CO. ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ SHENZHEN FURONG, ΕΠΕ

Παρέχουμε την επαγγελματική λύση οπτικών ινών για σας

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΕσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών

το 50/125 10 Gigabit εκτίμησε το εσωτερικό καλώδιο OM3 οπτικών ινών ξεσπά Raiser που εκτιμήθηκε

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Όλα παραδοθε'ντα εγκαίρως, είχαν μια ερώτηση για τους μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και πήραν μια γρήγορη απάντηση

—— Ernest

οι έγκαιρες απαντητικές, καλές επικοινωνίες μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, της μεγάλης αξίας του καλωδίου διανομής, και της ποιότητας είναι καλές

—— Greffen Thompson

Το αγοράσαμε για να εγκαταστήσουμε για το πρόγραμμα δικτύων μας, το υπαίθριο καλώδιο είναι νερό και υγρασία ανθεκτικά

—— Andrew Dan

Μεγάλος όρος, μεγάλη συσκευασία, μεγάλη ποιότητα

—— Brian D.Lepard

Μεγάλη αξία και λειτουργία

—— Edgar Allan

Είμαι Online Chat Now

το 50/125 10 Gigabit εκτίμησε το εσωτερικό καλώδιο OM3 οπτικών ινών ξεσπά Raiser που εκτιμήθηκε

Κίνα το 50/125 10 Gigabit εκτίμησε το εσωτερικό καλώδιο OM3 οπτικών ινών ξεσπά Raiser που εκτιμήθηκε προμηθευτής
το 50/125 10 Gigabit εκτίμησε το εσωτερικό καλώδιο OM3 οπτικών ινών ξεσπά Raiser που εκτιμήθηκε προμηθευτής το 50/125 10 Gigabit εκτίμησε το εσωτερικό καλώδιο OM3 οπτικών ινών ξεσπά Raiser που εκτιμήθηκε προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  το 50/125 10 Gigabit εκτίμησε το εσωτερικό καλώδιο OM3 οπτικών ινών ξεσπά Raiser που εκτιμήθηκε

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: GuangDong
Μάρκα: FURONG
Πιστοποίηση: ISO, SGS, ROHS
Αριθμό μοντέλου: GJBFJV

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1000M
Τιμή: NEGOTIABLE
Συσκευασία λεπτομέρειες: 2KM/ROLL
Όροι πληρωμής: L / C, T / T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 2000KM/day
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
εξωτερικό σακάκι: PVC, LSZH, OFNP Δομή: σφιχτά αποθηκευμένος
εφαρμογή: Εσωτερικός OEM: ΛΟΓΟΤΥΠΟ, ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ, ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΕΡΩΝ ΠΟΥ ΠΡΟΣΑΡΜΟΖΕΤΑΙ
Χρώμα: Κίτρινος, πορτοκαλής, Aqua ή προσαρμοσμένος Τύπος Fiber: SM, ΚΚ

Περιγραφή

Η διανομή που αποθηκεύεται σφιχτά, καλώδιο οπτικών ινών σχεδιάζεται για την εγκατάσταση στην ολομέλεια, τη μετώπη και τα οριζόντιες περιβάλλοντα και τις δομές σπονδυλικών στηλών διά-οικοδόμησης. Αυτός ο όλος-διηλεκτρικός, σφιχτά αποθηκευμένος, καλώδια διανομής γραφείων κατασκευάζεται χρώμα που κωδικοποιούνται με, 900 μικρό, αποθηκευμένες ίνες, που περιβάλλονται από E-glass ή/και aramid νημάτων τα μέλη δύναμης, μέσα στο PVC, LSZH, εξωτερικό σακάκι OFNP, υποχωρητικό με τις απαιτήσεις απόδοσης πυρκαγιάς IEC.

