CO. ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ SHENZHEN FURONG, ΕΠΕ

Παρέχουμε την επαγγελματική λύση οπτικών ινών για σας

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΕσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών

Εσωτερικό ντούμπλεξ μετωπών καλώδιο οπτικών ινών 2.0mm/3.0mm σφιχτό αποθηκευμένο για το σκοινί και τις πλεξίδες μπαλωμάτων

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Όλα παραδοθε'ντα εγκαίρως, είχαν μια ερώτηση για τους μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και πήραν μια γρήγορη απάντηση

—— Ernest

οι έγκαιρες απαντητικές, καλές επικοινωνίες μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, της μεγάλης αξίας του καλωδίου διανομής, και της ποιότητας είναι καλές

—— Greffen Thompson

Το αγοράσαμε για να εγκαταστήσουμε για το πρόγραμμα δικτύων μας, το υπαίθριο καλώδιο είναι νερό και υγρασία ανθεκτικά

—— Andrew Dan

Μεγάλος όρος, μεγάλη συσκευασία, μεγάλη ποιότητα

—— Brian D.Lepard

Μεγάλη αξία και λειτουργία

—— Edgar Allan

Είμαι Online Chat Now

Εσωτερικό ντούμπλεξ μετωπών καλώδιο οπτικών ινών 2.0mm/3.0mm σφιχτό αποθηκευμένο για το σκοινί και τις πλεξίδες μπαλωμάτων

Κίνα Εσωτερικό ντούμπλεξ μετωπών καλώδιο οπτικών ινών 2.0mm/3.0mm σφιχτό αποθηκευμένο για το σκοινί και τις πλεξίδες μπαλωμάτων προμηθευτής
Εσωτερικό ντούμπλεξ μετωπών καλώδιο οπτικών ινών 2.0mm/3.0mm σφιχτό αποθηκευμένο για το σκοινί και τις πλεξίδες μπαλωμάτων προμηθευτής Εσωτερικό ντούμπλεξ μετωπών καλώδιο οπτικών ινών 2.0mm/3.0mm σφιχτό αποθηκευμένο για το σκοινί και τις πλεξίδες μπαλωμάτων προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Εσωτερικό ντούμπλεξ μετωπών καλώδιο οπτικών ινών 2.0mm/3.0mm σφιχτό αποθηκευμένο για το σκοινί και τις πλεξίδες μπαλωμάτων

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: GuangDong
Μάρκα: FURONG
Πιστοποίηση: ISO, SGS, ROHS
Αριθμό μοντέλου: GJBFJV

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1000M
Τιμή: NEGOTIABLE
Συσκευασία λεπτομέρειες: 2KM/ROLL
Όροι πληρωμής: L / C, T / T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 2000KM/day
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
εξωτερικό σακάκι: PVC, LSZH, OFNP Διάμετρος ινών: 0.6mm ή 0.9mm
εφαρμογή: Εσωτερικός Πυρήνας ινών: Αμφίδρομη λειτουργία
Χρώμα: Κίτρινος, πορτοκαλής, Aqua ή προσαρμοσμένος Μέλος δύναμης: Ναυπηγείο Aramid

Περιγραφή

Το μονοκατευθυντικό εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών αποτελείται με την αποθηκευμένα ίνα, kelvar και το σακάκι. Τα μονοκατευθυντικά καλώδια σχεδιάζονται για τη λήξη παραγωγής όπου η συνέπεια και η ομοιομορφία είναι ζωτικής σημασίας για τη γρήγορη και αποδοτική λειτουργία

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

--ίνα απομονωτών 900μm ή 600μm σφιχτή, aramid νήμα,

--Μαλακό flame-retardant σακάκι

--Άριστη απόδοση γδυσίματος της σφιχτής ίνας απομονωτών

--Καλή ομοιομορφία της εξωτερικής διαμέτρου της σφιχτής ίνας απομονωτών και του άριστου strippability.

--Καλή απόδοση flame-retardant

--Σταθερή απόδοση και στην εξαιρετικά υψηλή και χαμηλή θερμοκρασία.

