CO. ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ SHENZHEN FURONG, ΕΠΕ

Παρέχουμε την επαγγελματική λύση οπτικών ινών για σας

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Adapter

Διπλός προσαρμοστής οπτικών ινών Sc SM με τη φλάντζα ή χωρίς μπλε φλαντζών

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Όλα παραδοθε'ντα εγκαίρως, είχαν μια ερώτηση για τους μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και πήραν μια γρήγορη απάντηση

—— Ernest

οι έγκαιρες απαντητικές, καλές επικοινωνίες μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, της μεγάλης αξίας του καλωδίου διανομής, και της ποιότητας είναι καλές

—— Greffen Thompson

Το αγοράσαμε για να εγκαταστήσουμε για το πρόγραμμα δικτύων μας, το υπαίθριο καλώδιο είναι νερό και υγρασία ανθεκτικά

—— Andrew Dan

Μεγάλος όρος, μεγάλη συσκευασία, μεγάλη ποιότητα

—— Brian D.Lepard

Μεγάλη αξία και λειτουργία

—— Edgar Allan

Είμαι Online Chat Now

Διπλός προσαρμοστής οπτικών ινών Sc SM με τη φλάντζα ή χωρίς μπλε φλαντζών

Κίνα Διπλός προσαρμοστής οπτικών ινών Sc SM με τη φλάντζα ή χωρίς μπλε φλαντζών προμηθευτής
Διπλός προσαρμοστής οπτικών ινών Sc SM με τη φλάντζα ή χωρίς μπλε φλαντζών προμηθευτής Διπλός προσαρμοστής οπτικών ινών Sc SM με τη φλάντζα ή χωρίς μπλε φλαντζών προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Διπλός προσαρμοστής οπτικών ινών Sc SM με τη φλάντζα ή χωρίς μπλε φλαντζών

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: GuangDong
Μάρκα: FURONG
Πιστοποίηση: ROHS, ISO
Αριθμό μοντέλου: ADSCSMDX

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Πλαστικός δίσκος
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Φλάντζα: Με ή χωρίς Δομή: Ενός κομματιού έκδοση ή διασπασμένη έκδοση
Πυρήνας ινών: Αμφίδρομη λειτουργία Χρώμα: Μπλε ή προσαρμοσμένος
Απώλεια εισαγωγής: <0> Connector: Θηλυκό Sc στο θηλυκό Sc

Περιγραφή:

Οι προσαρμοστές σχεδιάζονται για τα πολλαπλού τρόπου ή singlemode καλώδια. Οι singlemode προσαρμοστές προσφέρουν την ακριβέστερη ευθυγράμμιση των ακρών ferrules συνδετήρων. Έρχονται στις εκδόσεις να συνδέσουν τις ενιαίο ίνες, το ντούμπλεξ, ή μερικές φορές το τετράγωνο τεσσάρων ινών μαζί.

Οι διπλοί προσαρμοστές οπτικών ινών Sc είναι διαθέσιμοι singlemode, τους ΚΚ, OM3, OM4 στα διάφορα χρώματα με τη φλάντζα ή χωρίς τη φλάντζα και διαφορετική ΚΑΠ σκόνης.  Η σειρά Sc προσφέρει τη συσκευασία υψηλής πυκνότητας και την υψηλή οπτική απόδοση.

Παρέχουμε στους πλαστικούς προσαρμοστές Sc κατοικίας ή κατοικίας μετάλλων τα κεραμικά μανίκια για τις υψηλές χαμηλές εισαγωγές precsion και το καλό interchangability.  υψηλής ποιότητας προϊόντα συνδετικότητας που σχεδιάζονται για τους επαγγελματικούς εφαρμοστές με ένα μάτι για την ποιότητα.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

1.  Διάφορο χρώμα για την επιλογή

2.  Υψηλό interchangablity και χαμηλή απώλεια εισαγωγής, σταθερή απόδοση

3.  Χρησιμοποιημένος για να συνδέσει το μονοκατευθυντικό Sc ή τα διπλά καλώδια ινών Sc

4.  Τα καλύμματα σκόνης προστατεύουν από τα συντρίμμια και το contanimation

5.  Το ορατό φως μπορεί να δει σε όλο τον προσαρμοστή

 

Χαρακτηριστικά:

Απώλεια εισαγωγών <0>
Χρόνοι ζευγαρώματος 1000times
Εκτατή δύναμη 100N
Λειτουργούσα θερμοκρασία -4 º Γ σε +75 º Γ 

Διπλός προσαρμοστής οπτικών ινών Sc SM με τη φλάντζα ή χωρίς μπλε φλαντζών

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN FURONG FIBER OPTIC CABLE CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. kelvin

Τηλ.:: 86-0755-21000091

Φαξ: 86-0755-21000260

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
FTTH απόθεσης καλώδιο

Υπαίθριο 12 πυρήνων FTTH ινών πτώσης καλώδιο οπτικής ίνας τρόπου καλωδίων ενιαίο

1 ενιαίος τρόπος καλωδίων καλωδίων πτώσης πυρήνων επίπεδος οπτικός FTTH/πολυ καλώδιο οπτικών ινών τρόπου

καλώδιο πτώσης οπτικών ινών Ftth αμέταλλων μετάλλων 1 - 4 πυρήνα με το μέλος δύναμης 2

Πλαστική αυτοφερόμενη μορφή συνήθειας καλωδίων πτώσης FTTH GJYXCH GJYXFCH

Εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών

Υψηλή πυκνότητα συμπαγές SM 24 εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών κορδελλών STRAND LSZH

Στρατιωτικός ενιαίος τρόπος 24 οπτική ίνα CableG.657A1 G.657A2 επικοινωνίας σκελών

Η SZ προσάραξε το υπαίθριο ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών σκελών για Industial και στρατιωτικός με τη θήκη PE

Ο εσωτερικός πυρήνας 4 έως 12 καλωδίων οπτικών ινών διανομής για το κέντρο δεδομένων, ξεσπά καλώδιο

Οπτικών Ινών Patch Cord

Διπλό SM σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc τηλεπικοινωνιών με τη στίλβωση UPC/APC

12 πυρήνας 24 σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-Sc πυρήνων για το δίκτυο επικοινωνίας και CATV

Διπλό FC ST δικτύων σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc LC καλωδίων 10G OM3 με το σακάκι LSZH

Άλτης 12 οπτικών ινών Sc MPO MTP μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών τηλεπικοινωνιών πυρήνων

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Εξωτερική καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. Copyright © 2016 - 2019 fiberoptics-cables.com. All Rights Reserved. Developed by ECER