 

4 - 24 καλώδια πυρήνων είναι απλά αλλά εύρωστα κατασκευασμένος σε ενιαίο unit.OM3 ένα καλώδιο είναι κατάλληλο για το 10/100, Gigabit & 10 μεταδόσεις στοιχείων Gigabit Ethernet.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

--900 αποθηκευμένες µm ίνες που περιβάλλονται από τα νήματα aramid

--Όλοι διηλεκτρικοί

--PVC, LSZH, OFNP που εκτιμάται

--Εύκαμπτη, μικρή διάμετρος, σφιχτά αποθηκευμένη κατασκευή 900 µm

--Υψηλή εκτατή δύναμη, ατσαλάκωτη

--εύρος ζώνης 1500/500MHz.km

 

Εφαρμογή:

1.Indoor οποιαδήποτε τηλεγράφηση σκοπού

2.Backbone καλώδιο διανομής στην οικοδόμηση.

3.Installation: τοίχος, ενδιάμεσο στρώμα, σωλήνας, γούρνα, αγωγός

 

Χαρακτηριστικά καλωδίων ινών:

Τεχνική προδιαγραφή
Οπτική απόδοση:
Μέγεθος Μήκος κύματος (NM)   Μείωση (dB/km) Εύρος ζώνης (MHz/km)
50/125 850   <2> >1500
  1300   <0> >500

 

Μηχανική απόδοση:
Καμία ίνα OD χιλ. Ελάχιστη ακτίνα κάμψεων
Φορτωμένος/εγκατεστημένος
Ανώτατο εκτατό φορτίο (ν)
Βραχυπρόθεσμο/μακροπρόθεσμο
Βάρος kg/km
4 5.3 80 / 53 660 / 300 27
8 6.0 90 / 60 660 / 300 37
12 7.1 106 / 71 660 / 300 47
16 8.4 126 / 84 660 / 300 68
24 11.1 167 / 111 1320 / 600 78

το 50/125 10 Gigabit εκτίμησε το εσωτερικό καλώδιο OM3 οπτικών ινών ξεσπά Raiser που εκτιμήθηκε
το 50/125 10 Gigabit εκτίμησε το εσωτερικό καλώδιο OM3 οπτικών ινών ξεσπά Raiser που εκτιμήθηκε

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN FURONG FIBER OPTIC CABLE CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. kelvin

Τηλ.:: 86-0755-21000091

Φαξ: 86-0755-21000260

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
FTTH απόθεσης καλώδιο

Υπαίθριο 12 πυρήνων FTTH ινών πτώσης καλώδιο οπτικής ίνας τρόπου καλωδίων ενιαίο

1 ενιαίος τρόπος καλωδίων καλωδίων πτώσης πυρήνων επίπεδος οπτικός FTTH/πολυ καλώδιο οπτικών ινών τρόπου

καλώδιο πτώσης οπτικών ινών Ftth αμέταλλων μετάλλων 1 - 4 πυρήνα με το μέλος δύναμης 2

Πλαστική αυτοφερόμενη μορφή συνήθειας καλωδίων πτώσης FTTH GJYXCH GJYXFCH

Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών

Υψηλή πυκνότητα συμπαγές SM 24 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών STRAND LSZH

Στρατιωτικός ενιαίος τρόπος 24 οπτική ίνα CableG.657A1 G.657A2 επικοινωνίας σκελών

Η SZ προσάραξε το υπαίθριο ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών σκελών για Industial και στρατιωτικός με τη θήκη PE

Ο εσωτερικός πυρήνας 4 έως 12 καλωδίων οπτικών ινών διανομής για το κέντρο δεδομένων, ξεσπά καλώδιο

Οπτικών Ινών Patch Cord

Διπλό SM σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc τηλεπικοινωνιών με τη στίλβωση UPC/APC

12 πυρήνας 24 σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc πυρήνων για το δίκτυο επικοινωνίας και CATV

Διπλό FC ST δικτύων σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc LC καλωδίων 10G OM3 με το σακάκι LSZH

Άλτης 12 οπτικών ινών Sc MPO MTP μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τηλεπικοινωνιών πυρήνων

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Εξωτερική καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. Copyright © 2016 - 2019 fiberoptics-cables.com. All Rights Reserved. Developed by ECER