--Άριστη γεωμετρική διάσταση της ίνας

--Η διάμετρος μπορεί να είναι 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm 

 

Γεωμετρικά χαρακτηριστικά

 

Τύπος καλωδίων φ3.0 φ2.0 φ1.8 φ1.6
Διάσταση καλωδίων (χιλ.) 2.85±0.1/5.8±0.2 1.95±0.1/4.0±0.2 1.80±0.1/3.7±0.2 1.65±0.1/3.6±0.2
Βάρος καλωδίων (kg/km) 14 8 7.8 7.6
Διάμετρος TBF (μm) 900±50 600±50

 

Μηχανικά χαρακτηριστικά

 

Εκτατή δύναμη (ν) Μακροπρόθεσμος 100
Βραχυπρόθεσμος 200
Αντίσταση συντριβής (N/100㎜) Μακροπρόθεσμος 100
Βραχυπρόθεσμος 500
Κάμπτοντας ακτίνα (εκατ.) Δυναμικός 20×H (Χ: Άξονας καλωδίων)
Στατικός 10×H (Χ: Άξονας καλωδίων)

 

Χαρακτηριστικά καλωδίων ινών:

 

 

 
    G.652D 50/125μm 62.5/125μm
Μείωση (+20℃) @850nm   ≤3.0 dB/km ≤3.0 dB/km
@1300nm   ≤1.0 dB/km ≤1.0 dB/km
@1310nm ≤0.36 dB/km    
@1550nm ≤0.22 dB/km    
Εύρος ζώνης (κατηγορία Α) @850nm   ≥500 MHZ·χλμ ≥200 MHZ·χλμ
@1300nm   ≥1000 MHZ·χλμ ≥600 MHZ·χλμ
Αριθμητικό άνοιγμα   0.200±0.015NA 0.275±0.015NA
Κομμένο καλώδιο μήκος κύματος λcc ≤1260nm    

Εσωτερικό ντούμπλεξ μετωπών καλώδιο οπτικών ινών 2.0mm/3.0mm σφιχτό αποθηκευμένο για το σκοινί και τις πλεξίδες μπαλωμάτωνΕσωτερικό ντούμπλεξ μετωπών καλώδιο οπτικών ινών 2.0mm/3.0mm σφιχτό αποθηκευμένο για το σκοινί και τις πλεξίδες μπαλωμάτων
 

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN FURONG FIBER OPTIC CABLE CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. kelvin

Τηλ.:: 86-0755-21000091

Φαξ: 86-0755-21000260

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
FTTH απόθεσης καλώδιο

Υπαίθριο 12 πυρήνων FTTH ινών πτώσης καλώδιο οπτικής ίνας τρόπου καλωδίων ενιαίο

1 ενιαίος τρόπος καλωδίων καλωδίων πτώσης πυρήνων επίπεδος οπτικός FTTH/πολυ καλώδιο οπτικών ινών τρόπου

καλώδιο πτώσης οπτικών ινών Ftth αμέταλλων μετάλλων 1 - 4 πυρήνα με το μέλος δύναμης 2

Πλαστική αυτοφερόμενη μορφή συνήθειας καλωδίων πτώσης FTTH GJYXCH GJYXFCH

Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών

Υψηλή πυκνότητα συμπαγές SM 24 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών STRAND LSZH

Στρατιωτικός ενιαίος τρόπος 24 οπτική ίνα CableG.657A1 G.657A2 επικοινωνίας σκελών

Η SZ προσάραξε το υπαίθριο ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών σκελών για Industial και στρατιωτικός με τη θήκη PE

Ο εσωτερικός πυρήνας 4 έως 12 καλωδίων οπτικών ινών διανομής για το κέντρο δεδομένων, ξεσπά καλώδιο

Οπτικών Ινών Patch Cord

Διπλό SM σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc τηλεπικοινωνιών με τη στίλβωση UPC/APC

12 πυρήνας 24 σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc πυρήνων για το δίκτυο επικοινωνίας και CATV

Διπλό FC ST δικτύων σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc LC καλωδίων 10G OM3 με το σακάκι LSZH

Άλτης 12 οπτικών ινών Sc MPO MTP μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τηλεπικοινωνιών πυρήνων

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Εξωτερική καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. Copyright © 2016 - 2019 fiberoptics-cables.com. All Rights Reserved. Developed by ECER