CO. ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ SHENZHEN FURONG, ΕΠΕ

Παρέχουμε την επαγγελματική λύση οπτικών ινών για σας

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

G652D η Singlemode μετώπη εκτίμησε τα διπλά καλώδια μπαλωμάτων οπτικών ινών scapc-SCAPC

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Όλα παραδοθε'ντα εγκαίρως, είχαν μια ερώτηση για τους μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και πήραν μια γρήγορη απάντηση

—— Ernest

οι έγκαιρες απαντητικές, καλές επικοινωνίες μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, της μεγάλης αξίας του καλωδίου διανομής, και της ποιότητας είναι καλές

—— Greffen Thompson

Το αγοράσαμε για να εγκαταστήσουμε για το πρόγραμμα δικτύων μας, το υπαίθριο καλώδιο είναι νερό και υγρασία ανθεκτικά

—— Andrew Dan

Μεγάλος όρος, μεγάλη συσκευασία, μεγάλη ποιότητα

—— Brian D.Lepard

Μεγάλη αξία και λειτουργία

—— Edgar Allan

Είμαι Online Chat Now

G652D η Singlemode μετώπη εκτίμησε τα διπλά καλώδια μπαλωμάτων οπτικών ινών scapc-SCAPC

Κίνα G652D η Singlemode μετώπη εκτίμησε τα διπλά καλώδια μπαλωμάτων οπτικών ινών scapc-SCAPC προμηθευτής
G652D η Singlemode μετώπη εκτίμησε τα διπλά καλώδια μπαλωμάτων οπτικών ινών scapc-SCAPC προμηθευτής G652D η Singlemode μετώπη εκτίμησε τα διπλά καλώδια μπαλωμάτων οπτικών ινών scapc-SCAPC προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  G652D η Singlemode μετώπη εκτίμησε τα διπλά καλώδια μπαλωμάτων οπτικών ινών scapc-SCAPC

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: FURONG
Πιστοποίηση: ROHS, SGS, ISO
Αριθμό μοντέλου: SASASM09DX00

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: NEGOTIABLE
Συσκευασία λεπτομέρειες: PE τσάντα
Χρόνος παράδοσης: Εξαρτάται από την ποσότητα
Όροι πληρωμής: L / C, T / T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 20000pcs
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος Fiber: G652D 9/125 Υλικό σακακιών: PVC
Πυρήνας ινών: 2C Τύπος σύνδεσης: LC στο Sc
Πρότυπο: SGS, ROHS, TELCORDIA, IEC συσκευασία: ΤΣΑΝΤΑ PE Η ΠΛΑΣΤΙΚΟΣ ΔΙΣΚΟΣ

Περιγραφή:

Καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών γνωστό επίσης ως σκοινί μπαλωμάτων ινών, οπτικό καλώδιο ή άλτης οπτικών ινών. Σαν σημαντικό συστατικό που χρησιμοποιείται συνήθως στα δίκτυα οπτικών ινών, υψηλά - το καλώδιο μπαλωμάτων ποιοτικών ινών είναι ουσιαστικό για οποιαδήποτε δίκτυα οπτικών ινών υψηλής επίδοσης.

Προσφέρουμε μια εκτενή γραμμή καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών με πολλά επιλέγουμε του διαφορετικού μήκους, του υλικού σακακιών, της στιλβωτικής ουσίας και της διαμέτρου καλωδίων. Τα διπλά καλώδια μπαλωμάτων ινών SCAPC- SCAPC υποστηρίζουν τις μεγάλες αποστάσεις μετάδοσης με τη χαμηλή απώλεια. Είναι κατασκευασμένη χρησιμοποίηση υψηλή - ποιοτικό υλικό και εξετάζονται αυστηρά για την απώλεια εισαγωγής και επιστροφής για να εξασφαλίσουν την ανώτερες απόδοση και την ποιότητα, η οποία παρέχει σε μια ιδανική ίνα τηλεγραφώντας τη λύση την εξαιρετικά ανταγωνιστική αξία των χρηστών στα στοιχεία επικοινωνία και τα δίκτυα τηλεπικοινωνιών. 

