CO. ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ SHENZHEN FURONG, ΕΠΕ

Παρέχουμε την επαγγελματική λύση οπτικών ινών για σας

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταFTTH καλώδιο οπτικών ινών

Αυτοφερόμενος με τον αγγελιοφόρο G657A1 FRP Ή χάλυβα Ή το υπαίθριο καλώδιο G657A2 FTTH

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Όλα παραδοθε'ντα εγκαίρως, είχαν μια ερώτηση για τους μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και πήραν μια γρήγορη απάντηση

—— Ernest

οι έγκαιρες απαντητικές, καλές επικοινωνίες μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, της μεγάλης αξίας του καλωδίου διανομής, και της ποιότητας είναι καλές

—— Greffen Thompson

Το αγοράσαμε για να εγκαταστήσουμε για το πρόγραμμα δικτύων μας, το υπαίθριο καλώδιο είναι νερό και υγρασία ανθεκτικά

—— Andrew Dan

Μεγάλος όρος, μεγάλη συσκευασία, μεγάλη ποιότητα

—— Brian D.Lepard

Μεγάλη αξία και λειτουργία

—— Edgar Allan

Είμαι Online Chat Now

Αυτοφερόμενος με τον αγγελιοφόρο G657A1 FRP Ή χάλυβα Ή το υπαίθριο καλώδιο G657A2 FTTH

Κίνα Αυτοφερόμενος με τον αγγελιοφόρο G657A1 FRP Ή χάλυβα Ή το υπαίθριο καλώδιο G657A2 FTTH προμηθευτής
Αυτοφερόμενος με τον αγγελιοφόρο G657A1 FRP Ή χάλυβα Ή το υπαίθριο καλώδιο G657A2 FTTH προμηθευτής Αυτοφερόμενος με τον αγγελιοφόρο G657A1 FRP Ή χάλυβα Ή το υπαίθριο καλώδιο G657A2 FTTH προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Αυτοφερόμενος με τον αγγελιοφόρο G657A1 FRP Ή χάλυβα Ή το υπαίθριο καλώδιο G657A2 FTTH

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: GuangDong
Μάρκα: FURONG
Πιστοποίηση: ISO, SGS, ROHS
Αριθμό μοντέλου: FTTH, GJXFH/GJXH

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1000M
Τιμή: NEGOTIABLE
Συσκευασία λεπτομέρειες: 2KM/ROLL
Όροι πληρωμής: L / C, T / T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 2000KM/day
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
εξωτερικό σακάκι: LSZH ίνα: G657A1 ή G657A2
εφαρμογή: Εξωτερική Πυρήνας ινών: Ένα
Χρώμα: μαύρος Μέλος δύναμης: FRP ή χάλυβας

Τα καλώδια πτώσης FTTH είναι καλά να χρησιμοποιήσουν για την ίνα στη λύση εγχώριου τελευταία μιλι'ου, παρέχουμε στο καλώδιο πτώσης FTTH τις διαφορετικές αριθμήσεις από 1, 2, 4, σε 12. Αυτό το καλώδιο υιοθετεί το δημοφιλές σχέδιο στη βιομηχανία, η δομή και η απόδοσή της βελτιστοποιούνται για τις εφαρμογές FTTH.

 

Χαρακτηριστικό

--ελαφρύτερη και μικρή διάμετρος, που χωρίζονται εύκολα και άριστη μαλακότητα

--ο φραγμός ίνας υάλου, aramid ράβδοι ινών και μικρό καλώδιο είναι ως μέλος δύναμης

--το χαλύβδινο σύρμα και η προσάραξη του χαλύβδινου σύρματος έχουν την άριστη εκτατή δύναμη ως αυτοφερόμενο καλώδιο αγγελιοφόρων καλωδίων τόξο-τύπων

