CO. ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ SHENZHEN FURONG, ΕΠΕ

Παρέχουμε την επαγγελματική λύση οπτικών ινών για σας

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

Lc-LC Singlemode καλώδιο 9/125 μπαλωμάτων οπτικών ινών διπλό 3.0/2.0MM LSZH

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Όλα παραδοθε'ντα εγκαίρως, είχαν μια ερώτηση για τους μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και πήραν μια γρήγορη απάντηση

—— Ernest

οι έγκαιρες απαντητικές, καλές επικοινωνίες μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, της μεγάλης αξίας του καλωδίου διανομής, και της ποιότητας είναι καλές

—— Greffen Thompson

Το αγοράσαμε για να εγκαταστήσουμε για το πρόγραμμα δικτύων μας, το υπαίθριο καλώδιο είναι νερό και υγρασία ανθεκτικά

—— Andrew Dan

Μεγάλος όρος, μεγάλη συσκευασία, μεγάλη ποιότητα

—— Brian D.Lepard

Μεγάλη αξία και λειτουργία

—— Edgar Allan

Είμαι Online Chat Now

Lc-LC Singlemode καλώδιο 9/125 μπαλωμάτων οπτικών ινών διπλό 3.0/2.0MM LSZH

Κίνα Lc-LC Singlemode καλώδιο 9/125 μπαλωμάτων οπτικών ινών διπλό 3.0/2.0MM LSZH προμηθευτής
Lc-LC Singlemode καλώδιο 9/125 μπαλωμάτων οπτικών ινών διπλό 3.0/2.0MM LSZH προμηθευτής Lc-LC Singlemode καλώδιο 9/125 μπαλωμάτων οπτικών ινών διπλό 3.0/2.0MM LSZH προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Lc-LC Singlemode καλώδιο 9/125 μπαλωμάτων οπτικών ινών διπλό 3.0/2.0MM LSZH

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: FURONG
Πιστοποίηση: ROHS, SGS, ISO
Αριθμό μοντέλου: LCLCSM09DX003

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: NEGOTIABLE
Συσκευασία λεπτομέρειες: PE τσάντα
Χρόνος παράδοσης: Εξαρτάται από την ποσότητα
Όροι πληρωμής: L / C, T / T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 20000pcs
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος Fiber: Singlemode Υλικό σακακιών: PVC, LSZH, OFNP
Σκέλος ινών: Αμφίδρομη λειτουργία Τύπος σύνδεσης: LC σε LC
Πρότυπο: SGS, ROHS, TELCORDIA, IEC Μήκος: Προσαρμοσμένη

Περιγραφή:

Μια οικονομικώς αποδοτική λύση που παρέχει τα υψηλά ποσοστά εύρους ζώνης και μετάδοσης πέρα από τις μεγαλύτερες αποστάσεις. Αυτό το υψηλής ποιότητας singlemode καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών σχεδιάζεται συγκεκριμένα χρησιμοποιώντας την ίνα SMF-28e για τις εφαρμογές ethernet. Αυτό το καλώδιο είναι ROHS υποχωρητικό. Κάθε σύνδεση έχει μια μεγαλύτερη διάρκεια στην αντίσταση τραβά, τεντώνει και προσκρούει από την τηλεγράφηση εγκαθιστά. Κάθε καλώδιο είναι 100% που επιθεωρείται οπτικά και που εξετάζεται για την απώλεια εισαγωγής προτού να την λάβετε. Ένα σχέδιο σακακιών τράβηγμα-απόδειξης περιβάλλει τη δημοφιλή 9/125 ενιαία ίνα τρόπου, άνοση στην ηλεκτρική παρέμβαση. 

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

1.  Μεγάλης απόστασης μετάδοση υποστήριξης με τη χαμηλή απώλεια.

2.  100% απόδοση που εξετάζεται πριν από να στείλει έξω.

3.  η τρισδιάστατη εξέταση είναι διαθέσιμη

4.  Το χρώμα καλωδίων μπορεί να είναι προαιρετικό

5.  Προσαρμοσμένο μήκος καλωδίων

6.  Άριστη μηχανική διάρκεια και σταθερή απόδοση

 

Εφαρμογές:
1. Δίκτυα τηλεπικοινωνιών
2. CATV, LANs, τηλεπικοινωνίες, βίντεο
3. Εγκαταστάσεις προϋποθέσεων
4. Εφαρμογές Gigbit (ATM, Ethernet)
5. Τηλεοπτική και στρατιωτική ενεργός λήξη συσκευών.

 

Οπτικά χαρακτηριστικά:

 

Τύπος ινών διάφορος SM ΚΚ
Τύπος συνδετήρων FC, SC, ST, LC, MU FC, SC, ST, LC, MU
Απώλεια εισαγωγής (χαρακτηριστική) ≤0.3dB ≤0.3dB
Επιστροφής απώλεια (χαρακτηριστική) PC ≥50dB ≥35dB
UPC ≥55dB ≥35dB
APC ≥65dB  
Διάρκεια ζευγαρώματος ≤0.2dB
Θερμοκρασία αποθήκευσης 40℃~+ 80℃
Διάρκεια ≥1000 χρόνοι
Θερμοκρασία εργασίας - 20℃~+ 80℃

 

Lc-LC Singlemode καλώδιο 9/125 μπαλωμάτων οπτικών ινών διπλό 3.0/2.0MM LSZHLc-LC Singlemode καλώδιο 9/125 μπαλωμάτων οπτικών ινών διπλό 3.0/2.0MM LSZH

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN FURONG FIBER OPTIC CABLE CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. kelvin

Τηλ.:: 86-0755-21000091

Φαξ: 86-0755-21000260

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
FTTH απόθεσης καλώδιο

Υπαίθριο 12 πυρήνων FTTH ινών πτώσης καλώδιο οπτικής ίνας τρόπου καλωδίων ενιαίο

1 ενιαίος τρόπος καλωδίων καλωδίων πτώσης πυρήνων επίπεδος οπτικός FTTH/πολυ καλώδιο οπτικών ινών τρόπου

καλώδιο πτώσης οπτικών ινών Ftth αμέταλλων μετάλλων 1 - 4 πυρήνα με το μέλος δύναμης 2

Πλαστική αυτοφερόμενη μορφή συνήθειας καλωδίων πτώσης FTTH GJYXCH GJYXFCH

Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών

Υψηλή πυκνότητα συμπαγές SM 24 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών STRAND LSZH

Στρατιωτικός ενιαίος τρόπος 24 οπτική ίνα CableG.657A1 G.657A2 επικοινωνίας σκελών

Η SZ προσάραξε το υπαίθριο ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών σκελών για Industial και στρατιωτικός με τη θήκη PE

Ο εσωτερικός πυρήνας 4 έως 12 καλωδίων οπτικών ινών διανομής για το κέντρο δεδομένων, ξεσπά καλώδιο

Οπτικών Ινών Patch Cord

Διπλό SM σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc τηλεπικοινωνιών με τη στίλβωση UPC/APC

12 πυρήνας 24 σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc πυρήνων για το δίκτυο επικοινωνίας και CATV

Διπλό FC ST δικτύων σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc LC καλωδίων 10G OM3 με το σακάκι LSZH

Άλτης 12 οπτικών ινών Sc MPO MTP μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τηλεπικοινωνιών πυρήνων

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Εξωτερική καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. Copyright © 2016 - 2019 fiberoptics-cables.com. All Rights Reserved. Developed by ECER