 δύο

Κίνα Σακάκι καλωδίων LSZH οπτικών ινών πυρήνων FTTH μελών δύναμης FRP G657A2 δύο προμηθευτής
Σακάκι καλωδίων LSZH οπτικών ινών πυρήνων FTTH μελών δύναμης FRP G657A2 δύο προμηθευτής Σακάκι καλωδίων LSZH οπτικών ινών πυρήνων FTTH μελών δύναμης FRP G657A2 δύο προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Σακάκι καλωδίων LSZH οπτικών ινών πυρήνων FTTH μελών δύναμης FRP G657A2 δύο

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: GuangDong
Μάρκα: FURONG
Πιστοποίηση: ISO, SGS, ROHS
Αριθμό μοντέλου: FTTH καλώδιο

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1000M
Τιμή: NEGOTIABLE
Συσκευασία λεπτομέρειες: 2KM/ROLL
Όροι πληρωμής: L / C, T / T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 2000KM/day
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
εξωτερικό σακάκι: LSZH ίνα: G657A2
εφαρμογή: Πρόγραμμα FTTH Πυρήνας ινών: Ένα
Χρώμα: μαύρος Μέλος δύναμης: FRP

 

Αγγελιοφόρος χάλυβα δύο πυρήνων με το σακάκι καλωδίων LSZH οπτικών ινών μελών δύναμης FRP G657A2 FTTH

 

Τα καλώδια πτώσης FTTH είναι καλά να χρησιμοποιήσουν για την ίνα στη λύση εγχώριου τελευταία μιλι'ου, παρέχουμε στο καλώδιο πτώσης FTTH τις διαφορετικές αριθμήσεις από 1, 2, 4, σε 12. Αυτό το καλώδιο υιοθετεί το δημοφιλές σχέδιο στη βιομηχανία, η δομή και η απόδοσή της βελτιστοποιούνται για τις εφαρμογές FTTH.

 

Χαρακτηριστικό

Το αυτοφερόμενο καλώδιο πτώσης πεταλούδων (GJYXFCH/GJYXFDCH) γίνεται από το δίσκο στο καλώδιο οπτικής ίνας εξωτερικό μέσα προσθέτει ένα καλώδιο αναστολής σχοινιών δυνατής μπύρας.

1.Thick καλώδιο

2 όχι μέταλλο ή μέταλλο που ενισχύει το στοιχείο

3.Single πυρήνας ινών ή ζώνη οπτικής ίνας (G657, A2) (πυρήνας 1-4)

4.Low καπνός μηδενικά θήκη αντίστασης αλόγονου

 

 
Ίνα  G.652D G.657A 50/125μm 62.5/125μm

 

 

Μείωση

(+20℃)

@850nm     ≤3.0 dB/km ≤3.5 dB/km
@1300nm     ≤1.5dB/km ≤1.5dB/km
@1310nm ≤0.40 dB/km ≤0.35 dB/km    
@1550nm ≤0.3 dB/km ≤0.25dB/km    

Εύρος ζώνης

(Κατηγορία Α)

@850nm     ≥500 MHZ·χλμ ≥200 MHZ·χλμ
@1300nm     ≥1000 MHZ·χλμ ≥600 MHZ·χλμ
Αριθμητικό άνοιγμα     0.200±0.015NA 0.275±0.015NA
Κομμένο καλώδιο μήκος κύματος ≤1260nm ≤1480nm  
Σακάκι καλωδίων LSZH οπτικών ινών πυρήνων FTTH μελών δύναμης FRP G657A2 δύο
Σακάκι καλωδίων LSZH οπτικών ινών πυρήνων FTTH μελών δύναμης FRP G657A2 δύο

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN FURONG FIBER OPTIC CABLE CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. kelvin

Τηλ.:: 86-0755-21000091

Φαξ: 86-0755-21000260

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

FTTH απόθεσης καλώδιο

Υπαίθριο 12 πυρήνων FTTH ινών πτώσης καλώδιο οπτικής ίνας τρόπου καλωδίων ενιαίο

1 ενιαίος τρόπος καλωδίων καλωδίων πτώσης πυρήνων επίπεδος οπτικός FTTH/πολυ καλώδιο οπτικών ινών τρόπου

καλώδιο πτώσης οπτικών ινών Ftth αμέταλλων μετάλλων 1 - 4 πυρήνα με το μέλος δύναμης 2

Πλαστική αυτοφερόμενη μορφή συνήθειας καλωδίων πτώσης FTTH GJYXCH GJYXFCH

Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών

Υψηλή πυκνότητα συμπαγές SM 24 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών STRAND LSZH

Στρατιωτικός ενιαίος τρόπος 24 οπτική ίνα CableG.657A1 G.657A2 επικοινωνίας σκελών

Η SZ προσάραξε το υπαίθριο ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών σκελών για Industial και στρατιωτικός με τη θήκη PE

Ο εσωτερικός πυρήνας 4 έως 12 καλωδίων οπτικών ινών διανομής για το κέντρο δεδομένων, ξεσπά καλώδιο

Οπτικών Ινών Patch Cord

Διπλό SM σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc τηλεπικοινωνιών με τη στίλβωση UPC/APC

12 πυρήνας 24 σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc πυρήνων για το δίκτυο επικοινωνίας και CATV

Διπλό FC ST δικτύων σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc LC καλωδίων 10G OM3 με το σακάκι LSZH

Άλτης 12 οπτικών ινών Sc MPO MTP μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τηλεπικοινωνιών πυρήνων

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Εξωτερική καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. Copyright © 2016 - 2019 fiberoptics-cables.com. All Rights Reserved. Developed by ECER