--η ειδική χαμηλή ευαισθησία της κάμψης της ίνας παρέχει το υψηλότερο εύρος ζώνης και πραγματοποιεί την ολοκλήρωση Διαδικτύου, CATV και του τηλεφώνου

--2 παράλληλα μέλη δύναμης προστατεύουν τις ίνες και εξασφαλίζουν τη συντριβή και την εκτατή δύναμη

--μοναδικός σκάψτε το σχέδιο, λουρίδα και η συναρμογή εύκολα, απλοποιεί την εγκατάσταση και τη συντήρηση

--ευνοϊκή για το περιβάλλον φλόγα - θήκη καθυστερούντω LSZH

 

 

Πυρήνας ινών 1 2 4 6
Διάσταση καλωδίων (χιλ.) 2.0x5.0 2.0x5.0 2.0x5.5 2.0x6.0
Βάρος καλωδίων (kg/km) 20 20 21 21

Μηχανικά χαρακτηριστικά

Εκτατή δύναμη (Ν) Μακροπρόθεσμος 60
Βραχυπρόθεσμος 120
Κάμπτοντας ακτίνα (εκατ.) Δυναμικός 35
Στατικός 15

Ίνα

Τύπος ινών (διάσταση πυρήνων/επένδυσης) G.657A, G.652D

Χαρακτηριστικά μετάδοσης

  SMF
  1310/1550 (NM)
Μείωση (db/km) ≤0.4/0.30
Ελάχιστο εύρος ζώνης (MHZ·χλμ) -

Περιβαλλοντικά χαρακτηριστικά

Λειτουργούσα θερμοκρασία αποθήκευσης -20℃~+60℃
Αυτοφερόμενος με τον αγγελιοφόρο G657A1 FRP Ή χάλυβα Ή το υπαίθριο καλώδιο G657A2 FTTHΑυτοφερόμενος με τον αγγελιοφόρο G657A1 FRP Ή χάλυβα Ή το υπαίθριο καλώδιο G657A2 FTTH

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN FURONG FIBER OPTIC CABLE CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. kelvin

Τηλ.:: 86-0755-21000091

Φαξ: 86-0755-21000260

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

FTTH απόθεσης καλώδιο

Υπαίθριο 12 πυρήνων FTTH ινών πτώσης καλώδιο οπτικής ίνας τρόπου καλωδίων ενιαίο

1 ενιαίος τρόπος καλωδίων καλωδίων πτώσης πυρήνων επίπεδος οπτικός FTTH/πολυ καλώδιο οπτικών ινών τρόπου

καλώδιο πτώσης οπτικών ινών Ftth αμέταλλων μετάλλων 1 - 4 πυρήνα με το μέλος δύναμης 2

Πλαστική αυτοφερόμενη μορφή συνήθειας καλωδίων πτώσης FTTH GJYXCH GJYXFCH

Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών

Υψηλή πυκνότητα συμπαγές SM 24 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών STRAND LSZH

Στρατιωτικός ενιαίος τρόπος 24 οπτική ίνα CableG.657A1 G.657A2 επικοινωνίας σκελών

Η SZ προσάραξε το υπαίθριο ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών σκελών για Industial και στρατιωτικός με τη θήκη PE

Ο εσωτερικός πυρήνας 4 έως 12 καλωδίων οπτικών ινών διανομής για το κέντρο δεδομένων, ξεσπά καλώδιο

Οπτικών Ινών Patch Cord

Διπλό SM σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc τηλεπικοινωνιών με τη στίλβωση UPC/APC

12 πυρήνας 24 σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc πυρήνων για το δίκτυο επικοινωνίας και CATV

Διπλό FC ST δικτύων σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc LC καλωδίων 10G OM3 με το σακάκι LSZH

Άλτης 12 οπτικών ινών Sc MPO MTP μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τηλεπικοινωνιών πυρήνων

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Εξωτερική καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. Copyright © 2016 - 2019 fiberoptics-cables.com. All Rights Reserved. Developed by ECER