CO. ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ SHENZHEN FURONG, ΕΠΕ

Παρέχουμε την επαγγελματική λύση οπτικών ινών για σας

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

Μονοκατευθυντική G657A1 το /G657A2 Sc Sc εσωτερική εφαρμογή PVC/LSZH καλωδίων πτώσης οπτικών ινών εύκαμπτη

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Όλα παραδοθε'ντα εγκαίρως, είχαν μια ερώτηση για τους μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και πήραν μια γρήγορη απάντηση

—— Ernest

οι έγκαιρες απαντητικές, καλές επικοινωνίες μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, της μεγάλης αξίας του καλωδίου διανομής, και της ποιότητας είναι καλές

—— Greffen Thompson

Το αγοράσαμε για να εγκαταστήσουμε για το πρόγραμμα δικτύων μας, το υπαίθριο καλώδιο είναι νερό και υγρασία ανθεκτικά

—— Andrew Dan

Μεγάλος όρος, μεγάλη συσκευασία, μεγάλη ποιότητα

—— Brian D.Lepard

Μεγάλη αξία και λειτουργία

—— Edgar Allan

Είμαι Online Chat Now

Μονοκατευθυντική G657A1 το /G657A2 Sc Sc εσωτερική εφαρμογή PVC/LSZH καλωδίων πτώσης οπτικών ινών εύκαμπτη

Κίνα Μονοκατευθυντική G657A1 το /G657A2 Sc Sc εσωτερική εφαρμογή PVC/LSZH καλωδίων πτώσης οπτικών ινών εύκαμπτη προμηθευτής
Μονοκατευθυντική G657A1 το /G657A2 Sc Sc εσωτερική εφαρμογή PVC/LSZH καλωδίων πτώσης οπτικών ινών εύκαμπτη προμηθευτής Μονοκατευθυντική G657A1 το /G657A2 Sc Sc εσωτερική εφαρμογή PVC/LSZH καλωδίων πτώσης οπτικών ινών εύκαμπτη προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Μονοκατευθυντική G657A1 το /G657A2 Sc Sc εσωτερική εφαρμογή PVC/LSZH καλωδίων πτώσης οπτικών ινών εύκαμπτη

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: FURONG
Πιστοποίηση: ROHS, SGS, ISO
Αριθμό μοντέλου: PATCHFSS001

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: NEGOTIABLE
Συσκευασία λεπτομέρειες: PE τσάντα
Χρόνος παράδοσης: Εξαρτάται από την ποσότητα
Όροι πληρωμής: L / C, T / T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 20000pcs
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Σακάκι καλωδίων: PVC, LSZH Τύπος Fiber: G657
Πυρήνας ινών: Simplex ή ντούμπλεξ Τύπος σύνδεσης: Sc-Sc
Μέλος δύναμης: Χάλυβας, FRP, KFRP Μήκος καλωδίου: 1m ή προσαρμοσμένος

Περιγραφή:

Τα εσωτερικά καλώδια FTTH χρησιμοποιούνται μέσα στα κτήρια ή τα σπίτια. Στο κέντρο του καλωδίου είναι η μονάδα οπτικών επικοινωνιών, με τα δύο παράλληλα μη ενισχυμένα FRP/Metal/KFRP ως μέλος δύναμης, και με το σακάκι LSZH.
Τα εσωτερικά καλώδια χρήσης FTTH έχουν την ίδια λειτουργία των κοινών εσωτερικών καλωδίων ινών, αλλά έχει μερικά ιδιαίτερα χαρακτηριστικά. Τα εσωτερικά καλώδια FTTH είναι μικρή διάμετρος, αδιάβροχος, μαλακός και bendable, εύκολος να επεκτείνουν και συντήρηση. Τα ειδικά εσωτερικά καλώδια FTTH θα καλύψουν επίσης την απαίτηση της βροντή-απόδειξης, αντιτρωκτικός ή αδιάβροχος.
 

Τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών μας περιλαμβάνουν τον ενιαίο τρόπο και τα πολυ καλώδια τρόπου διαθέσιμους κάτω από την απαίτηση πελατών.