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

1.  G652D, G655, G657A, OM1, OM2, OM3, ΊΝΑ OM4 ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΉ

2.  100% απόδοση που εξετάζεται πριν από να στείλει έξω.

3.  Η διάμετρος καλωδίων μπορεί να είναι 2.0mm, 1.6mm, 3.mm για το simplex ή το ντούμπλεξ.

4. Όλες οι συνελεύσεις είναι ημι-σφιχτές κατασκευές καλωδίων
5.  Η μηχανή γυάλισε την παροχή της υψηλής ποιότητας δοκιμής ελεγχόμενο τα τέλη τουπρόσωπο
6.  Έκθεση δοκιμής που τυπώνεται σχετικά με κάθε ετικέτα συνελεύσεων καλωδίων

 

Εφαρμογές:

--Το σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας που χρησιμοποιείται τους άλτες ως σταυρός συνδέει

--Σκοινιά περιοχής εξοπλισμού και εργασίας στις τηλεπικοινωνίες ινών 0ptic και FTTH (ίνα στο σπίτι)

--Εγκαταστάσεις προϋποθέσεων
--Εφαρμογές Gigbit (ATM, Ethernet)
--Τηλεοπτική και στρατιωτική ενεργός λήξη συσκευών.

 

Οπτικά χαρακτηριστικά:

 

Τύπος ινών διάφορος SM ΚΚ
Τύπος συνδετήρων FC, SC, ST, LC, MU FC, SC, ST, LC, MU
Απώλεια εισαγωγής (χαρακτηριστική) ≤0.3dB ≤0.3dB
Επιστροφής απώλεια (χαρακτηριστική) PC ≥50dB ≥35dB
UPC ≥55dB ≥35dB
APC ≥65dB  
Διάρκεια ζευγαρώματος ≤0.2dB
Θερμοκρασία αποθήκευσης 40℃~+ 80℃
Διάρκεια ≥1000 χρόνοι
Θερμοκρασία εργασίας - 20℃~+ 80℃

 

G652D η Singlemode μετώπη εκτίμησε τα διπλά καλώδια μπαλωμάτων οπτικών ινών scapc-SCAPCG652D η Singlemode μετώπη εκτίμησε τα διπλά καλώδια μπαλωμάτων οπτικών ινών scapc-SCAPC

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN FURONG FIBER OPTIC CABLE CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. kelvin

Τηλ.:: 86-0755-21000091

Φαξ: 86-0755-21000260

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
FTTH απόθεσης καλώδιο

Υπαίθριο 12 πυρήνων FTTH ινών πτώσης καλώδιο οπτικής ίνας τρόπου καλωδίων ενιαίο

1 ενιαίος τρόπος καλωδίων καλωδίων πτώσης πυρήνων επίπεδος οπτικός FTTH/πολυ καλώδιο οπτικών ινών τρόπου

καλώδιο πτώσης οπτικών ινών Ftth αμέταλλων μετάλλων 1 - 4 πυρήνα με το μέλος δύναμης 2

Πλαστική αυτοφερόμενη μορφή συνήθειας καλωδίων πτώσης FTTH GJYXCH GJYXFCH

Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών

Υψηλή πυκνότητα συμπαγές SM 24 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών STRAND LSZH

Στρατιωτικός ενιαίος τρόπος 24 οπτική ίνα CableG.657A1 G.657A2 επικοινωνίας σκελών

Η SZ προσάραξε το υπαίθριο ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών σκελών για Industial και στρατιωτικός με τη θήκη PE

Ο εσωτερικός πυρήνας 4 έως 12 καλωδίων οπτικών ινών διανομής για το κέντρο δεδομένων, ξεσπά καλώδιο

Οπτικών Ινών Patch Cord

Διπλό SM σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc τηλεπικοινωνιών με τη στίλβωση UPC/APC

12 πυρήνας 24 σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc πυρήνων για το δίκτυο επικοινωνίας και CATV

Διπλό FC ST δικτύων σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc LC καλωδίων 10G OM3 με το σακάκι LSZH

Άλτης 12 οπτικών ινών Sc MPO MTP μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τηλεπικοινωνιών πυρήνων

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Εξωτερική καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. Copyright © 2016 - 2019 fiberoptics-cables.com. All Rights Reserved. Developed by ECER