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

1.  Εύκαμπτο και καλό reistance στη συντριβή

2.  Καλές ablility και διάρκεια ανταλλαγής 

3.  Η ειδική ίνα χαμηλός-κάμψη-ευαισθησίας παρέχει το υψηλό εύρος ζώνης και την άριστη ιδιοκτησία μετάδοσης επικοινωνίας

4.  Το νέο σχέδιο φλαούτων, εύκολα λουρίδα και συναρμογή, απλοποιεί την εγκατάσταση και τη συντήρηση

5.  Απλή δομή, ελαφριά και υψηλή δυνατότητα πραγματοποίησης

6.  100% που εξετάζεται για κάθε καλώδιο για να εξασφαλίσει την απόδοση

 

Εφαρμογές:
1. Σύστημα FTTH
2. Εσωτερικό σύστημα διασύνδεσης
3. Εγκαταστάσεις προϋποθέσεων
 

 

Οπτικά χαρακτηριστικά:

 

Τύπος ινών διάφορος SM ΚΚ
Τύπος συνδετήρων FC, SC, ST, LC, MU FC, SC, ST, LC, MU
Απώλεια εισαγωγής (χαρακτηριστική) ≤0.3dB ≤0.3dB
Επιστροφής απώλεια (χαρακτηριστική) PC ≥50dB ≥35dB
UPC ≥55dB ≥35dB
APC ≥65dB  
Διάρκεια ζευγαρώματος ≤0.2dB
Θερμοκρασία αποθήκευσης 40℃~+ 80℃
Διάρκεια ≥1000 χρόνοι
Θερμοκρασία εργασίας - 20℃~+ 80℃

 Μονοκατευθυντική G657A1 το /G657A2 Sc Sc εσωτερική εφαρμογή PVC/LSZH καλωδίων πτώσης οπτικών ινών εύκαμπτηΜονοκατευθυντική G657A1 το /G657A2 Sc Sc εσωτερική εφαρμογή PVC/LSZH καλωδίων πτώσης οπτικών ινών εύκαμπτη

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN FURONG FIBER OPTIC CABLE CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. kelvin

Τηλ.:: 86-0755-21000091

Φαξ: 86-0755-21000260

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
FTTH απόθεσης καλώδιο

Υπαίθριο 12 πυρήνων FTTH ινών πτώσης καλώδιο οπτικής ίνας τρόπου καλωδίων ενιαίο

1 ενιαίος τρόπος καλωδίων καλωδίων πτώσης πυρήνων επίπεδος οπτικός FTTH/πολυ καλώδιο οπτικών ινών τρόπου

καλώδιο πτώσης οπτικών ινών Ftth αμέταλλων μετάλλων 1 - 4 πυρήνα με το μέλος δύναμης 2

Πλαστική αυτοφερόμενη μορφή συνήθειας καλωδίων πτώσης FTTH GJYXCH GJYXFCH

Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών

Υψηλή πυκνότητα συμπαγές SM 24 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών STRAND LSZH

Στρατιωτικός ενιαίος τρόπος 24 οπτική ίνα CableG.657A1 G.657A2 επικοινωνίας σκελών

Η SZ προσάραξε το υπαίθριο ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών σκελών για Industial και στρατιωτικός με τη θήκη PE

Ο εσωτερικός πυρήνας 4 έως 12 καλωδίων οπτικών ινών διανομής για το κέντρο δεδομένων, ξεσπά καλώδιο

Οπτικών Ινών Patch Cord

Διπλό SM σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc τηλεπικοινωνιών με τη στίλβωση UPC/APC

12 πυρήνας 24 σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc πυρήνων για το δίκτυο επικοινωνίας και CATV

Διπλό FC ST δικτύων σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc LC καλωδίων 10G OM3 με το σακάκι LSZH

Άλτης 12 οπτικών ινών Sc MPO MTP μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τηλεπικοινωνιών πυρήνων

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Εξωτερική καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. Copyright © 2016 - 2019 fiberoptics-cables.com. All Rights Reserved. Developed by ECER